Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak LBA tak LBA2 jsou pro mě naprosto srdcové záležitosti. Na LBA jsem tehdy narazil na takovém tom univerzálním cd kde se v nejrůznějších adresářích schovával nespočet podkladů a jenom z nich jsem objevil LBA aka Relentless. Hra o které jsem nic nevěděl, neznal příběh ani jak se ovládá a přesto mě naprosto okouzlila natolik, že jsem ji dohrál. LBA2 už jsem si pořídil jako jednu z prvních her v krabici, kterou dodnes uchovávám na čestném místě. Zkrátka tahle série se mi nesmazatelně zapsala do mé herní historie. Navíc o které z her, které tehdy vycházely můžete dnes říci, že se hrají stále stejně dobře a nic ze svého kouzla neztratily.
  • Vo svojom hráčskom živote som hrdý hlavne na dve veci, a síce prejdenie dvoch hier - samozrejme bez návodu, v mladom veku a vtedy pri takmer nulovej znalosti angličtiny. Tá prvá hra bola IIndiana Jones and Fate of Atlantis, ktorú som hral ale s bratom. Druhá hra bola práve LBA, ktorú som hral keď som mal nejakých 11-12 rokov a čisto sám. Príbehu som nechápal. Len som vedel, že je tam na konci nejaký zloduch, ktorého treba poraziť. Hru som vtedy začal hrať a mnohí mi hovorili, že to je bez návodu ťažké, že to neprejdem. Asi preto som sa, ľudovo povedané na*ral a povedal som si, že to prejdem. Neviem, či si niektorí tiež pamätáte ale mega nervy som chytal v tom podzemnom chráme či čo to bolo. Tam bolo treba preskakovať rôzne pasce a tak. Hru som teda nakoniec prešiel, presne si pamätám že za oknom začal snežiť keď som hru dohral. Ale doteraz mám na hru tie spomienky. Aká je ťažká, hlavne na ovládanie: skoky, behanie, hádzanie tej loptičky *3* Zrejme preto som sa už nikdy nepokúsil hru znovu pokoriť. Niektoré herné spomienky a zážitky, by sa asi nemali nanovo prežívať! *5*
    • Amen.
  • LBA je proste KOUZELNA, to nejde nazvat jinym slovem. Je neuveritelne, jak jednoduse spojila krasnou atmosferu a milou legraci spolu s pomerne dost narocnou hratelnosti. A to vsechno ve svete, jehoz design by mohly mnohe moderni hry zavidet. Celkem otevrene mapy, vedlejsi questy, zajimave ale pro samotny hlavni pribeh nedulezite lokace - a to se nebavime o nejakem rpg, ale o akcni adventure! Kolikrat jsem ve dvojce ani nehledal lek pro Dino-Flye, ale jen jsem pobihal po meste, sbiral ctyrlistky, prastil do kravy, utopil se v mori...
  • Odulin
    Naprosto Nezapomenutelná Hra.
  • Jack1947
    Těžko uvěřit že něco takového mohla mít na svědomí právě EA. (tedy ehm Electronic arts).

    Supr, zajímaví hra a i přes menší obtíže i zábavná (aspon tak vypadá) retro jak má být já sem zas o něco více chytřejší.
    • Áno, ale tvorcom hry bolo francúzske štúdio Adeline Software International. Tú zvučku, zo začiatku hry, keď sa na obrazovke objaví logo firmy si pamätám dodnes. Inak naozaj geniálna hra.
      • Jack1947
        To mnohé poté vysvětluje.
  • Little Big Adventure 2 je jedna z nejhezčích adventur. Pohádkový příběh, krásná grafika, líbezná hudba, velká interaktivita s prostředím. Spolu s Grim Fandangem nestárnoucí klasiky žánru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit