Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nenazyvaj Eidos Square Enixom, thank you very much.
  • Mato1987
    Máš pravdu, som nevedel, že prvý mass deffect bol xbox exkluzivitou...
  • Jack1947
    Jo, a já jsem to defakto řekl předem ( skoro předpověděl ze srandy) a ono se to fakt stane, rofllss - já se fakt musím smát, i kdyby to nebylo na furt tako že si to pcděti nezapaří v dohledné době na pc... sry *1* *2* *15* *5* *6* *12* ... no a už je to skoro venku. *12* Jop... *7* *8*
  • Lukyz
    Mass Effect:
    Xbox 360
    20.listopad, 2007

    Microsoft Windows
    28. květen 2008
  • Mato1987
    ktorý konkurenčný portál máš na mysli, ja som si prešiel túto novinku na rôznych zahraničných stránkach hneď ako to oznámili na xbox press konferencii a skoro na každom webe sa našli jedinci, ktorí vyplakávali a ronili krokodílie slzy a obviňovali microsoft z kupliarstva a pritom by mali hádzať tu vinu na square enix a ich nenažranosť.
  • Pokud si pamatuju správně tak ten měl být taký původně xbox exkluzivní a půl roku potom ho vydali i na jiné platformy. Můžu se plíst, ale myslím, že to tak bylo.
  • Mato1987
    Súhlasím reboot Tomb Raidera im vyšiel na jedničku s hviezdičkou, hru vydajú aj na ostatné platformy, to sa neboj, ale prečo to porovnávate s mass deffect, to je mi záhadou.
  • Ilusiveman
    "Korumpovatelní", jako kdyby dělali něco, co je zakázáno zákonem.. Na čem se ale shodneme, že je to pouze časová exkluzivita.
  • No, doufám, že se tady nebude kvůli tomu brečet, jako na konkurenčním portálu a vlastně celým internetu.
  • No já osobně doufám, že ti co tvrdí, že exkluzivita bude jen dočasná mají pravdu. Nový Tomb Rider se mi opravdu líbil a těším se na pokračování. Bylo by, ale dost divný s velikou pompou vydat reboot série na pět platforem a pokračování jen na jednu, řekl bych, že to by naštvalo hodně hráčů. Takže doufám, že to časem vydají i na PC (jako zmíněný Mass Effect).
  • Mato1987
    Square Enix majú radi chechtáky a tak to vyjde aj skorej, do pol roka to výjde multiplatformne.
  • A bude to exkluzivita jako Uncharted, nebo "exkluzivita" jako Mass Effect? :D

    Microsoft v tomhle totiž nemá moc jasno, navíc pokud vím, tak si Square stěžovalo na nízké prodeje předchozího dílu, což je docela vtipný potom dát exkluzivitu na platformu, která teď zrovna není úplně populární - do roka po vydání to bude multiplatform...
  • Mato1987
    So sto percentnou určitosťou sa jedná o časovú exkluzivitu, je ale viac než smutné, že square enix sú tak ľahko korumpovateľní. Pamätám si, že niektoré dlc Tomb Raidera 2013 boli na xbox360 tiež časovo exkluzívne a vyšli následne asi pol roka po tom aj na ostatných platformách. Môj skromný odhad je, že hra výjde ešte pred vianocami 2015 na vhs prehrávači a potom na jar 2016 na PC a psquad.
    Čo ma ale zaráža a zároveň rozosmieva, je fakt, že The Rise of Tomb Riader nie je first party exkluzivitou, ale obyčajnou third party exkluzivitou a okrem toho nemá xboxchuan okrem vývojárov autíčiek forza horizon motorsport takmer žiadnych first party exclusive vývojárov :D
  • Mart9
    Hajzlové
  • Jen blbec by uvěřil, že půjde o exkluzivitu absolutní. Pár měsíců po vydání na XO vyjde "novinka", že nový TR vychází i na ostatní platformy. Jak nečekané už teď... *6*
  • Lara s jejíma zkušenostma a sedí někde u psychologa? :D Ta by mohla vyučovat na nejvyšší psychologické škole. Hodně blbý trailer.
  • exkluzivne na pul roku,jako ostatni xbox hry *1*
  • nekromant33
    to je smutný no

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit