Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráááda - prošel jsem několikrát všechny edice a to nejen na platformě AMIGY - k videu: žádný z vojáčků nehází granáty, hází je hráči sami když jsou někde "ponecháni" a dostřel "vojáků" lze zvýšit jejich hodností - to ale nesmí umřít a za každou splněnou misi získají vyšší hodnost tedy lepší pohyb větší dostřel atd atd - mimo jiné lze na tajných místech najít nesmrtelnost a taky na příklad hodnost Generála...a podobně...prostě našlapaná hra adrenalinem a hlavně tuhou hratelností, kterou dnes hry postrádají už jen tím "NOVÝM" systémem - zemřeš a hraješ od checkpointu znova donekonečna - což je doslova dobré jen tak pro děti!
  • Mam k tomu jen tri poznamky:
    to rendrovane intro bylo udelane az kdyz hra vychazela na dalsi formaty, originalni - AMIGA - verze tohle nemela
    kazda Amiga se pordavala s mysi, takze hry ovladane mysi nebyly na teto platforme az takova zvlstnost jak to autor komentoval...
    Amiga verze ma lepsi hudbu nez to co autor hraje...
  • Achjo ta grafika a hratelnost *14* Škoda, že jsem tuhle éru zažil jen okrajově a nenarodil se o 10 let dřív *1* Ty dnešní hry to je fotorealistická nuda bez nápadu... až na pár indie vyjímek
    • Paulcz
      Na téhle nostalgii nic moc úžasného nevidím, když se ohlédnu do minulosti tak to bylo peklo. Všemožné shánění čehokoliv, šílené ceny hardware, slabej HW, blikající monitory,omezení DOSu na 640 kiB, konfigurace systému a hardware... To bych se raději narodil dýl a hrál staré hry na moderním HW :)
      • Inquisitor
        Vždyť je hrát můžeš, děláš jako bys byl po smrti a už bylo pozdě :)
  • Taky se mi líbí, že to Pavel doplňuje informacemi o vývojářích a nějakými historickými údaji - to už dneska retro letsplayeři vůbec nedělají, že by si bokem něco nastudovali. Jen tak dál!
  • Jooo, tak tohle byla výborná hra *14* kéž by někdo udělal povedenej remake, místo těch titulů co neustále vycházej dokola, samej propadák *11*
  • ten scroll cele obrazovky je prisernej jak se to cuka poposkakuje HNUS jo v tom mela Amiga navrch a dodnes ji PC neprekonalo i se sevejma 8jadrama a bambilonkrat vykonejsi grafikou...
  • pozrel by som si ako hrate spolu take heroes 3. to by bolo super. :)
  • Kedaro
    Děkuji za typ, kdysi jsem to hrál chvilku, dal jsem si to do wishlistu na GOGu, později koupím.
  • Dobrý gamesplay. Líbílo se mi, že zazněli i zajímosti o hře a o firmě, co ji dělala, na jakých to bylo platformách, atd. Tímmhle směrem by to chtělo jít u každého gamesplaye, pokud bude čas, tak si dopředu načíst nějaké zajímosti.
  • Díky za připomenutí klasiky ^_^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit