Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • square enix je vydavatel, samotnu hru vsak nerobia japonci tak ako jaguar nerobia indi.
  • Inquisitor
    Potom co předvedli v posledním díle, mně to ani zvlášť žíly netrhá. Ale každopádně jsou tyhle exkluzivity pěkná sviňárna.
  • Prej podařenýho :D
  • to ze to udelaj jen na konzole bych chapal, PC je na hraní v pase věichni kradou a stejne není v nicem lepší než konzole za pulku ceny

    ale ze jen na x1 to je od MS pekne uboohe, zmrvili si ten HW sami a ted to chtej dohnat tak ze uplacek vývojáře aby dělali hry jen pro ně na jejich slabší HW...

    sem bejvalej Xboxák, nesnášel jsem PS ale ted už je to naopak tímhle u mě MS klesl uplně a prodám asi i ten x360 co tu od nich mam...
  • Doufam, že máš pravdu. Ale je pravda, jestli se nepletu, že už se podobná situace opakovala hodněkrát.
  • kubi-wan
    Zrovna hraju Tomb Raidera 3 a žádnej xbox k tomu nepotřebuju.
  • Nějak už začínám být apatický na všechny ty špatné zprávy kolem mě. Už mě nebaví se rozčilovat. Fakt to nechápu. Netvrdili snad, že nebyli úplně spokojení s prodeji jedničky? a co udělají. Zatrhnou většinu platforem. Jednička se mi opravdu hodně líbila ale to co chtějí udělat ... Snad z toho co nakecali brzy vystřízliví a později názory změní. Portů hry se snad později dočkáme.
  • No ved prave, ta firma je uplne rovnaka ako bola predtym len vydava hry pod inou znackou... A preto opakujem - nenazyvaj Eidos Square Enixom.
  • Dle mého je tato evoluce Tomb Raidera super, do Uncharted stylu se velmi hodí. To že to je hlavní důvod proč ho chce MS máš naprostou pravdu, konkurent Uncharted to určitě bude. Toto smýšlení MS je dost smutný a jediný co tím získají je hromada nas...ných hráčů. Nevěřím že jim to nějak výrazně zvedne tržby za Xbox. By mě zajímalo kolik zaplatili aby jim mohl nový TR vyjít jako exkluzivka ....
  • kennyB
    TR tě nezajímá a přece si na konzoli zanadáváš. Další gumák *1*
  • 07EvilAngel
    Tohle mi fakt dokáže zkazit den! Hrála jsem všechny díly a jenom kvůli tomu, že nemám jednu deb**** konzoli si nezahraju tenhle? *16*
  • Paul_cz
    Eh, projektuješ si tam sám sebe, mě TR nezajímá takže není co závidět. Jó, kdyby takhle oznámili Zaklínače, to bych si ten toustr snad i koupil...a pak zas prodal.
  • Takže další hra kterou si zahraju na youtube..
  • Mato1987
    Wow to ti ale trvalo, si sa zmohol na zopakovanie toho čo som napísal v mojom komentári, teda vývojárov autíčiek forza motorsport ( turn 10 studios) a pridal si dve štúdia ako Rare a Lionhead, ktoré za posledných skoro 10 rokov nevydali nič svetoborné a ešte sa k tomu nejedná o exkluzívne hry. To hľadanie si musel mať veľmi náročné keď si do zoznamu zaradil Twisted Pixel, ktorý nevydali taktiež nič svetoborné a okrem toho vyšli ich tituly taktiež na PC. Zaradiť ale štúdio ktoré hru ešte ani nevydalo(black tusk) tak to chce riadnu porciu drzosti :D
    Jediné štúdio, ktoré sa dá považovať za xbox first party exclusive je 343 industries, takže spolu s turn 10 studios,xbox tých first party exclusive vývojárov teda nemajú, hlavne keď to porovnám s konkurenciou, ktorá je na tom podstatne lepšie.
  • Joshua
    Proc sakra neudelaji i Call of Duty exklusivni jen pro xbox... *4*
  • Mart9
    Neobmedzuje, ale baví.
  • Gordar
    Bez konzolí by pravděpodobně žádný nový TR nevznikl, tak bys jim spíš měl být vděčný za existenci.
  • Mato1987
    teba tento pokazený "karma" systém až tak silno obmedzuje?
  • Vrook
    Mně přišlo, že byl Tomb Raider přijatej dost dobře od začátku, ale je jasný, že prostor pro rozhořčený reakce bejvá vyplňován rychleji než ten pro kladný. Proto tu taky teď nadává naprostá většina hráčů až na pár trollů a Jacka, kterej svuj život zasvětil diskuzím na games a osobní názorový diverzitě ve jménu chaosu a nitrolebečního vakua.
  • Ah, trapas. Nejdříve mi zkazí den a pak ze mně udělají na veřejnosti hlupáka. Proklínám tě Microsofte
    ps: Díky za opravu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit