Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Opět se tu řeší jméno hry. I kdyby se to jmenovalo Blbá rubačka 3, ta hra je prostě špatná. Já bych dal možná i 3/10. Lineární jako svině, žádné pořádné skilly, žádný loot, žádné komba, nic. A ta cena na Steamu, to je výsměch. Neřeším jestli je to Sacred nebo ne, použili jen jméno této série.
  • RoS prece jenom ten rozvoj postavy trochu rozsiril...
  • Diablo forever!
  • Nevím zda hraju DS3 nebo Sacred 3 :) Oboje nemá nic společnýho s původní hrou. Jenom název.
  • Je to škoda, jak tahle série dopadla a přitom jednička nebyla vůbec špatná hra. Mám takový tušení, že třetí Risen dopadne podobně.
    Jak to vidím já, tak jestli hrát nějakou klikací rubačku tak sáhnout po Diablu 3: RoS a nebo jestli je libo něco víc RPG tak určitě Divinity - Original Sin.
  • No, sem rad, ze sem se ovladl a nekoupil to v predprodeji na steamu.
  • Keď ti ho netreba, tak to nehraj, nezaujmaj sa o to a tvoj vesmír ostane v rovnováhe *3*
  • Ja teda nevim jak ty, ale ja si v D2 nabindoval skilly a v prubehu boje jsem si je prepinal na klavesnici a podle toho jel. Nahazel napriklad moby, neco jsem freeznul nebo vyuzival skilly podle toho zda se jednalo o single target nebo vice mobu a pripadne podle elementu, na ktery byli odolny.. Sacred 3 je neskutecne nudna hra, ktera ani D2 nesaha ani po kotniky.
    Sacred 3
    1) Uzavreny svet - tunel boje, ktere vas nepusti dal dokud nezabijete vsechny moby
    2) Zadny poradny skill tree (kdyz to porovnam s D2)
    3) Zadnej equip, na kterem by se dalo stavet
    4) Zadne staty, na kterych by se dalo stavet

    Ve vysledku je to jen cista rubanice bez nejakeho zasadniho cile. Takze osobne si myslim, ze hodnoceni games.cz 4/10 je max kolik bych teto hre dal.
  • To zalezelo na buildu...
  • Tomu sa hovorí obchodné termíny. čas sú peniaze. Takže na kvalitu mnohých hier zabudni.
  • protože chteli byt inovativni a akčnich rpg je na trhu habadej
  • A prave zabava ve hre nebyla, protoze system statu byl primitivni a wow like, dropy staly za chuja a dominovala tomu nutnost nakupovat z aukce nebo mit naprd gear, talenty zadny nebyly, buildy byly primitivni a kazdej mohl respecnout na fsecko.
    Fakt Funny.
    (a jako bonus nerfy 24/7)
  • tak mne opravte ale kolik abilit jste používali v diablu 2? pokud se nepletu tak jen jednu nebo možná dve. build byl skopirovan z netu a hry se maji hrat pro zabavu, ne pro honbu za gearem.
  • Lotr
    Aha takže když vám dá hra na vybranou z několika skillů je v tom rozdíl když si je můžete za herní měnu rovnou koupit.
    D3 je co se týká RPG prvků osekaný jak se dá.
  • Opäť jedna "hra", ktorá potvrdzuje pravidlo nekupuj nič dopredu. Ale nepochopím prečo sa tvorcovia hry rozhodli ísť touto cestou? Prečo nevytvorili dôstojné akčné RPG? Veď aj Maďari s Van Helsingom dokázali, že sa dá vyrobiť dôstojné, zábavné aRPG. Žeby nedostatok peňazí, času, nechuť?
  • Diablo 3 taky nebylo ani Diablo ani dobra hra a lidi to zrali a hypovali. *5*
  • nighters
    Asi jsi nehrál Diablo 3 nebo Sacred 3 a nebo máš malé IQ na to aby jsi poznal rozdíly.
  • Ronox
    Diablo 3 má oproti tomuhle deep rpg systém jako svin*. Tohle je vyloženě vtip, kterej možná zabaví fakt v coopu, když si s kámošema uděláš slezinu, ale i tak bych šáhl spíš po tom diablu nebo gears of war atd.
  • tomocz
    o to právě asi jde - že to Sacred je, i když není. Kdyby se to jmenovalo nějak jinak, tak by k tomu lidi třeba tak kritický nebyli, páč by neočekávali to, co očekávali od pokračování Sacredu...
  • BoB.2
    Trochu přísná recenze ale tohle prostě Sacred není ,ale zas tak špatná hra taky ne za mě 6/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit