Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    To vypadá jak titulní fotka článku o Fight Clubu *15*
    • Leda, že by se natáčelo doma u Drdy.
    • Jj, zleva: Adam Homola, Pavel Dobrovský, Petr Poláček a zbitý za názor nejmladšího Václav Pecháček *1*
  • Ať si lidi říkají o tom, že to není jako ostatní Resident Evil cokoliv, nebo dokonce to, že to už není resident evil, ale je to první hra s tímto titulem, kterou si chci zahrát..a to jen proto, že to vypadá jak to vypadá a hraje se jak se hraje.

    Brečte si klidně a kopejte vzteky, vývojáři odvedli dobrou práci :) Rozhodně bych tomu klidně dal 9.5/10
  • A je to tu zase. Fůra hošíků, co hru hodnotí podle youtube videí a lets play. Samej chytrák na Residenta. Myslím, že 90% přispívajících nebylo v době vydání prvního dílu ještě na světě.
    Za mě naprosta bomba. Pařím to na PS4Pro a grafika je téměř fotorealistická. Hra je vymazlená a hratelnost libová. Vážně uvažuju, že kvůli tomu koupím VR, který to plně podporuje. Příběh zatím paráda (mám odehráno cca 5 hodin). Nemám, co bych vytknul. Jinak je pro atmosféru mnohem lepší pohled z první osoby, je to hodně intenzivní. Kašlete už na ty videa z netu a hrajte!
    • Do fotorealismu to má sakra daleko...
    • Osobně si myslím, že je jedno jestli někdo byl nebo nebyl na světě v době vydání prvního dílu?
    • Hele taky jsem nadšenej, ale co mě fakt zarazilo byla ta amputace a nasledne přišití ruky a jako že se nic nestalo... prostě uřízneš a nasadíš...
      • Ještě jsem to nedohrál a NECHCI, aby mi někdo říkal co se bude dít, ale myslím si, že jak tě rodina dostala, píchla ti ten virus taky a proto ti ruku mohli zase přicvaknout sešívačkou. :D
        • No. Dle myho to je zjevny, ze hlavni hrdina bude nakazenej. Nakonec proto ta hlaska " welcome to the family, son". Ale take se rad necham prekvapit.

          Ikdyby mu ta noha supem dorostla, stale to je zacatecnik oproti Weskerovi z jinych dilu :-D
        • Jack1947
          To je horší než prsty v Outlast Whistleblower lol. Tam aspopn zůstali useklé... nebo ustřihlé hehe.
          • To byl klasickej Outlast, ve Whistleblowerovi se řeže péro *1*
            • Jack1947
              Nojo, to bylo už hrozně dávno tak jsem se sekl noo *7*
        • Taky si to myslím.Další důvod proč by to tak mohlo být je, že když jsem vstal od "večeře" a měl pak následně utéct Jackovi, mě Jack chytil a lopatou usekl nohu, načež si dělal srandu a donutil mě sebrat ji, pak se doplazit k němu pro lékárničku a když jsem jí použil, tak ji hrdina přiložil useknutou část k pahýlu, polil a noha srostla....
          • Tak to je hustý!!
            Doufám, že tam takových ruzných drobností bude co nejvíc.
            Hned jak to dohraju to dám znovu.
            • Taky v to doufám, protože taky to plánuju dát znovu :)
          • Děláš si srandu nebo vážně? Mě se nic takového nestalo.
            • Na začátku když jsem se mu snažil utéct mě chytil. Bylo to v té místnosti s těma dvířkama do podlahy...Usekl mi nohu, pak si klekl přede dveře a čekal až se k němu doplazím pro lékárničku :D Taky jsem čuměl jako puk :D Protože poprvé se mi to taky nestalo :D Nevím jestli je to omezené pro tu místnost...je možné že jo :D
    • Lukyz
      To nedává úplně smysl, proč bych kupoval a hrál něco co se mi na první pohled nelibí?
      A od čeho jiného videa, let's playe a recenze jsou, než aby si člověk udělal o hře obrázek a na základě toho se rozhodl, zda to (ne)koupit? *1*
      • Nehledě k tomu proč koukat na videa a nechat si vše prozradit? To už pak nemá smysl kupovat i kdyby se ti to líbilo ne? To je jak pustit si půlku filmu a pak jít do kina, protože to bylo fajn. TVL.
        Mimoto, zrovna k tomuhle vyšlo demo, které dávalo naprosto jasnou představu o tom jak to bude vypadat.
      • To je snadný. Protože to hodnotíš jinak když to sám nezkusíš.
        To je jak hodnotit jakej je sex z videí. Můžeš jich nakoukat fůru, ale dokud si to sám nevyzkoušíš, víš prd
        • az na to ze sex z videi je mnohem lepsi, neboli z nej zada a nestoji tolik penez
          • test
          • uaxpk
            Ale hrozí karpály na rukou.
            • uaxpk
              OK *4*
            • rozhodne mene nez z doty
  • Tak dohrano. Na normal 11:32 coz mi prijde ok. Hra drzi tempo od zacatku do konce. Vyvoj pribehu a zmena prostredi super. Nakonec to do sebe krasne zapadne. Vecer to rozjedu znovu, protoze dohranim se odemkly dalsi moznosti. Cili i znovuhratelnost parada. Smekam pred autory, ze se nebali zmenit pohled. Jinak je to furt resident jak ho zname.
  • Super! Nahrany tri hodiny a z myho pohledu dalsi kultovka.

    Stale lepsi Bakerovi, nez hightech supermani z jinych dilu, jako treba Wesker... U toho jsem vzdy vrzal zubama...
  • Pre mňa je toto jedna z hier desaťročia. Bavím sa kralovsky. Je to presne to, čo ma hra v nazve, Resident Evil. Zmenila sa sice perspektiva, ale ta podstata tam je. Su tam puzzle, hladanie roznych klucov a artefaktov pre otvaranie dveri. Ústredné postavy su napadnuté nejakým virusom, su tam monštrá. S FPS pohľadom hry získala na dynamike, clovek ma väčší pocit ohrozenia. A hlavne je to survival horor vo svojej panenskej podstate. Za mňa klobúk dolu pred pred vyvojarmi, z rizika spravili parádny kúsok...
    • Ešte som chcel, že na PC hrám hru na max na priemernej zostave a hra vyzerá graficky nadpriemerne. Občas sa vyskytnú framedropy...
      • Ty frame dropy mě neuvěřitelně štvou. Jedu na max nebo jen vysoké kolem 70-90fps a z toho zasek a drop až 1-4fps na několik sekund. V momentě, když mě nahání nebo vykukuji zpoza rohu, za kterým někdo je... Pecka. Přijde mi to jako skryté nahrávání. Ale je to o nervy. Nebojím se atmosféry ani nepřátel... Jen kdy to zase dropne.
        • VRAM.Mám 1080Ti a vytíženost grafický paměti je kolikrát přes 10gb,takže pokud nemáš na GK tolik VRAM tak jsou ty dropy celkem jasný.Ale je tam na to nastavení-mezipamět pro stíny,zkus to vypnout,mělo by to pomoct.Nicméně ty pamětový nároky jsou šílený.. *8*
  • Dohráno. Vzhledem k tomu, jaká jsem většinou "konzerva" v herních sériích a vzhledem k mé zkušenosti s (P)Rezident Evil (2,3,4,5, 1 HD remaster a revelations 1,2) nesouhlasím s tím, že se již nejená o Resident Evil. Jó, dali tomu nový kabát,některé původní elementy úplně vyhodili a nechali se inspirovat ostatníma hrama, ale pořád je to z mého úhlu Resident Evil. Můj názor: jedna z mála dobře oživených sérií s novou fazónou.
    • Je to Resident Evil Remake: HD remaster a ne Re1 HD remaster. Je to HD remaster remaku z gamecube...
      • Děkuji pane Grammar nazi, ale co jsem pochopil, oficiální název je jiný:
        http://store.steampowered.com/app/304240/?l=czech

        Dobře, dal jsem tam jedničku, aby bylo jasné na co narážím, ale oficiální název zní:
        Resident Evil / biohazard HD REMASTER.

        To, že si tam musíš dát pro sebe remake a pak "chybně" poukazovat na chybu ve jménu je tvůj boj.
        • Ne původní hra se totiž jmenuje Resident Evil Remake a to o čem se bavíme je její HD remaster.
  • Hru jsem ještě nehrál,ale co jsem viděl ukázky,tak se mi graficky líbí.Nepříde mi podprůměrná,jak se tu psalo.
    • holt konzolRACE asi stačí málo...
  • No tak to už není klasický RES a co? Neřešte kraviny. Užívejte krásnou porci kvalitního survival hororu. Moc jich není.
  • Diky za recenzi. Pekny cteni ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit