Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domy? Stačí se podívat do slovníku. "House" má i jiný význam a to "Rod", ale je to bohužel častá czenglish chyba, která se vyskytuje občas i u oficiálních filmových titulků. Nicméně vždy když to slyším, tak to neuvěřitelně trhá uši.
  • rozhodně základ všech strategií :)
    to byly ještě časy kdy člověk hrál bez jídla, bez pití a beze spánku :)
  • Blue.Shark
    Paráda, intro doteď umím odříkat nazpaměť. A stejně mám pocit, že na kvalitně zpracovanou Dune by se i dnes chytla spousta hráčů.
    • solomon.short
      a jinak, slo mi o to, jestli umis zpameti mantru BenGesseritu: I must not fear...

      napsal jsem to kravsky. Mea culpa
    • solomon.short
      a umis odrikat zpameti o co v cele Dune slo? Je to par vet...

      na hru si vzpomene kdejaky kr**en
      • Blue.Shark
        Je to zvláštní, že si u Gamesplaye vzpomenu na zážitky s hrou a ne třeba na papiňák, že? *7* Nepij tolik. *15*
        • solomon.short
          je fakt ze jsem to nepsal strizlivy, zapijel jsem smrt sestrenice. omlouvam se
          • solomon.short
            jenze kde najit fremeny kdyz ne v diskusich o Dune? :)
  • Tohle videt a zahrat poprve, to bylo neco...neco, co dnes uz clovek pri hrach nezazije...na druhe strane, tehdy nam ukazat nejakou dnesni hru, to by jsme asi ani nerozdejchali... :D
  • Lima
    Dunu 2 jsem pařil tehdy 2 dny a 2 noci v kuse, až mi slzely oči, zanítilo se levý oko z toho čumění do monitoru a musel jsem si dávat ledový obklad *1* To byly časy, to se už dnes nezažije.
    • Coffin.Corner
      Já Dunu 2 pařil po nocích na tátově služebním NB s monochromatickým displejem, který neměl myš. Všechno jsem musel ovládat pomocí kláves a druhý den vždycky křeč v ukazováčku jak sviňa :)
  • To byly dřív strategie co měli koule.
    • Kozy
      V čem?
      • Paulcz
        Atmosféra
        • bylo to i tou dobou.(samá novinka) dnes se hry už dost opakují a RTS jsou spíš akční hry. ale ten Harkonenské Mentor zůstane v moji paměti nadosmrti : ) noo a taky indiáni byli tehdá vopálenější se mi zdá
        • Kozy
          Díky za odpověď na místo nesmyslnejch mínusů.
  • Paulcz
    Nevím jestli to kluci při hraní nezmiňovali, ale co se týče Duny a universa doporučuju tenhle dokument o filmu, který nikdy nevznikl: http://www.csfd.cz/film/312948-jodorowsky-s-dune/komentare/ (I samo o sobě to stojí za shlédnutí)

    Aneb kde slavné Star Wars k řadě scén a nápadů přišli ^^
    • Coffin.Corner
      Díky za tip *14*
    • Luke
      Podepisuji.
    • Kozy
      Přidávám se s doporučením, určitě stojí za zhlédnutí.
  • Jo to byla parada. Jeste dnes si pamatuju, jak jsem predstiral nekdy v Sekunde na gymplu nemoc, abych to mohl doma parit. :)
  • zlata tehla strategii,mega hra vsetkych hier.Chcel by som poctivu Dune 3 aj s novym filmom /cry
  • Tato hra ma naučila hrať strategie...bola to prva strategicka laska...MOJA POKLONA... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit