Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jdou, ale na to ma malokdo znalosti, aspon ne takove aby se nenachal ovlivnit generacnim nostalgickym subjektivne osobnim dojmem:)
  • Nevěděl jsem, že hry rozdílu generace nejdou srovnávat...
  • neviem čo všetci rýpete do 3ky...:D...nemali ste to hrat kým to nešlo ...ja som ju hral až opatchovanú a nemal som žiadny problém..:)..za mna super trilogia-nieje vela hier ktoré som hral a dohral viackrát *1* ..a ako je tam spomenuté aj risen 1 sa mi páčila,asi preto že to malo velmi podobný štýl,risen 2 som úplne vynechal kvôli pirátom....skúsil som risen3 to už bolo na úrovni Arcanie...čiže slabé...a teraz som si stiahol risen 2 len preto že to dali na hublebuble za 1 dolár..a je to teda slabota najväčšia... *5* s princípu to dohrám ..ale znovuhratelnost veškerá žádná pre mna.:)
  • Velice se omlouvám, že ses setkal s nějakým slovem poprvé, když jsem ho napsal zrovna já.
  • frantisek_nejezchleba
    ty pesimisto. Jestli to tak za 15 let opravdu bude, tak se herní business dostane za hranice svého dna.
  • frantisek_nejezchleba
    egotrip? *1* Obávám se, že bys chtěl psát nový český slovník a šlo by ti to stejně dobře, jako odhad preferencí diváků RGP.
  • Výbornej let's play. Super hra, chlapi to maj najetý a mluví k věci. Žádný pseudointelektuální žvásty a egotripy, který nikoho nezajímají jako u Deus Ex a mnoha dalších po dobu Pavlovo nepřítomnosti.
  • milos.bohonek
    Chtěl. :)
  • Ano goblin šaman 2 firebally smrt, v případě že člověk nehrál za orky a neměl brnění s velkou ohnivou odolností, nebo nestál na místě a uskákat se tomu dalo, dokonce doběhnout k šamanovi a sejmout ho, co na to říct, jak to říkají dneska děcka, git gut? Jinak dvojka když to člověk nemá nahraný a nezná exploity tak je 90% náplně hry simulátor zdrhání, to ale platí o všech dílech gothica s vyjímkou arcanie, s ostatními popsanými problémy kromě eskortu xardase jsem se nesetkal a ani to mi nepřišlo jako problém a "desítky" questů přines mi x kusů y je hodně silně přehnané tvrzení
  • Jo a co prespolni beh s Xardasem pres pul kontinentu do teleportu do jineho sveta? Co desitky questu prines 6 poharu, 10 jablek, XX .... cehokoliv? Co to opakovane osvobozovani mest? Co ten soubojovy system, kdy vlk, ktery skakal Vas uskakal i na urovni 60, protoze chyba v soubojovem systemu? Co saman s ohnivou kouli, ktera Vas sejmula na dvakrat s jakymkoliv vybavenim i na konci hry? Co to staveni protivniku do fronty? Kdepak G3 proti G2+Notr je slaby odvar.
  • Nevím hrál jsem všechny díly a zrovna dvojku v době kdy vyšla a nepřišlo mi, že by ostatní díly po příběhové stránce čímkoliv překonávala, deviza gothicu je atmosféra nikoliv geniální originální příběh a trojka se mi hrála nejlíp, což je subjektivní, dvojka mi ovládáním přišla rozbitá už tenkrát a dodneška na to někteří nedají dopustit, sto lidí - sto chutí
  • Bugy byly u toho průseru Gothica 3 jen třešnička na nezáživným dortu. Ta hra byla mizerná příběhově i herně a to žádným patchem nespravíš.
  • čoveče, víš o tom, že tady na fórech píšou různý lidi :) ne že píše pořád ten jeden (vyjadřující názor celý republiky)

    ty jsi dílo ;D
  • Ale prd, nevím jestli je do toho co jsem hrál přidaný CP, je to edice gothic 1-3 + artbook z trojky a je to míň zabugovaný jak dvojka s posledním patchem, mám to i na steamu, to jsem ještě nehrál ale pochybuju, že to bude horší než tahle edice, co to místo prskání dohrát a neseknout s tím po oproti zbytku hry velice snadném tutorialu?
  • Ne to nedrti, je to cele jen generacni syndrom..s kvalitou hry to nema co delat..to same co ted pises nekdo napise za 15 let o Skyrimu nebo Zaklinaci 3.
  • Kultovni je Gothic 1.
  • Je to paradox. Kdysi jsem kdyz jsem hral G2 poprve, tak jsem nadaval, kdykoliv jsem ho srovnal s UW2. Spatne ovladani, slaba rozmanitost kouzel, hloupy inventar, neexistujici vahove omezeni, nemyslna mapa. No a dnes to je to klasika, ktera drti soucasne hry rozdilem tridy minimalne.
  • G3 je sr@ck@. A nepomohl mu ani community pack a vsechny patche.
  • Vtipne bylo vysekat vsechny skrety co oblehali pevnost. Ale jako rubacku bych to neoznacil.
  • Tak dle steamu jsem gothica 2 hrál naposledy v listopadu 2014 74 hodin, což je jedno zahrání, předtím jsem to hrál z optických disků takže tohle je jedno dohrání. Ano je to pořád skvělá hra, neříkám, deus ex MD mi dal 60 hodin na dvě dohrání, ale gothic 3 je ve všech ohledech lepší a to nepočítám gigantický otevřený svět a atmosferický soundtrack(obzvlášť v nordmaru) odpůrci gothica 3 sundejte nostalgické brýle a povinně zapařit, nevím za co se Miloš stydí, ta hra je špica, arcania, to už je bohužel jiný příběh, ale taky jsem to dohrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit