Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Divím se, že lidi nezmiňují naprosto vynikající Titan Quest. Na svoji dobu neuvěřitelná grafika, dlouhá kampaň a neskutečné možnosti v rámci tvorby postavy. Pro mě určitě nejpovedenější klon Diabla.
  • Tohle měli udělat na tablet nebo mobil ,nemusíme srovnávat s diablem nebo helsingem tohle má akorát stejnou kameru ale ani za boha nepochopím jak může nějaký studio po takový době co na tom pracují vypustit tohle, tohle nestojí ani za stažení a o kupovaní nemůže být ani řeč
  • Škoda že to zas tak dopadlo, jedničku jsem měl celkem rád..
  • Skutečně tohle musíš napsat ? Let the flame begin...
  • XXDarthVaderXX
    Se snad někdo diví? Když na velké hře dělá studio, které má spíše zkušenosti s menšími projekty... Ani tak na vývojáře bych nenadával, jako spíš na vydavatele a management. http://www.keengames.com
  • vonTossis
    Z poslední doby určitě van Helsing II .. udělal mi mnohem větší radost než Diablo 3 i s datadiskem :) Škoda, že se pořád dokola mluví o Diablu jako králi - nejvíce hráčů sice má, ale zábavou podle mě ve svém žánru nekraluje. To Diablo II + LoD byla jiná liga. A to mám na Diablu III hodně hodně hodin. Sám jsem chtěl věřit, že to stojí za to. Datadisk pomohl, ale pořád to není ono.
  • deathfish
    Dalo se to očekávat, trailery a ukázky ze hry nebyly nic moc. Všude barvičky a hopsající postavičky. Ne, o prosekávání se hordami nepřátel, abych nakonec zapíchl final bosse, jen o tom to už dneska není.

    Je to škoda, ale co naděláme. Některé hry upadnou a jiné zase povstanou *12*
  • XorxoxTalarius
    Nemuzu si pomoct, ale az na to ze mi nepadaji predmety, mi to cele pripadlo uplne jako recenze na Diablo 3 *15* *15* *15*
  • Keyz
    Skutečně existují hry u kterých si člověk řekne, že to prostě nemá cenu mít ani zdarma. Jako dárek anebo i někde stáhnout.

    Neskutečný...
  • Čudujem sa že vám to nenapadlo, ale toto je rovnaký prípad ako Dungeon Siege 3. Jednoducho totálne zničenie značky konzolami.
  • Divinity pribeh je taky divny. Aj klise aj napinavy a zaroven aj kopa humoru. Mna to zatial drzi ako kliest uz mam odohranych vyse 100 hodin a nemozem sa od toho skoro dostat.
  • WoW..:) nějak jsem se zapomněl podívat do pravidel herního pravopisu..:)
  • kickasl
    Chvíli jsem na tvůj komentář čuměl. Možná by bylo lepší psát "wow" (na začátku věty "Wow") nebo aspoň WOW. Minimálně já si pod WoW představím World of Warcraft, a protože jsme na herním webu asi nebudu sám.
  • v cod mas nejaky skily a inventar? oh wait...
  • kickasl
    To je blbost. Z obchodního hlediska se ti nevyplatí udělat špatnou hru, pokud to neni poslední hra co se chystáš vydat. "Blablabla CoD...." CoD JE kvalitní (taky už v tom maj praxi :)) v tom smyslu, že je to dělaný jako akce bez hlubšího přemýšlení. To je účel. To neznačí blbou hru.
  • Ristoro
    Jenže to je ta zábava, ta "honba za gearem" a zlepšování postavy, o tom RPGčka prostě jsou. A pokud kopíruješ buildy z netu, je to tvoje věc, nechápu každého, kdo to dělá, jaký to má pak smysl hrát, když si člověk sám nezakombinuje a nevyzkouší?
  • Ristoro
    ARPG určitě Diablo. Divinity mám teď rozehrané cca hodinu, zatím paráda, ale ty dialogy mě vůbec nebaví :/. Příběh vypadá na klišé. Zlepší se to pak? Tahový systém je klasika, takže bomba, vzpomněl jsem si na starý dobrý Fallout.
  • Ristoro
    Ale tohle mi hlava nebere. Co si proboha mysleli? To tam nemají game testery? Co je na té hře zábavného? Pochopím kdyby to byla indie hra a udělal by ji 1 člověk a stálo by to 200, ale tohle je prostě moc.
  • flash789
    za totalni zniceni znacky kterou jsem mel rad by to mělo dostat 1/10, a lidem který tohle dopustily bych do konce života zakazal delat hry...pff..skoda se rozcilovat..
  • Ale Diablo 3 melo aspon prvky, ktere hru porad drzeli v urcitych mezich a zustalo to Diablem. Navic po patchi 2.0 se z Diabla stala dobra hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit