Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro fanouška série Gothic a Risen je tato sběratelská edice splněním snem. Určitě koupím, tečka.

    A teď z pohledu normálního hráče. Jak přemýšlím, tak musím uznat že této speciální edici může konkurovat jedině edice Zaklínače 2 a poté nic. Opravte mě, kdybych se mýlil, budu jedině rád. Když se neubráním srovnání se speciální edicí MS 3, tak to vypadá, že si někdo z lidí dělá nepěknou srandu. Sběratelské edice mají vypadat, tak jako u Risen 2. Nejde přeci od DLC věci, ale o nějaký ten "artefakt" co si dám na poličku, k PC nebo na stůl v práci. Například ta soška vypadá skvěla, bude-li to pevný plast, který bude ručně natření, tak sláva. Soudek, i když bude malý to je geniální nápad. Sběratelská edice má i nehrajícího člověka oslovit svojí bohatostí, pestrostí. Poté si člověk rád vytáhne 2000 korun Českých s peněženky a ví že koupil něco více, než jen hru, ale také kus její duše a historie.

    Jsem zvědaví na váš názor.

    Váš Werdes
  • Erien
    :D já jedinej rum co jsem kdy pil tak byl Ron Zacapa. Protože to je drahej rum tak jsem ho ze zvědavosti zkusil, jinak na tvrdej alkohol moc nejsem raději pivo nebo víno. :)
  • MrSanta
    Ty neznáš tuzemák? Blasphemy! http://i.lidovky.cz/09/081/lngal/ABC2cdbc0_tuzemak.jpg
  • Erien
    Rumík z Hradce neznám :D. Ale nakonec jsem objednal ta cena za ty věci je dobrá, věřím že i hra bude dobrá a nezklame mě to. Každopádně společně s Mass Effect sběratelkou a tímhle jsem si asi vyčerpal svůj limit. :D
  • To mám bejt jako vodrovnanej ze sudu? To už tam mohli dát rovnou lafetu námořního děla...
  • nwm nwm
  • nwm
  • michaliuz18
    no jo kez by bolo v tom sude vino alebo rum :D som rad ze RPG hry maju vzdy najlepsie zberatelske, ale kebyze si to ma kazdy kupovat na kazdu hru ma doma same krabice meter krat meter na sebe :D
  • MrSanta
    Stačil by i rumík z Hradce *1*, ke hře by se to i hodilo. Akorát by se hra musela prodávat na občanku.
  • Erien
    Jenže kdyby ten sud byl plnej kvalitní whisky tak je cena někde jinde :)
  • Kdyby v tom sudu byla whisky a dost dobrá zvažoval bych o koupi *1* *1*
  • Erien
    Sakra koupit či ne? Je fakt, že když nebudou prachy tak to jde zrušit ale vypadá to fakt super :).
  • MrSanta
    Ten soudek bude s rumem, nebo prázdnej? *2*
  • za 2 litry docela dost věcí, pěkný
  • Do toho sudu se hodi vselicos :) jeste mi tam chybi dready Edwarda Teache
  • Ringwraith
    Tak si předtím zahraj Risen 1, jde o velmi důstojného nástupce Gothicu 2.
  • První díl jsem nehrál a vlastně Risen jako toké mi vůbec nic neříká, ale tu sběratelku si koupím :)
  • Tak a ted rychle po brigadach nasetrit dva litry.:-)
  • DarkHawk
    Dobrá edice. Předpokládám, že hra a bonusové věci se budou prodávat v tom sudu.
  • kotty
    A bude v tom sudu aspon poradnej karibskej rum, kdyz uz je to o piratech? Jinak zustavam u normalni edice :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit