Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lawliet
    Myslím, že se nic nestalo. Nikdo snad nezačal hned kupovat nový železo, nebo jo? *1*
  • Právě, že není. Hladovějící africké děti se objevují i v následujících hrách jako třeba Beyond: 2S nebo MGS V, takže je to vlastně k tématu (her).

    Dává to smysl, ne?
  • Mato1987
    lol, no pre teba to bolo možno nudné no ja som sa rehotal čím ďalej tým viac ako som čítal tie jednotlivé odborné tlachanice :D
  • To co oznámili, že to co bude třeba se mi zdá jako, že vzali tu nejsilnější sestavu na který to běží a dál to neřešili a nicméně teď začali dělat optimalizaci *1* *1*
  • Som sa smial celej tej fundovanej diskusii ktorú tu pár jedincov viedlo pri novinke o hw požiadavkách pre watch dogs. To ani trnky brnky nemá tak skvelé vtipy ako tam zopár užívateľov písalo. Ale pobavil som sa a to je hlavné.
    Podľa môjho osobnémo skromného názoru si myslím, že watch dogs ani tie 4 jadrá nevyužije, nedokázala ich využil zatiaľ žiadna hra, snáď len GTA IV ale to bol tak mizererný a odflaknutý konzolový port, že to bolo v podstate jedno.
  • Tento komentář už je trochu mimo mísu.
  • Mortuus
    Škoda, že to samé nemohou říct děti v Africe co dneska umřely hlady.
  • Leonidasss
    Mně to teda tak hrozný nepřišlo, od next-genu jsem čekal mnohem větší pálky.
  • To znamená, že až vyjde článek s ofic. HW nároky, tak bude další *vyčerpávající diskuze jako včera? *14*

    *vyčerpávající = nudná
  • Lukyz
    To už je mnohem lepší *14*
  • Mé modlitby byly vyslechnuty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit