Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak si to tak čtu, čím dál méně chápu vysoké hodnocení Uncharted série, potažmo "pouhou" osmičku tadyhle u RotTR. *7*
    • Pak asi nechápeš to, že Uncharted nastolil trend, na kterej se teď dal Tomb Raider *7*
    • Taky to nechápu, ačkoliv si nevybavuji, kdy tady nějaká lowzolovà exkluzivita dostala méně než 9, ale je fakt, že u těch dvou her za rok statistika moc nefunguje *7*
  • http://www.metacritic.com/game/xbox-one/rise-of-the-tomb-raider Vyzerá to byť podľa recenzíí vo svete rovnako dobré ako TR z pred dvoch rokov, to ma nesmierne teší, avšak ešte si počkám asi tak 5 mesiacov kým si ju zahrajem :)
  • Těším se těším, ale až na PC samozřejmě, tohle cenzore neber jako flamewar, jen mě to pobavilo:

    "Nepřátelé se kryjí, uhýbají a kličkují, takže je není úplně snadné zasáhnout" - Rozbitý autoaim? :D

    Jen se divím Honzovi, že si nepočkal na PC verzi, když má to nové dělo, určitě by si ji užil mnohem víc v pořádné grafice a fps.
    • jnsCZ
      Autoaim není rozbitý, autoaim a autoheal je vypnutý (vyšší obtížnost - doporučuju) :)

      A s tím PC... já bych to čekání nevydržel :) Reboot jsem hrál třikrát (X360, PC, PS4) a tohle si milerád zahraju znova.
      • vazne odpucam(e) prehodnotit hodnotenie, pisete, ze ste 1ku presli 3x a ja moc dobre viem, ze je len par hier, ktore som ochotny zahrat znova..
      • Za vypnutý autoaim a autoheal (se dívím, že to tam vůbec jde :) palec nahoru, když už hrát na konzoli, tak aspoň trochu se ctí *3*

        Já vím, ale poprvé je to vždycky nejlepší, když všechno objevuješ a nevíš,co tě čeká za rohem, kam Tě zavede příběh atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit