Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano Irák báječné místo na dovolenou....
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Mne je úprimne z tej infantilnej farebnej palety Blizzardu zle už od čias WoW.
    • Ja uz od W3!
      • ve Warcraftu 3 to ještě nebylo tak hrozné, protože to byla strategie. Ty omalovánky ale začaly jít lidem na nervy ve WoW (RPG) a vrchol je ta stylizace nacpaná do akční střílečky Overwatch :-X
        • Bylo to absolutne odpuzujici. Ta grafika u W3 pro me byla tak strasne moc odpudiva uz kdyz to vyslo ze to nedokazu slovy popsat. Chapu ze se tenkrat chteli nejak odlisit ale ja to proste nedal :D
  • Popravdě, nevím co na této hře hráči vidí. Já si hru koupil, odehrál asi dvacet her a odinstaloval. Za mě je to dost nudná hra a lituji vyhozených peněz. Např. takové R6:Siege je mnohem zábavnější.
    • Jack1947
      Chce to více číst.
    • Nahrál jsem v Overwatchi až děsivé množství hodin a přesto naprosto chápu to co píšeš...

      Moje první hodiny v OW byli příšerné, a hrozně jsem na hru nadával. Nedávalo to smysl, pořád jsem umíral a nechápal proč. A celkově jsem neměl pocit, že by byla hra nějak vybalancovaná...

      To všechno se pomalu změnilo v momentě kdy jsem začal hrát Competitive, kde se lidi už aspoň snaží kooperovat, snaží se přemýšlet nad kompozicí týmu. Hra pak vypadá jinak, než totální chaos jménem Quick Play...

      Ale i tak, Overwatch nemusí sednout každému, proto jsem ho já kupoval až po vyzkoušení bety a jednoho free víkendu, kdy jsem cítil, že i přes věci co mě s*rou, si tu hru dokážu užít...
      • Jack1947
        Quick play potom co odstranily možnost hrát více hrdinů naráz je víc kompetitivnější a nehrozí že by tady byli nějaké trollovské praktiky. Lidi se i víc snaží. ( předtím ale byla víc sranda no)

        Competitive zase čekám na Season4 odehraju placements. Hurá pryč.
    • Kozy
      Souhlas, ze všech novejch stříleček mě tahle přestala bavit nejdřív.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit