Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://cdn.roumen.cz/kecy/baruck_obuma.jpg
  • - tannhӓuser / tannhauser / tanhauser - všetko korektné verzie a je na mne ktorú si zvolim. či sa to týka BR alebo nie, do toho ťa nič nie je.
    - neviem prečo si myslíš, že ťa potajomky prenasledujem, pretože to by som radšej zabíjal čas pozeraním do prázdna ako prenasledovaním nýmandov.
    - šetri miesto, zbytočne by som sa opakoval.
  • Vylez na radiovou vez, obsad zakladnu piratu, ulov zvire a stahni ho z kuze, zabij vudce piratu a tak stale dokola. Delka hry ve vysledku zavisela od toho nakolik byl clovek ochoten tuto cinnost provadet stale dokola a zda lpel na to aby si napr. odemknul vsechny bonusove zbrane. Paradoxne vedlejsi ukoly jako spehovat neverneho manzela atd. byli prijemnym zpestrenim.
  • Miserius
    ... To mělo být vtipný, nebo co to je?
  • Když už jsme u GTA http://trololol.cz/obrazek/5048-a-kurfa
    ps: nejsem rasista!!
  • http://www.youtube.com/watch?v=Qj6fOwMZYVI
  • Mato1987
    Tak sa teda vyjadrím pekne v odstavcoch, ak dovolíš
    - ak je tvoj nick referenciou na film blade runner, tak to máš stopercentne nesprávne napísané
    - je pravda, že si rád vyjadrím svoj názor, ale zase nie ku všetkému, hovorí sa, že všetko treba s mierou. Je síce pekné, že ma takto cez internet potajomky prenasleduješ, ale niekomu niečo cez internet "vytmaviť alebo predviesť" nie je mojou doménou, to prenechávam takým neštastníkom ako si napr. ty ( nebrať ako urážku poprosím ). K tej poslednej poznámke hádam ani nemá význam sa vyjadrovať, kedže všetci vedia, že ja zo seba génia robiť nemusím, ja ním SOM.
    - No veď mne je úplne jasné, že žiadna doterajšia hra nedokáže naplno využiť 4 jadrá a už vôbec nie nejaký six core. To prečo to tam nikto nenapísal bolo hlavne preto, že tam chýbal zásah môjho mocného písomného prejavu. Žiadna hra, opakujem, ŽIADNA hra nedokáže využiť do maximálne miery 4 fyzické procesorové jadrá, jediná hra ktorá sa o to pokúšala bolo GTA IV ale to len preto lebo to bola fakt maximálne odfláknutý konzolový port. Načrtol si tému paralelizácie výkonu na jednotlivé jadrá, povedz mi prosím ťa aký to má význam okrem toho, že tomu absolútne nerozumieš.
    Začiatkom deväťdesiatych rokov sa začala vlna enormnej paralelizácie, to viedlo k superpočítačom postavených na serverových procesoroch architektúr Intanium a podobe. Spočiatku boli množstvom rovnocenných procesorov usporiadaných do navzájom prepojených štruktúr. Dnes nastáva éra hybridných riešení, v ktorých sa využívajú rôzne druhy procesorov na rôzne časti výpočtového procesu. Tie však postupne narazili na hranicu možností. Preto sa zvolila nová cesta zvyšovania výkonu a to cesta násobných jadier procesorovej jednotky. Tu takisto poznáme dva smery, kam viedol vývoj architektúry multiprocesorových jednotiek. Jedná sa o multiprocesorové jednotky obsahujúce niekoľko výkonných jadier (napríklad architektúra Core od Intelu) . Druhým smerom vývoja sú procesorové jednotky s vysokým počtom (desiatky až stovky) jadier, ktoré kombinujú jemné a hrubé paralelizovanie. K týmto architektúram patria najmä grafické procesorové jednotky (GPU). Tieto grafické procesorové jednotky sa v niektorých smeroch vyznačujú oveľa vyšším výkonom ako klasické CPU.
    cvut.cz
  • Ach jo tak ono to asi nebude podporovat 4K rozlišení. Já tu TV snad nikdy nevybalím *9*
  • Mato1987
    Presne tak !
    už dávnejśie som písal, že hry od ubisoftu, hlavne tie open world hry majú jednú obrovskú slabinu a to je práve tá nezáživnosť a nuda keď hru hrajete, keď plníte nejaké side questy alebo hrajete nejaké minihry. Naopak hry od rockstar, ako GTA či RDR takéto niečo nepoznajú, je tam plno možností ako sa vyblbnúť, a tá hra nie je nikdy nudnou, vždy to je zábava a pri tom tam nie je toľko všakovakých sidequestov a minihier ako trebárs u hier od ubisoftu.
    Takže zase platí staré známe kvalita > kvantita.
  • Mato1987
    No pre mňa zase blacklist bol totálny prepadák a maximálny odpad, to čo si dovolili páni z ubisoftu urobiť s touto kvalitno značkou je až zahanbujúce.
    Naopak Far Cry 3 ma nesmierne bavil, pre mňa to bola spolu s journey hra roka 2012 . K assassins creed 3 sa nebudem ďalej vyjadrovať lebo väčšiu hovadinu som vážne nehral.
    K rayman legends som sa nedostal, možno keď bude nejaká akcia na steame tak to určite oprobujem :)
  • FC3 byla hodně dobrá hra,jediná slabina byla že variabilita neodpovídala délce hry, vlastně to samý čim trpí AC
  • Třebaže je to aktuální informace ? Bože..
  • Keyz
    Tedy to změní aby to jelo i na 386? *1*
  • - nesprávne napísaná ? nebuď smiešny
    - rád sa vyjadruješ ku všetkému, tak si to tam mal pekne všetkým vytmaviť a predviesť sa ako to máš vo zvyku. Nie tu teraz zo seba robiť génia.
    - žiadna hra nedokáže naplno využiť 4 jadrá a už vôbec nie 6 a viac a v blízkej dobe ani nebude a nikto to tam ani nepísal. To ale neznamená, že niektoré konkrétne výpočty nie sú výrazne paralelizované a nevedia z viacjadrových cpu ťažiť.
  • Blacklist jsem si docela užil, ale optimalizované to je špatně (na to jak to vypadá), to jo. Za to FC3 byla blbina a AC nemluvim radši.. Ubi udělal hezky Rayman Legends na druhou stranu :)

    (pro rýpaly: já jsem si to zahrál plynule na vysoké)
  • nevidím důvod něco kvůli gta upradovat když na konzolích to vypadá graficky celkem průměrně a když vezmu gta online tak i podprůměrně
  • Mato1987
    No posledné hry od ubisoftu ako napr. assassins creed 3 alebo far cry 3 boli fakt otrasne optimalizované, ale aj trebárs novší odpad menom blacklist je otrasne optimalizovaný, ale je na tom lepšie ako predošlé hry, ktoré som vymenoval.
    Takže si myslím, že watch dogs určité problémy pri launchi neobídu a na fórach bude veľa ľudí nadávať na hru za ktorú zaplatili nemalé peniaze.
  • Mato1987
    no viem, že niečo podobné spravili v max payne 3, kde si si mohol odomknúť postavy známe z predošlích max payne hier a jedna vyzerala viac než srandovne, jednalo sa o Advanced Max postavu, ktorá vyzerala ako lego postavička, hlavne keď si pozeral cutscény tak to bolo srandovné :D a ešte viem, že v multiplayeri si mohol hrať za monu sax a vinnieho a tiež to bola sranda, keď aj hlášky mali rovnaké :D
    Oh a dobrú chuť prajem, ja sa idem tiež nažrať, asi si dám nejakú kvalitnú pizzu
  • Ne, nekoupil, ale i tak mě zajímá, jak to bude vypadat. Navíc to stopro bude později dostupný pro všechny, za nějaký ten penízek.

    A teď mne omluv, jdu si naplnit břicho dobrotami.
  • Mato1987
    lol, kúpil si si taktiež zberateľskú edíciu GTA V ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit