Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a jak ti na konzoli poběží wasteland2? *1* *1* *5*
  • TheGGG
    ale stejně na nich BF4 poběží líp a v hezčí grafice než 70% PChráčů zde na games.
  • Krásně! Téměř přesně jsi vyjmenoval hardwarovou specifikaci nových konzolí.
  • TheGGG
    Vaší ti dají facku, koupí otrhanou mičudu a vycpanou krysu a máš na Vánoce vystaráno. *6*
  • TheGGG
    To jim nemá cenu vysvětlovat, zřejmě si zapomněli dát na mozek chladící pastu a tak žijí v přesvědčení že se Titání prodávají jak rohlíky v pekárně. Doma přitom mají starý přehřáty dvoujádro a grafiku s 500MB a ještě k tomu jedou na 32bitových XP.
  • TheGGG
    Dobré, skoro polovina výkonu PSPéčka *3*
  • Ale nemáááš...
  • Jack1947
    Ty mi pripadas, jako docela velkej brucoun... posledni dobou *7* .
  • nevim kde nakupuješ ale každy komponent tehle zostavy stojí vic nez nekolik next genu dohromady *7*
  • Pěkná a i celkem výkonná sestava. Nejlepší na tom je, že tato sestava stojí méně než ty šedé krabice zvané "nextgen" konzole! Ale vysvětluj to trollům a zamindrákovanejm hlupákum. Jinak ještě malá rada- pořiď si k tomu ještě harddisk, nejlépe kotoučovej.
  • Já jo :D ... ale jenom protože ta moje umělá inteligence který říkam PC potřebovala trošku razantnější upgrade
  • Attention! Troll has been detected. :D
  • Na takove sunce? Blaznis? Ze ty jeste jedes na xp co?
  • Jack1947
    Ne , myslime ze ti to nepojede *3* .
  • Mato1987
    pepo jdi domů.
  • ja mam Intel Core i7-3970X, RAM Corsair 64GB KIT DDR3 2400MHz CL10 Dominator Platinum a dve GTX TITAN mislite ze mi to pojede? *13*
  • Jack1947
    Nakonec, "HW nároky Watch Dogs to tak žhavé nebude". jak se na prvni pohled mohlo zdat.
    To je dobre, pac potom by i pcckari konzole prisla, jako celkem dobra *15* .
  • Mato1987
    "keďže nikdy neviem ako na záplavu smajlíkov a textíkov typu "hahahahaha" reagovať tak odchádzam. Maj sa pekne." ďalšia perla, ty si jednoducho ÜberTalent, vedel som, že budeš nejak podobne reagovať, a návnadu zhltneš aj s navijákom ale, že sa urazíš až takto masívne, to by ma nikdy nenapadlo.
    Ok takže si môžem dať do debilníčku ďalšiu zarážku pod kolónku odpálení internetoví trollovia.
    Vďaka !
  • keďže nikdy neviem ako na záplavu smajlíkov a textíkov typu "hahahahaha" reagovať tak odchádzam. Maj sa pekne.
  • Just don't feed the trolls... They'll starve out eventually...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit