Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší podcasty. Prosím pokračujte v nich. Je mi 32 a je to pro mě super vzpomínka. Tenhle průřez hrami je nejlepší. Různé hry a různé platformy. Díky
  • Moc pěkné a nostalgické
  • up_er
    Vagrant story je delanej na upravenym enginu prvniho MGS, takze ho to dost pripomina filmovym stylem a ta vytvarna stranka je masakr. Skoda ze takovych her nevzniklo vic...ten engine byl podle me hodne dobre vychytanej a mel velkej potencial...ta hra mela mam pocit pod 100MB a nikdy sem nepochopil jak to tam vsechno mohli nacpat.
  • up_er
    Skvelej gamesplay...a konecne se taky Petr podelil se svou troskou do mlyna.
    Pekny povidani, pekny hrani, hodne nostalgie...jsem rad ze jste zminili vagrant story,xenogears, chrono cross a spousta dalsich super JRPG ...ono se to mozna nezda, ale dost lidi hraje takovyhle hry.
    Na americkym PS store je takovych her daleko vic oprotiva EU, takze kdo by chtel kupovat stary klenoty, tak ta moznost tady je.

    Jo a mohli byste v tom klidne pokracovat je to super napad a taky byste mohli udelat PS2 dil zase s Petrem:)
  • Pochopí někdo, proč to hrajou roztažený na 16:9? Vždyť to je urážka těch her. To nemá být Metal Dwarf Solid, Dwarfant Story, Final Dwarfasy VII ani Dwarf Bandicoot!!!
  • God-of-War
    Ape Escape byla prvni hra na Dualshock.
  • Hele,nevíte někdo jak to nastavit v emulátoru,abych při hraní worms world party mohly hrát každý s vlastním gamepadem.Multitap nefunguje.
  • Prvy Playstation = najlepsi Playstation.
  • Osobne spoustu ps1 her hraju dodnes vetsinou teda pres emulator je to pohodlnejsi zrovna minulej tyden jsem dohral Front mission 3 jedna z nejlepsich her co jsem hral jestli nekdo nema co hrat tak doporucuji celou serii
  • Tak já svoje psko dostal v roce 99 a náramně si s ním užil. Nejvic jsem se asi vyřádil s tekkenem a crashem. Úžasná byla také cd s demy z tehdejšího magazínu playstation, ta mi dlouho sloužila, než jsem se je rozhodl umýt vodou s jarem... ;D

    Před rokem jsem ke své staré krabičce koupil ovladače a pametovku (tu sem nikdy neměl, kolikrát chudák ps jel třeba týden v kuse, abych něco dohrál nebo vše odemknul v tekkenu či street sk8tru) a všechny své oblíbené hry znova dohrál. A musím říct, že to byla paráda.
  • Nedavno sem vyklizel skrin, a tam se v koutku krcil PS1, ja si myslel ze ho NEKDO! vyhodil, a on se nasel :). Krasne sem si zaparil. Uz trosku zasekava, ale ty gamecky.. kdyby tak udelali remaky bez toho aniz by to zdrbali.
  • sleepless
    Paradise Eve 2 dáme stopro, je to skvělá hra, které se třeba u nás nedostalo příliš velké pozornosti.
  • Inquisitor
    Jo já už taky, vždyť jsem ho vlastně měl. Já měl dva Playstationy, ten starší ho neměl, ale ten novější jo. No už je to holt dlouho, nějak mi to splývá :D
  • Kedaro
    To nejde neuposlechnout Ježíše. A co jinak, jsi už nachystaný na rozvoz dárků? Nějaká nápověda co dostanu?
  • Já jo. Nevyšel sic hned s konzolí, ale pozdější verze ho určitě měly.
  • Inquisitor
    PSX měl už dual-shock? To si nějak nepamatuju :D
  • jojojo na tuto hru pamatuji dodnes, to samé co píše Jedi se stalo i mě, Parasit Eve 2 mě natolik uchvátila, že jsem ji dohrál snad 8x a to nebyla krátká hra... První díl nic moc akce, ale dvojka měla na tu dobu stejnou grafiku jako RE2 a 3 a i hratelnost, jenže se to týkalo trochu jiných genetických pokusů :) s ještě krásnějšíma animacema. V té době pecka která byla ve stínu RE2...
  • mate velkou pochvalu,tohle je pecka.PARASITE EVE 2,to zahrajte.si pamatuju ze jsem hledal neco podobnyho residet evil ale kdyz jsem to hral zjistil jsem ze to je uplne neco jinyho a strasne me to bavilo.styl hry,prostredi,bomba.abych si odemknul zbrane tak jsem to dohral Xkrat
  • Kup šestý díl, je nejlepší.
  • Hnisavec
    parádička, tieto oldschool letsplaye pozerávam všetky...robíte to super *4* What is it? What is it? Is it blood?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit