Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty věci jsou v pořádku, skůtr nepotřebuji...ale jde o cenu, nikdo mi prostě nenamluví, že to stojí 1 500 Kč, když podobné figurky, pistolky... se prodávají na matějské za pár korun...
    • Core
      Jasný, beru tvůj názor. Jen bych tě rád upozornil, že SBĚRATELSKÉ figurky se rozhodně nepovalují na matějské a za pár korun už vůbec ne... Pokud je něčeho (čehokoliv) na světě omezený počet kusů, jde to vždy do vysokých částek. Osobně sběratelské figurky sbírám a třeba takový Vetřelec z oficiální dílny Twentieth Century Fox, kterých je na světě přesně 1.000 kusů, je poměrně drahá legrace. Taková busta Terminatora Skynet stojí 14.900,- Kč (pro příklad).
      Vem si, kolik stáli 5ti diskové sběratelské edice filmu Lord of the Rings s přiloženou skulpturou Argonautů, města Minas Tirith či Glumem v zapovězeném jezírku atd. To jsou prostě jednoduché počty. Striktně omezená edice = velké prachy. Zde pár mých figurek pro zajímavost:

      http://core-foto.rajce.idnes.cz/Moje_figurky_%2C_24._cerven_2009/
      • Core
        Ještě pro zajímavost, pokud by ses chtěl na nějaké kousky podívat, níže figurka za 3.999,- z animé Ghost In the Shell:
        http://eshop.stargate.cz/e-shop/index.php?_a=viewProd&productId=9301
        • Pekna byla socha vetrelce v zivotni velikosti za cirka tusim 150 000, ale i jine figurky kolem 5 litriku a vice byly jednim slovem nadherne zpracovane at jiz busty ci cele v konkretnim meritku. Jo, nevedet co s penezi, vedel bych cim si zkraslit byt :)
          • Jinak doporucuji podivat se na tyhle stranky :) viz: http://www.figures.cz/
        • Vsechny bych je postavil do rady a rozslapal... A na ty za patnact bych parkrat poskocil! Prasecina!
          • Core
            Tvůj inteligenční kvocient vykazuje hodnoty - dejme tomu - cirka ranní stolice...
            • Jasne.. kvuli tomu, ze mi prijde zbytecny a zhovadily vyhazovat prachy za sracku ktera ma hodnotu 50 kc .) Opravdu nejsem schopen to obhajovat slovy: Ale tamhleta panenka stoji 14 900 :D Jo v poradku kluci.. jsem hloupej, ze vam nerozumim.... Ale Vy jste uplne v pohode :D Nejdete si zenskou *3*
          • ucho
            tak mu to nezáviď :)
            jak děcko na pískovišti, co by rozbíjelo cizí bábovičky, když takové sám nemá... :)
            • ucho
              sirWallace: každý má nějakého toho koníčka. někdo sbírá známky, někdo rád vaří různé speciality, někdo dává peníze do auta, někdo do počítače. no a někdo sbírá třeba sběratelské edice... kvůli tomu není třeba na takového člověka útočit, natož na jeho inteligenci. to je jaksi nevyzrálé...
            • Strasne zavidi dementnost lidem :D To mas pravdu .)
  • skaven123
    nechapem ludi co si to chcu predobjednat, neuvedomuju si ze kupuju macku vo vreci?(zajice v pytli)...ludia su vazne nepoucitelni, vid DA2 a C2 *12*
  • Tak který obchod nahodí jako první. Dělejte!!!
  • zase speciální sběratelská edice, zase pár pouťových cetek nulové hodnoty navíc a hle...cena hry vylétla do astronomických výšin...v tom CD projektu dělají asi samý samaritání, když podobné věci mají "zadarmo" už v běžné edici hry.
    • Core
      Co by sis ve sběratelské edici představoval? Co říkáš na sběratelskou verzi Zaklínače 2 (mám předobjednáno), také ti (za stejnou cenu) přijde obsah jako pouťové cetky? Jen se ptám... Mám totiž v poslední době neodbytný pocit, že když dnes hra neobsahuje český dabing a není přiložen alespoň skútr s logem hry, tak je všechno špatně. Trošku mám pocit, že hodně hráčů je abnormálně náročných a drobet rozmazlených. Kde jsou časy textovek od Fuky + čtverečkovaných papírů, přátelé. Možná by to chtělo trochu pokory.
      • Ano, Fukovy textovky byly super, stejne tak jejich cena. Muj nazor: sberatelska edice = vyhozene prachy navic.
        • Core
          Proto je to pro sběratele. Kdyby si mohl dovolit koupit tuto edici každý, já osobně bych neměl sebemenší důvod si to potom pořizovat. Mám radost, když je něco v limitu či s extra přidanou hodnotou. Mám rád obohacené věci. Pro mě, co by sběratele art-booků a comicsů má smysl přiložený art-book a sběratelské figurky také vedu (Vetřelce apod., které jsou omezeny několika málo kousky na celém světě), takže i za Adama jsem rád. Koho to nezajímá, má standardní verzi a všichni jsou spokojeni. Dost dobře nechápu lidi, kteří na sběratelské edice nadávají, když si je stejně nekoupí a dle jejich slov nemají smysl...
  • za takový prachy by mi to ta figurka musela udělat pusou, abych si to koupil *7*
  • velebnosti, du blejt
  • Core
    JO!!! Limitovku beru všemi 10ti *1*
  • kdysi by se tomu říkalo cheat ... dneska je to "downloadable content". smutné kam ten herní svět spěje
    • Vtipne vystizena smutna realita dneska *3*
  • Ahoj, koukám koukám na diskuzi, a héle, tady je nějaký skandál. No nedalo mi to, koukl jsem na linky co tu jsou, a héle, trapas. Na TD koukám denně od roku, už ani nevim, snad 2003 (?).
    Vzhledem k tomu, že web je na komunitě závislí, udělám exemplární příklad, najdu si jiný web a nikdy sem už nevkročím. Měli by jste se stydět.
    • miker17
      páápáá a už se nevracej *5*
    • Mopped
      Co to je TD? Dík
      • Pan_Klobouk
        To si zobnul, nez napsal svuj post. ;) Podle nej se skandal toci kolem TD aka TG (asi?) a recenze z warezu poskozuje jeho ctenare a hracskou komunitu obecne. Tim padem s TD skoncil, protoze jejich konkurence pouziva nekale praktiky, coz je od TD necestne a nesportovni - a to jim 7 let fandil. ;)
        • No to jsi mu to TD teda pekne vyzvetlil:)
  • A, koukám JD přišel. Takže pojďme na to. Pomluvy jsem nevykládal a nikdo mne nevyhodil (naopak ses opakovaně zmiňoval v mailech o stálé spolupráci). Ano, přiznávám, že jsem pár článků odevdal pozdě. Ale kdo ne? Jedinou "pomluvou" může být dluh za články, kdy ty sám jsi mi řekl, že mi peníze pošleš. Peníze doteď nepřišly.

    Majitel Xzone si otevřel hubu na mně, tak já na něj. Bylo to oboustranné a hlavně čístě soukromé. Rozhodně by o tom šéfredaktor jeho serveru neměl mluvit v diskuzi na konkurenčním serveru.

    Problémový člověk? Jsem svůj. Z několika firem mne nevyrazili, když jsem byl akorát externista CDProjektu a spolupracovníkem Comgadu jsem dodnes - Milan Czarnowski ti to rád potvrdí. Za pár měsíců budu pro ně již po 5. (slovy po páté!) dělat prezentaci na největším každoročním srazu fandů scifi a fantasy - Festivalu Fatazie v Chotěboři. Budu tam dělat i propagaci hrám od EA, která nejenže se mnou vydržela, ale která si mne doslova hýčká.

    Najednou ta pohadka o zlem JD ukazuje, jak nemáš jediný rozumný argument a tak pomlouváš, kde se dá.
    • Core
      Nemáš krapet problém s egem?
      • Cajk
        Co je zase tohle za magora:D
      • Ta odpověď se špatně odeslala do databáze. Patří dolů, kam jsem ji poslal znova.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit