Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle knihy či prvního filmu byla Dune "jednička". Výborný mix žánrů, co se poté roky neopakoval...
    Adventura/strategie/rpg vše v jednom. Podle mne mnohem lepší nežli poněkud repetitivni Dune 2.
    • dune 1 je fajn, ale je taky repetetivni az beda
    • Duna 2 neměla s knihou moc společného, ale za to nastolila směr RTS. Poté začali dělat sérii RTS, která už nepotřebovala za podklady knihu, aby se dobře prodávala, jak bylo zmíněno ve videu.
  • Atreidi jsou pravdolaskari a Harkoneni Trump? WTF, koukam manyry medialni agitky dorazily uz i na herni server, je mi z toho smutno, kam to speje... :(
    • Atreidy pravdoláskaři? Jsou spíše blíže starořeské Spartě co se týče disciplíny a branné výchovy. Čest a morálka na prvním místě.
    • wat
  • Odulin
    Dune....Building of a dynasty...
    • Your battle for Dune begins... now! *5*
      Ach to boli časy. Keď si spomeniem na búrlivé hranie, ma začínajú bolieť prsty. M-ove, A-ttack, klik. Kto potrebuje nejaké skupinové označovanie jednotiek. *3*
      • Odulin
        Jj presne. :)
  • Harkonen byl Obama
  • Strasne nezmysly v suvislosti s knihou (knihami), bud ste to necitali, alebo velmi nepochopili. Niekedy mlcat je lepsie
    • solomon.short
      kdoo? ja si ted poustel film a oproti kniham je straslivy :) Nicmene porad jeste fajn
      • solomon.short
        a princezna Irulan je krasna a Chani taky :) Jezisi, znova v tom jedu :)
  • Kde se dám hlasovat pro další gamesplay? Podrobný návod, hledal jsem to snad hodinu.
  • jojo Dune 2 to byla pařbička, rád jsem koukal na bráchu jak hraje poslední misi za modrý a pořád na něj házeli ty rakety z paláců. Jo to byly časy!! Ale i Dune 2000 nebyla špatná tam aspoň už šlo označit víc jednotek najednou
  • solomon.short
    co vy vite o Arrakis. prd...
    • solomon.short
      to bylo na diskutery, na vas Pavle a Honzo mysleno
      BenGesseritsky... :)
  • Jejda to je nostalgie *14* Krása!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit