Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cannon Fodder jak já to žral...to už ani dneska není pravda
  • Dobrý gamesplay. Líbílo se mi, že zazněli i zajímosti o hře a o firmě, co ji dělala, na jakých to bylo platformách, atd. Tímmhle směrem by to chtělo jít u každého gamesplaye, pokud bude čas, tak si dopředu načíst nějaké zajímosti.
  • Taky se mi líbí, že to Pavel doplňuje informacemi o vývojářích a nějakými historickými údaji - to už dneska retro letsplayeři vůbec nedělají, že by si bokem něco nastudovali. Jen tak dál!
  • Kedaro
    Děkuji za typ, kdysi jsem to hrál chvilku, dal jsem si to do wishlistu na GOGu, později koupím.
  • Jooo, tak tohle byla výborná hra *14* kéž by někdo udělal povedenej remake, místo těch titulů co neustále vycházej dokola, samej propadák *11*
  • Díky za připomenutí klasiky ^_^
  • Mam k tomu jen tri poznamky:
    to rendrovane intro bylo udelane az kdyz hra vychazela na dalsi formaty, originalni - AMIGA - verze tohle nemela
    kazda Amiga se pordavala s mysi, takze hry ovladane mysi nebyly na teto platforme az takova zvlstnost jak to autor komentoval...
    Amiga verze ma lepsi hudbu nez to co autor hraje...
  • ten scroll cele obrazovky je prisernej jak se to cuka poposkakuje HNUS jo v tom mela Amiga navrch a dodnes ji PC neprekonalo i se sevejma 8jadrama a bambilonkrat vykonejsi grafikou...
  • pozrel by som si ako hrate spolu take heroes 3. to by bolo super. :)
  • Paráááda - prošel jsem několikrát všechny edice a to nejen na platformě AMIGY - k videu: žádný z vojáčků nehází granáty, hází je hráči sami když jsou někde "ponecháni" a dostřel "vojáků" lze zvýšit jejich hodností - to ale nesmí umřít a za každou splněnou misi získají vyšší hodnost tedy lepší pohyb větší dostřel atd atd - mimo jiné lze na tajných místech najít nesmrtelnost a taky na příklad hodnost Generála...a podobně...prostě našlapaná hra adrenalinem a hlavně tuhou hratelností, kterou dnes hry postrádají už jen tím "NOVÝM" systémem - zemřeš a hraješ od checkpointu znova donekonečna - což je doslova dobré jen tak pro děti!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit