Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ma pravdu konzole maji vždycky divnou grafiku pořad lepši pc než ps4
  • Lukyz
    Když kdykoli někde slyším nebo čtu Tiberian Dawn tak mi vždy jako první naskočí myšlenka na tenhle skvost. Soundtrack to mělo na svou dobu naprosto neuvěřitelnej, Klepacki válel! *5*
  • To byla super doba kdy hry byli skutečně zábavné. Ne jak teď milion sociálních sraček, všechno musí být online, jen multiplayer hry. *16*
  • Jak já ten pekelný březen miluju!!!
    • Já taky, hlavně z dvojky. Ale říkám mu spíš marš nebo pochod :-)
  • 1ka a red alert jsou genialni. To se proste hrali porad. Bylo to ta akorat zabavne a nekomplikovane. Skoda ze s generals uz to slo totalne do kopru
  • ALHAZRED
    Diky človeče...tato seria ma nejako obyšla, nemal som železo tehda, ale Dune 2000 bola boži...potom...mam čo dobiehať *14*
    • Inquisitor
      Nebo Z bylo taky pecka :)
      • Z me nikdy nechytlo. Stvalo me stejne jako vsechny ty debilni mise v c&c nebo warfraftu, kde se nestavelo a jen chodilo s jednotkama
  • vonTossis
    Taky jsem obdobně pojmenovával sejvy. *4* A ten rychloposun mapy by mě dokázal brutálně na.rat .. musel bych to vypnout. Poprali jste se s tím dobře *4*
  • Inquisitor
    Jediná strategie co jsem v životě hrál na gamepadu a na konzoli (PSX) :)
  • Jak sé tam ptal někdo na fantasié RTS tak co LOTR?
    • Princ.Jablon
      BFME i BFME 2 jsou velice dobré strategie dodneška...taky jsem na ně dnes koukal, bohužel ani na originu nebo steamu jsem je nenašel
      • Také nechápu proč se stáhli z prodeje. Skvělá hra a EA zase něco pose... Nejspíše kvůli právům, ale rád bych uvítal konkrétnější informace.
    • species
      Ten me nejak minul, vim ze jsem to hral s kamosem jednou po siti a ten mi s Legolasem vystrilel celou armada.... od ty doby sem to nehral
  • RedEagle
    Stiahol som Tiberian Dawn...ale neviete niekto ako do hry vložim videa ?
    • Lukyz
      Jednoduše, stáhneš si je na téhle stránce a v instalátoru akorát vybereš adresář kde máš TD nainstalovaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit