Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wat
  • Kozy
    Přidávám se s doporučením, určitě stojí za zhlédnutí.
  • Atreidi jsou pravdolaskari a Harkoneni Trump? WTF, koukam manyry medialni agitky dorazily uz i na herni server, je mi z toho smutno, kam to speje... :(
  • Paulcz
    Nevím jestli to kluci při hraní nezmiňovali, ale co se týče Duny a universa doporučuju tenhle dokument o filmu, který nikdy nevznikl: http://www.csfd.cz/film/312948-jodorowsky-s-dune/komentare/ (I samo o sobě to stojí za shlédnutí)

    Aneb kde slavné Star Wars k řadě scén a nápadů přišli ^^
  • Dune 2. Jestli mne paměť neklame, tak na Amize to bylo slušné žonglování s devíti disketama.
  • nostalgie je pro stary. Nechapu tu slepotu, kdyz clovek predstira, ze driv ty hry byli bohovy. Maximalne tak neokoukany, tot vse.

    Me prvni auto bylo super. Jak jsem se na nej chodil koukat a ty lasky.... To nic nemeni na faktu, ze to byl strej vergl...
  • Lima
    Dunu 2 jsem pařil tehdy 2 dny a 2 noci v kuse, až mi slzely oči, zanítilo se levý oko z toho čumění do monitoru a musel jsem si dávat ledový obklad *1* To byly časy, to se už dnes nezažije.
  • bylo to i tou dobou.(samá novinka) dnes se hry už dost opakují a RTS jsou spíš akční hry. ale ten Harkonenské Mentor zůstane v moji paměti nadosmrti : ) noo a taky indiáni byli tehdá vopálenější se mi zdá
  • Kozy
    Díky za odpověď na místo nesmyslnejch mínusů.
  • Kde se dám hlasovat pro další gamesplay? Podrobný návod, hledal jsem to snad hodinu.
  • JamesFaith
    .Pravda, kompletní filmovou stylizaci převzala až Dune 2000.
  • Tohle videt a zahrat poprve, to bylo neco...neco, co dnes uz clovek pri hrach nezazije...na druhe strane, tehdy nam ukazat nejakou dnesni hru, to by jsme asi ani nerozdejchali... :D
  • Paulcz
    Atmosféra
  • Kozy
    V čem?
  • Jo to byla parada. Jeste dnes si pamatuju, jak jsem predstiral nekdy v Sekunde na gymplu nemoc, abych to mohl doma parit. :)
  • ale gameplay jednicky je fakt k uzoufani na sledovani...

    mozna ke konci, kdyz uz se tam posilaj a vyzbrojujou vojacci, ale zacatek je zivacka
  • To byly dřív strategie co měli koule.
  • Opravdu Dune II vychází také z filmového zpracování? Kromě stejné předlohy spolu podle mě hra a film nic společného nemají.

    Pokud jde o hru, tenkrát to aspoň chvíli hrál snad každý. Mně se vždycky líbila i ta stylová grafika a hudba, tehdy dost charakteristické pro hry od Westwoodu. Doporučoval bych pro gamesplay spíš první díl, ten není tak profláknutý.
  • Jejda to je nostalgie *14* Krása!
  • Odulin
    Jj presne. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit