Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Líbí se mi, jak se teď ukazuje, jak moc byl Tomb Raider u hráčů oblíbený. Já tady přes rok tu hru vychvaluju a schytávám mínusy a najednou se objeví tolik fanoušků... paráda.
  • Mato1987
    ja už som im poslal jeden list kde sa na nich veľmi, veľmi hnevám a ešte som im napísal aj dopis ako sa na nich veľmi veľa hnevám.
  • MidnighT91
    info@crystald.com Můžete se vyřádit, pořádně jim ten mail zaspamujte...
  • Další plačka...
  • Jack1947
    Důkaz jaká je závist sajrajt, tfujtajbl. *11*
  • Paul_cz
    Další důkaz toho jaká plague jsou konzole na herním průmyslu. Ať si Microsoft těch 5 prodejů Xbone co jim to přinese užijou.
  • Pravda, ty si zaslouzis byt zapsan v knize ignorance a demence.:D
  • Jack1947
    Néé korejská *15*
  • Já jsem si vždycky myslel, že Square Enix je japonská firma, tak asi jsem byl na omylu *3*
  • Jedna z mála her, kde člověk nehraje za zamručeného třicátníka se strništěm, a přitom ta hra není z Japonska, a oni udělají takovou dle haluz. K*rva fix! Připadám si teď jako blbec po všech těch diskuzích, kdy jsem nové TR bránil a říkal " dej tomu šanci, ve dvojce se určitě poučí a budou mít pevnější vizi, o tom. co s tím chtějí vlastně dělat." No nic, nezbývá než doufat, že vydají nakonec i verze pro PC/PS4, nebo že to zvořou a noví RoTR nebude stát za nic, ale v nejhorším případě, mi nezbývá než začít střádat drobásky na obě konzole ( PS4 kvůli kvůli Blood borne).
  • Posledni Tomb Raider uz vubec neby Tomb Raider, ale okopirovanej Uncharted a to je i hlavni duvod proc ho MS chce. Chteji mit hru, kterou muzou postavit proti Uncharted, ale tohle se SE vymsti.
  • Já tu brečím? Kde prosím tebe? Cituj. Já pro změnu cituji tvůj výblitek" Aha tak ono je to exkluzivní lol to si děláte prd#l tak proč když nás nadchne příběh a chceme pokračování tak to vydáte jen na konzole. Fakt demence tohleto." Tohle není na úrovni ani toho dítěte COD jak mě originálně urážíš...
  • Kedaro
    Místo aby lidi přesvědčili o kvalitách služeb a stroje, tak radši nas.rou konzolisty PS4 a PC hráče exkluzivkou
  • MS nema dostatek svych vyvojaru a exkluzivni hry musi kupovat od tretich stran, delali to tak i v minule generaci, vetsinou jde o casove exkluzivity.Oni jsou na tom ted spatne, Xone za PS4 hodne zaostava a tohle je podle nich cesta, ale stejne jim to nepomuze.Jinak na PC, PS3 i PS4 se to casem objevi take, tim jsem si 100% jist.
  • Jedinej kdo tu "brečí" jsi ty. Nesouhlasíš? Fajn tak to vyjádři jako normální člověk a né jako dítě z COD.
  • Dyť to xboxu přej panebože, doteď to byl otloukánek, tak má jednu exkluzivitu. PS. Už nebreč, to bude dobré, z toho se vyspíš a bude zase dobře.
  • Doufejme že ano protože by to byla škoda.
  • ucho
    věřím tomu, že jde jen o časovou exkluzivitu. byli by blázni, kdyby to bylo jen na Xbox One...
  • Amatérský troll dám ti -1/10
  • nebreč..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit