Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra má v coop několik velmi závažných chyb, které musí srazit hodnocení hry nejlépe na 7/10. Několik opravdu špatných pasáží v SP u mě hru srazilo na 6/10 a to dostávají jen za snahu a za pár dobrých momentů.

    Hodnocení tohoto recenzenta je docela odpovídající, když si pokaždé uberete 2 body. *3*
  • Jack1947
    8, to bych dal i já, update opravil neoptimilizační neshody a tak si to člověk nakonec i docela užil aniž by mu vykrvácely oči... příběh ok a hlavně taky trochu návrat k minulosti ( ala Evil within už druhá hra co za poslední dobu brnkala na podobnou notu) hratelnostně.Grafika mi připoměla Resi4 což je i plus řekl bych podobné textury atp... prostředí taky bylo podobné a potvory docela potrápily. Snad jen ten konec, mohl být promakanější... pár zásobníkú do potvory nepovažuji za vrchol hratelnosti ale budiž.

    Škoda že tam nebyla vůbec žádná návaznost na události z 1čky ale to se taky dalo snést navíc nevím co by tam bylo. Poslední část, za Moiru/Claire byla zase trestuhodně krátká ale za Barryho si hra napravila reputaci. Kdybych měl hodnotit po epizodách Tak by to asi bylo... 1- 7/10, 2- 8/10, 3-4 8/10 (3jku bych možná zhodnotil i více no... ale zase bych trhal průmšr).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit