Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hra má nově zřízen vývojářský deník, kde lze sledovat všechny postupné změny ve hře.
    http://www.immortal-world.mablog.eu/
  • Ja osobne si prácu tohto týmu cením. Len mi je ľúto že to je akosi nedotiahnuté dokonca a naozaj myslím že s touto mmo nemajú veľké šance... české vývojové týmy sa venujú FPS a iným žánrom hlavne kvôli tomu že vytvoriť kvalitnú MMORPG nieje otázkou 8 členného teamu a 0 kapitálu. Len toľko a mna si určite nezískali... *3*
  • Tomuto projektu velice fandím. *4* Probírat to jestli se tu kopírují nápady z jiných her je podle mě velice hloupé. Hrál jsem spousty her a kritici si velice často otvírají hubu na kopírování nápadů. Je to kravina pokud je nějaký nápad dobrý, tak já jako hráč budu rád že se ve hře objevý. Čím více dobrých nápadů ať už jsou nové nebo milionkrát skopírované tím lépe. V tom že autoři zpřístupnili bonusový obsah za peníze nevidím vůbec nic špatného. Je na každém hráči jestli se rozhodne zda si jej koupí nebo ne. Další věc co mě zarazila jsou stížnosti týkající se grafiky. Chtěl bych vidět Vás ostatní kteří si s toho děláte legraci jak by jste zvládali něco podobného prakticky bez peněz. *16*
  • nemužu nikde stáhnout ani se zaregistrovat na tuhle hru rad bych si ji zahrál tak prosím jesy by ste mi nepomohly s stahovanim *4*
  • tak jako...pfff...ta bitka ma dostala....veeeeeelmi zleeeeeee...to postupne zobrazonavie travy a pod je neprieme...len to blikoce...FUJ, mesto kopio OG z WoW...rasy to iste...hnoj *11*
  • Bože můj, tohle je jedna z věcí, kterou fakt nepochopím... Člověk se s něčím pět let dělá jak idiot, cpe do toho svůj volný čas a prostředky, věnuje se tomu ze zábavy, dělá to zadarmo a první reakce, co člověk musí číst, jsou tyhle kydy... Člověk v našich luzích a hájích by měl být rád za tuhle undergroundovou snahu, ale držkovat a dělat chytrého je evidentně docela krásný zvyk... Já nevím, mohu si myslet cokoliv, ale pohřbít něčí letitou snahou slovemů "hnoj" je i na mne docela moc... Grafika a dynamické ýbr efekty nejsou často všechno...

    Jinak k projektu. Na UG projekt to vypadá docela solidně, soubojový systém mě, ne až tak akčnímu hráči, přijde docela fér (čili ať žijí tahovky :)), uvidíme, jak to autoři doženou do výsledku. Zatím to přes veškeré očekávání vypadá pořád poněkud chudě a lehce staticky. Budu držet palce. *5*
    • No jo jenže když něco neumím, nebo na to nemám prostředky, tak se do toho ani nepouštím.
      • Jsou veci, kde clovek uvazuje, ze se najde vzorek obyvatel, kteri sdili podobnou myslenku a kteri jsou pak ochotni se do takove veci zapojit bud primo jako vyvojari, nebo neprimo pomoci financniho daru.

        Vas pristup ma logiku u komercnich projektu, ne u projektu, ktere jsou cileny jako freeware (s moznosti dat dobrovolny prispevek)
    • Taky nechápu proč má někdo spasitelský komplex, realizuje si ho prostřednictvím nějakého projektu a nesnese ani gram kritiky se kterou je třeba počítat. Vlastně jediné co tady chápu, proč ten projekt nemá žádného mecenáše/vydavatele, zřejmě bude těžké sehnat někoho kdo dá prachy a bude zároveň držet ústa *1*
      • Nevim o tom, ze bychom se kdy branili kritice. Konstruktivni kritika je vec, ktera je treba. Svoje kecy na tema spasitelstvi a nemoznosti najit zde krome par fandu cloveka, co alespon prispeje na provoz (konektivita atd..), si laskave nechejte. Faktem je, ze me to v tomto p**ranem statu neprekvapuje. Co me stale jeste dokaze prekvapit, je objem dementu, kteri jsou kolem nas (toto neni reakce na vas, ale obecne konstatovani faktu)

        IcE
  • aha ty si asi trosku moc ..ukaz mi mmorpg kde neni ORC... wowko taky nebyla prvni hra kde vynalezli orci tak co sem cpes naky ze to kopiruje wow
  • zdaleka nie wow, skor my to pripomina, tiez free (ked dobre viem) MMORPG Planeshift, od wow to ma dost daleko
  • WoW má tak akorát vlastní děj, jinak vše ostatní je braný z ostatních MMORPG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit