Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Tak ten sud je drsnej.
  • Pro fanouška série Gothic a Risen je tato sběratelská edice splněním snem. Určitě koupím, tečka.

    A teď z pohledu normálního hráče. Jak přemýšlím, tak musím uznat že této speciální edici může konkurovat jedině edice Zaklínače 2 a poté nic. Opravte mě, kdybych se mýlil, budu jedině rád. Když se neubráním srovnání se speciální edicí MS 3, tak to vypadá, že si někdo z lidí dělá nepěknou srandu. Sběratelské edice mají vypadat, tak jako u Risen 2. Nejde přeci od DLC věci, ale o nějaký ten "artefakt" co si dám na poličku, k PC nebo na stůl v práci. Například ta soška vypadá skvěla, bude-li to pevný plast, který bude ručně natření, tak sláva. Soudek, i když bude malý to je geniální nápad. Sběratelská edice má i nehrajícího člověka oslovit svojí bohatostí, pestrostí. Poté si člověk rád vytáhne 2000 korun Českých s peněženky a ví že koupil něco více, než jen hru, ale také kus její duše a historie.

    Jsem zvědaví na váš názor.

    Váš Werdes
    • Erien
      Souhlasím, ale třeba já koupil sběratelku ME 3, protože jsem strašně zvědavej na tu litografii. :)
    • Core
      Takových edic již bylo... Nepočítaně! Tady se můžeš rochnit několik hodin: http://collectorsedition.org/ *1*
      Apropo, najdeš tam i jinou sběratelskou edici Risen 2 (jinak tvarovaný skřet): http://collectorsedition.org/9306/risen-2-dark-waters-collectors-edition-and-a-very-strange-exclusive-version-revealed
  • kotty
    A bude v tom sudu aspon poradnej karibskej rum, kdyz uz je to o piratech? Jinak zustavam u normalni edice :)
  • Kdyby v tom sudu byla whisky a dost dobrá zvažoval bych o koupi *1* *1*
    • Erien
      Jenže kdyby ten sud byl plnej kvalitní whisky tak je cena někde jinde :)
      • MrSanta
        Stačil by i rumík z Hradce *1*, ke hře by se to i hodilo. Akorát by se hra musela prodávat na občanku.
        • Erien
          Rumík z Hradce neznám :D. Ale nakonec jsem objednal ta cena za ty věci je dobrá, věřím že i hra bude dobrá a nezklame mě to. Každopádně společně s Mass Effect sběratelkou a tímhle jsem si asi vyčerpal svůj limit. :D
          • až někdy pojedeš přes jindřichův hradec zastav se na fruku na benzíně , tam ti do jednoho kanystru načepujou benál a do druhýho kanystru ruma *1*
          • MrSanta
            Ty neznáš tuzemák? Blasphemy! http://i.lidovky.cz/09/081/lngal/ABC2cdbc0_tuzemak.jpg
            • Erien
              :D já jedinej rum co jsem kdy pil tak byl Ron Zacapa. Protože to je drahej rum tak jsem ho ze zvědavosti zkusil, jinak na tvrdej alkohol moc nejsem raději pivo nebo víno. :)
  • I když zběratelky většinou nekupuju,tak tohle je pro mě povinnost....milluju piraně a na tohle se neskutečně těším *5*
  • Paul_cz
    Tak to je docela epická sběratelka...snad překonávající i Zaklínače 2, a to je co říct.
  • za 2 litry docela dost věcí, pěkný
  • Core
    Je to krása, o tom žádná. Kdyby takhle vyšel Gothic, beru všemi deseti. Nebo první Risen. Ale z toho, co jsem si přečetl se mi udělalo drobet nevolno, protože druhý Risen jde cestou velkého zjednodušení ála nedomrle-konzoloidní Arcania a dávat za něco takového 1.999,-Kč... tak to fakt ne. Když už takový výdaj, tak to raději sběratelku Diabla III. Velká škoda. První Risen byl sympatický a byl to skutečný čtvrtý Gothic, ale Piranha Bytes bohužel dvojkou sklouznou do mainstremových vod... Všechna previewčka tomu nasvědčují.
    • Ano....Diablo 3 vůbec nebude trpět zjednodušováním, stupidními nápady a potřebou z té hry vymlátit co nejvíc peněz za každou cenu....
  • BoB.2
    Nemam rád piráty doufam že mě hra změní nazor.
  • Sud néé, první sběratelka co mě doopravdy zaujala, ale kde na to vzít. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit