Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prudislav
    Nejvtipnější an tom je jak se s nextgen only hry pro XBONE/PS4/PC stane hra pro XBONE a X360 :-D
    Očekávím minimálně steam verzi v létě a pravděpodobně i PS verzi
  • conflig
    Tomb raider je moje srdcovka a na reboot jsem ne nemohl dočkat od oznámení na E3 2010 a oni udělají pro mně je to nejoblíbenější hra za posledních pár let.. takže tohle exkluzivní oznámení my zkazilo den.. vlastně jsem v tu chvíli vypnul stream z gamescomu a už mně nezajímá..

    Teď už jen oznámení Mass effectu 4 jako Xbox exkluzivitu a... radši na to ani nemyslet..

    no doufám, že to nakonec vážně bude jenom časová exkluzivita...
  • Tomb Raider byla strašná kravina. Když jsem to hrál poprvé tak jsem se docela bavil, ale jak jsem u toho začal o té hře přemýšlet, tak bych to hodnotil tak 3/10. Tupý příběh, tupé dialogy, hádanky jak pro opice po obrně. Nic společného s TR. Zkoušel jsem to rozehrát po druhé a skončil jsem asi po hodině...
  • A kdyby Uncharted bylo multiplatformni a pak si to slohnulo ps4, tak by to bylo v poradku *1*
  • snorgrind
    tak na PC aspon dostanem HD edici ne *3*
  • Mato1987
    chápem tvoj postoj, ale myslím si, že nie je potrebné takto znehodocovať prácu talentovaných vývojárov z crystal dynamics, všetok svoj hnev upriam na nenažrancov zo square enix, ako sa na nich veľmi, veľmi hneváš a, že im napíšeš dopis ako sa na nich veľmi veľa hneváš.
  • Malleth
    Square logicky nechce jít proti Uncharted a Microsoft potřebuje exklusivní hru jako Uncharted. Takže to dává smysl.
    To ale nemění nic na tom že ukrást si multiplatformní titul pro jednu platformu je sviňárna na druhou.
  • Ilusiveman
    Nepleteš, ale jak sami tvůrci pišou: “Space Engineers is an Early Access game, which means that it is still under development but already in a very playable state and contains a vast amount of new features that have been added since its first release (e.g. Multiplayer, Survival mode). The game is being improved on a regular basis through updates that add and polish features and content, optimizations and bug fixes.", tak s nimi mohu jenom souhlasit.

    Hra je dobře hratelná a tvůrci sypou jeden větší update za druhým. Oproti kostičkovému Minecraftu jsou updaty 10x obsáhlejší. Vlastně ani nestíhám pokaždé, když se mi updatuje Steam nové fičury vyzkoušet. Občas stihnu proletět video, které vše prezentuje.

    Zkrátka. Pro mě byl SE hratelný už v den spuštění early access. Nevím, co vše na Kickstarteru naslibovali, ale tento styl častých updatů se mi velmi líbí.
  • conflig
    sám by to neřekl lépe.. při oznámení už sem plánoval jak pořídím zrovna nějakou pěknou sběratelku a pak přišla tahle kudla do zad...

    Ok kdyby vyšel první díl (reboot) jako exkluzivita na xbox tak bych to pochopil, ale tohle je hodně špatnej vtip..
  • Jestli si mysli, ze za to budu platit, az to mylostive vydaji na PC, tak to se hodne pletou. Na compu je hodne moznosti, jak se jim za takove chovani odvdecit.
  • Tomb Raider bola pre mňa hra roku 2013, takže som sa pri oznámení Rise of the Tomb Raider na E3 veľmi tešil. Preto som dnes, keď oznámili, že je to XBONE exkluzivita, skoro padol zo stoličky. Vážne dúfam, že to bude len časová exkluzivita, ale aj to ma už pekne štve, že si to nebudem môcť zahrať hneď po vydaní.
  • Jack1947
    Aby pak v té slavné Early Access už nezůstala na věky. *3*
  • Preed
    Microsoft a Sony PC nezaujima v takychto veciach,ta exkluzivta je na konzoly resp. voci PS4.
  • Mato1987
    možno sa pletiem, ale nie je hra v early access fáze už skoro rok na steame? :D
  • Mato1987
    Nechápeš súvislosti alebo ti to mám polopatisticky vysvetliť?
  • Ilusiveman
    Třeba takovej Space Engineers, má dvanáctiměsíční exkluzivitu na xbox one.

    Via: official facebook page

    OPRAVA: Vůčí PS4 samozřejmě.
  • Jo protože Square Enix vydělal na TR příšerný prachy *7*
  • Mato1987
    tak troška angličtiny na upresnenie od strýčka gogoľa
    "In February 2009, Square Enix reached an agreement to purchase Eidos for £84.3 million, pending shareholder approval, with an initial aim of fully buying Eidos on 6 May 2009.The date was brought forward and Square Enix officially took over Eidos on 22 April 2009.

    Although Square Enix said earlier that it would let Eidos Interactive remain as it is currently and not meddle in its internal affairs, it has stopped publishing games under the Eidos brand, with new games coming out under the Square Enix brand instead. Currently the Eidos Interactive logo only appears for games developed by former Eidos-owned game studios."
  • Mato1987
    súhlasím, v úvodzovkach to slovo vyznieva lepšie.
  • Preed
    No je to celkom zaujimave,z pohladu microsoftu sa to da pochopit ale inak je to celkom velka zrada voci fanusikom tomb raidera od square enix a vtipne na tom este je ten fakt,ze mali problem zaplatit predchadzajuci diel zo vsetkych platforiem a teraz sa tvaria,ze je to exkluzivne,pravdepodobne je to casova exluzivita ale pride mi to dost nestastne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit