Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsimnite si ako je ticho ohladom DLC ktore urcite budu nasledovat. EA skusa taktiku ako pri BF3, ze ohlasi rad DLC az po vydani hry. Tz. ze si kupite originalku a zistite, ze musite dat dalsich 20-30e na season pass. Pri BF4 aspon dopredu oznamili ze bude znova Premium, takze sa zase schyluje na pekny oj3b. Ibaze by ziadne DLC nechystali, ale tomu snad neveri nikto.
    • jj teraz prisla info o tom Season pass. Aspon teda ze to oznamili vopred. A tymto sa zo mna z kupujuceho stava nekupujuci. Aneb, ako odradit zakaznika :)
  • mě by zajímalo, kolik tam bude těch postupových ranků (levelů) a různých použitelných specialitek, které jsou v "cards"....zatím chabé
  • wenceslaus
    Nádherná grafika a skvělá atmosféra.

    Naprosto tragicky nevyrovnané (s Imperiem jsem vyhrál 60 her a s Rebely 4). Dost i kvůli možnosti zaparkovat AT-ST na spawn Rebelů, znuděně odpalovat granáty a sledovat, jak se drag dolly ještě před chvilkou tak urputně kličkujích postaviček, ve chvilce vznáší vzduchem.

    Osobně mi nesedí ani ten systém karet. Vede to k madbytku sniper pušek, což trochu kazí radost z "běžných" přestřelek. Zvláště když se to ani nekryje s možností vzít si jumppack. Těžký kulomet či raketomet si dokonce musíte najít na bojišti ve formě levitující ikonky, která vám něco vybere (k vašemu stálému vybavení pochopitelně). Takže jumpack-sniper-samopal-energetický štít-náhodná težká zbraň kombo je v celku běžný jev. To vše s rychlou regenerací zdraví a bleskovým respawnem (kde čeká ten AT-ST). Blázinec. Blázinec a orbital strike.
    • Ty jo tak tvůj příspěvek mi to teď řádně znechutil *1* Díky už nad tím nemusím váhat.
      • Proc radsi nezkusis tu betu sam? Atmosfera, zvuky, grafika i pew pew pew je proste dechberouci.
        • wenceslaus
          To je pravda. Však proto jsem taky nakonec nahrál tolik her :)
    • Jak dny postupovaly a hráči se s hrou více sžili, tak přibývalo výher Rebelů - první dny jsem nezažil ani jednu, ale ty poslední naopak většinou vyhrávali rebelové..ale zase jsem jich nehrál přes 60, jako ty :)

      Jinak převaha impéria ve Walker Assault je dána 3 faktory:
      1. nezkušenost hráčů
      2. nedostatečné vybavení - to uvádějí v DICE jako hlavní důvod. Limitující 5. úroveň v betě a množství karet v této konkrétní misi škodí rebelům, kteří potřebují dělat velké škody strojům (a nemají moc jak) a prospívají impériu, kterému stačí jen tlačit před sebou pěchotu rebelů
      3. ono už tak nějak z principu je jasné, že mocné impérium bude mít v této misi převahu..ostatně ze strany Rebelů šlo ve filmech pouze o zdržení mnohanásobné přesily Impéria pro evakuaci lodí

      Takže jo, Walker Assault je v betě nevyrovnaný .. ve finální verzi ale až tak moc nevyrovnaný nebude.
      • wenceslaus
        *doublepost
      • wenceslaus
        1. Jo s tím souhlasím, ty výhry všechny byly až v druhý polovině
        2. Proč mapu balancovanou pro vyšší úrovně dávají do open bety s omezeným levelem?
        3. Menší nevyrovnanost by byla i atmosférická ale tohle je trochu moc.
        • Souhlasím s tím, že měli vybrat jinou mapu a nebo alespoň pro Walker Assault mít připravené nějaké vybalancované hráčské buildy na vyšších levelech, protože takhle to mohlo určitě spoustu hráčů znechutit.
          Já se bavil i tak, ale cítil jsem při hraní za rebely jistý pocit zoufalství :D .. i když i to možná mělo své kouzlo.
          • wenceslaus
            Mělo, to rozhodně. Jen to nebylo takový to kouzlo za 59 € :-)
            • To ne, no... Dneska už je to i kouzlo za 120 *3*
    • Myslim zes to moc hezky shrnul i kdyz nevyrovnane hry ve walker assault se mi ve skutecnosti docela libi i proto ze se hra strida jenom opravdu silny rebelsky tym dokaze walkery znicit. O to lepsi je to pocit.

      Jinak zabijeni na spawnu je neco z ceho mi u hrani SW fakt tekly nervy a system karet a "power upu" je opravdu ale opravdu debilni. Uz vubec jsem pak nepochopil proc nemuzu vlezt do tie fightera kdyz mam raketomet...

      Videl bych mnohem radsi klasicky tridy jako v BF.

      A orbital strike je fakt super :D
      • wenceslaus
        Jo, když člověk vidí ten rozloženej kulomet v ďolíku, náhodný exploze termálních detonátorů a bloudící rakety bez cíle - jen proto, že původní majitel uviděl stíhačkový token, tak je to úsměvný. A trochu fail game designu.
  • škoda, že já vidim jen black screen při spuštění. To BF3 beta šlapala jakko hodinky ve srovnaní s timhle
    • peterka
      mě se to taky stalo a stačilo přeinstalovat origin
    • Tak to bohužel patříš mezi menšinu - osobně neznám nikoho, komu by Battlefront blbnul a co se svižnosti týče, tak můžu pouze chválit (na FX-8320, 16GB RAM a R9 280 3GB jedu na high s 60-85fps).

      Spíš bych hledal problém v ovladačích a nějakém doinstalovaném bordelu v OS.
    • Já s tím problém nemám, beta mi šlape od začátku od prvního spuštění. Vlastně jsi první, od koho slyšim, že mu to vůbec nechodí, čili jestli problém nebude někde jinde než u EA/Originu/Dice :).
  • Teď už jen opravdu stačí přiznat, že jde o přeskinovaný Battlefield.
    • Open bety jsou užasné v tom, že zdarma dovolí hru vyzkoušet i prudičům a zvědavcům, kteří si pak samotnou hru nikdy nekoupí a nekazí tak potom zážitek ostatním, kterým se hra líbí.
      • Bety jsou užasné v tom že mnoha lidem otevřou oči a ušetří je od spláchnutí 60€ do hajzlu. Třeba za tu do BF4 sem DICE dodnes vděčný.
    • eStar
      Kéž by.
    • Za sebe říkám, kéž by tomu tak alespoň z části bylo. Hra by byla aspoň trochu zábavná.
  • Že by už zaznamenali rušení předobjednávek a tak se snaží nalákat dosud nepředstavenými módy...?
  • michaliuz18
    :)
    • v bete nic dalsiho nebude, tohle bylo predstaveny pro plnou hru..
      • Aha, tím by se to vysvětlovalo. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit