Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo... ačkoli je první Deus Ex moje snad nejoblíbenější hra vůbec, dvojka byla krávovina, a nevypadá to, že by se chystali klesající tendenci zastavit. :/
    • větší BS jsem neslyšel. to už můžou rovnou prodávat cheaty těm co maj na rozhazování. hm-m-m dollars EACH!
      • Pan_Klobouk
        Ale to uz se prece davno deje? Kdo nema cas morit se s hrou, dokoupi za skutecne penize lepsi vybavicku, body pro vylepseni virtualni postavy atd.
        Next stop - zaplatis si nekoho, kdo za tebe hru dohraje a pak barvite vylici, co vsechno videl a zazil. :)
        • Od toho jsou snad walkthrou návody, ne? :)
          • Pan_Klobouk
            To uz je vyssi level. ;) Walkthrough video = tu hru treba ani nemas, nemusis mit ani masinku pro kterou vysla, proste ji shlednes jako film.

            Ale beze srandy, jsou hraci co jsou lini, nemaji cas, nejde jim to... tak si vazne pomuzou nakupem ulehceni, ktera nabizi vyvojari a vydavatel za ne kasiruje. Fakt divna doba, ale kdyz se kupuji i DLC oblecky a skiny pro panacka?
            Zrovna tak je normalni (kdyz se ve hre nedari) pustit k tomu brachu, souseda, kohokoliv... aby ti obtiznou pasaz, se kterou se trapis, probehnul. A tahle vypomoc uz funguje i online, posles savy a nekdo ti to odehraje. Mozna vazne neni daleko doba, kdy budou profi hraci hrat v zastoupeni za tebe... a pak ti v reportu oznami "to byla ale hovadina, vyhozeny penize chlape, vubec jsi to nemel kupovat".
            • ...mě pobavila ta myšlenka "proč se omezovat jenom na hry?"...a těším se na dobu, kdy si koupím film na DVD a 15 minut před koncem se mi stopne a nabídne stažení konce, abych věděl jak to dopadne (u filmů jako Šestý smysl atp.)...hmm dejme tomu za stovku *1*
            • Mopped
              Tak ta poslední věta mě hodně pobavila.
          • Presne tak. Video walkthrough se docela hodne rozmaha. Já jsem si takto "zahrál" Killzone 3 a nekoupil si ho. Být herním distributorem, tak herní walkthrough zakážu, hlavně u koridorových stříleček.
            • Cajk
              jasný a pak si nasadíš führer čapku a budeš máchat pravicí
            • Pan_Klobouk
              Pomalu aby vazne dali do licencniho ujednani nejaky NDA. ;) A nakonec proc se omezit jen na hry? Co filmy? Knizky?
              Vime jak pokrivene nekdy dokazi vydavazele uvazovat, mozna casem skutecne zacnou brojit i proti prevypraveni a video zobrazeni jejich del. Vzdyt jim tak utikaji zisky! ;D
  • Spades
    Aha, takze kdyz si zaplatim vic, tak dostanu lehci hru...
    • smejki
      ne, ta je augmentovaná *1*
  • Rowe
    Doskočil je k...t *3*
    • rad by som reagoval na tvoj prispevok, myslim ze vacsina s nim suhlasi a ja by som len dodal ze Games.cz len prospelo ze JD odisiel do webu, ktory je na jeho urovni. Vlastne mu prajem ze je v EG pretoze ten je imho najslabsi na celej ceskoslovenskej scene hernych webov. Zmena stylu, mnohych redaktorov i vizualu sa pozitivne podpisalo na games.cz a pevne verim ze aj navstevnost stupla od tohto momentu. Pamatam si ako by to bolo vcera, ked tu JD a jeho redakcia banovali ludi za vyjadrenie negativneho nazoru voci staremu TG. (vratane mna) Joj panecku, este ze prisla ta zmena.... *3*
    • Škoda, že ti můžu dát jen jeden +.
  • Tahle hra bude průser *11*
  • KIMCID
    bez CZ, nezájem... *9*
    • Nějací fanoušci zase udělají češtinu. A třeba se do toho pustí i "poloamatéři". Takže žádný strach ;).
      • fallout
        Přesně a až bude čeština, tak pak si koupím origo... to už by mohlo stát nějakých 300... *3*
  • Pan_Klobouk
    Na nejmenovanem ceskem webu, majicim cosi do cineni s pismeny E a G, to psali trochu jinak. Komenty Marka Tvrdeho z tamejsi diksuse byly navic smazany. Jste si neco udelali, s tamejsim nejmenovanym nejvyssim? :)
    • Divím se, že tam vůbec někdo ještě chodí.'"Seriozní" recenze šité na míru Xzone a mazáni komentářů popřípadě učtů hned jak si někdo dovolí říct něco co by EG nemuselo líbit.
      Lidi by se JD a jeho EG vyhýbat obloukem a to hodně velkým.
      • Xzone i EGCZ nemám rád (ona celá síť EG je pochybná), ale milerád se tam chodím bavit a argumentovat se Schovancem nebo nějakým jiným podobným individuem. A občas jsou v diskusích slušní lidé, se kterými se dá diskutovat. Jinak je úroveň EG... Nejvíce jim na ubohosti přidalo, když začali banovat bez důvodu nebo proto, že se jim nelíbil nějaký příspěvek dotyčného na jiném webu. Je zvláštní, že pod JD jsem dostal cca 7 Banů - na žádném jiném serveru jsem ban nedostal... Je očividné, že si některá individua potřebují léčit komplexy, tak si hrají na mocné - banují.
    • sleepless
      Ne neudelali, jen jsem cekali, az se k tomu nekdo z Cenegy bude moci vyjadrit :)
      • Pan_Klobouk
        Ja narazel ciste na to, ze Marcus de Tycho se jen snazil doplnit a opravit jejich info. A misto diku byl nejdriv slusne vyfuckovan a posleze smazan. Kdo vi jestli je jeho ucet jen neviditelny a nebo uz taky smazany.
        Asi vazne zalezi i na tom, jak se Jaydee vyspi. Pokud nedobre, smaze vsechny posty jen za spatny slovosled.
        • Nic mi do toho neni, ale slysel jsem, ze to bylo trochu jinak. Marek Tvrdy dlouhodobe vykladal o EuroGameru pomluvy (protoze ho loni vyhodili, neodevzdaval clanky vcas a pry s nim meli tezke vyjiti i jinak) a nedavno si jeste otevrel hubu na majitele Xzone po telefonu, takze se ani nedivim, jak to dopadlo. Jeho zast za vyhazov ho ted asi zene po pomste.

          Z vlastni zkusenosti z par let zpatky vim, ze Marek Tvrdy je dost problemovy clovek, vyrazili ho proto z CD Projektu a jinych prekladatelskych firem. EA s nim dosud vydrzeli jen kvuli tomu ze moc dobre vedi ze nikdo jiny jim Dragon Age za par supu neudela.

          Najednou ta pohadka o zlem JDm a obeti Marek Tvrdy dostava jiny rozmer co :-) Ale nevsiml jsem si, ze by JD oblezal diskuse a brecel, jak mu Marek Tvrdy pil krev a proc ho vyhodil.
          • A, koukám JD přišel. Takže pojďme na to. Pomluvy jsem nevykládal a nikdo mne nevyhodil (naopak ses opakovaně zmiňoval v mailech o stálé spolupráci). Ano, přiznávám, že jsem pár článků odevdal pozdě. Ale kdo ne? Jedinou "pomluvou" může být dluh za články, kdy ty sám jsi mi řekl, že mi peníze pošleš. Peníze doteď nepřišly.

            Majitel Xzone si otevřel hubu na mně, tak já na něj. Bylo to oboustranné a hlavně čístě soukromé. Rozhodně by o tom šéfredaktor jeho serveru neměl mluvit v diskuzi na konkurenčním serveru.

            Problémový člověk? Jsem svůj. Z několika firem mne nevyrazili, když jsem byl akorát externista CDProjektu a spolupracovníkem Comgadu jsem dodnes - Milan Czarnowski ti to rád potvrdí. Za pár měsíců budu pro ně již po 5. (slovy po páté!) dělat prezentaci na největším každoročním srazu fandů scifi a fantasy - Festivalu Fatazie v Chotěboři. Budu tam dělat i propagaci hrám od EA, která nejenže se mnou vydržela, ale která si mne doslova hýčká.

            Najednou ta pohadka o zlem JD ukazuje, jak nemáš jediný rozumný argument a tak teď pomlouváš, kde se dá.
        • Můj account je smazaný. Při pokusu o reset hesla mi to píše, že moje mailová adresa není v databázi.
          • Pan_Klobouk
            Takze klasika, vitej na EG.CZ a ve svete Jaydeeho. :/
            • Po těch letech spolupráce jsem tohle fakt nečekal. Navíc za to, že jsem mu chtěl pomoct.
    • Nejmenovaný šéfredaktor nejmenovaného webu odmítl uznat, že mám pravdu, ač jsem svá tvrzení podpořil několika odkazy. A za to jsem dostal banána a smazal mi všechny příspěvky. Tal jsem to napsal celé správně a dal to sem.
    • Přečti si tento článek a diskusi... http://www.slum.cz/clanky/recenzoval-eurogamercz-kradenou-verzi-portal-2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit