Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám to předobjednané na www.gameshop.cz , ale soudek mě zlákal *14* Kde se to dá sehnat?
    • Core
      Co třeba X-zone?
  • Uziel
    Hele navazuje to nějak na 1. díl Risenu ?

    Gothic je moje oblíbená hra, ale po zklamání Arcanie jsem ho přestal sledovat.
    • Příběh je 10 let po prvním dílu a potkáš i staré známé, takže ano navazuje.

      Btw ArcaniA není Gothic:)
      • Arcania je Gothic, bohužel.
  • Sud? To si vážně může koupi jen malý ditě. Teda říct rodičům ať mu to koupí. Teda ale pořád lepší, než si jen stáhnout, jak je to na PC běžnou praxí.
  • Vypada to moc pekne, nicmene je to porad hromada harampadi pomoci, ktere se snazi vytahnout z lidi penize ;) Jo a jeste nenapsali ze soucasti te edice bude straslivy cesky preklad ;D
    • nwm
    • Erien
      Ukaž mi věc co není harampádí, které z tebe tahá jen peníze.
      • Fallon
        Tady 2 príklady:
        http://www.echleba.cz/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/f/i/file_1_22.jpeg

        http://3.bp.blogspot.com/-Xamptt0Ea9o/TjJxoMqVxFI/AAAAAAAAAn4/edRU6n3bj5k/s1600/air-quality-clouds.jpg
      • Co se tyce her tak samotna hra. Dam za ni v prumeru 800 stovek a hraju. Nepotrebuji vyplaznout dalsi tisic a vic za nekolik papiru navic, ktere stejne kazdemu skonci v supliku nebo na smetaku nakonec.
    • BoB.2
      Lepší strašlivej než žádnej *7*
      • nwm nwm
  • DarkHawk
    Dobrá edice. Předpokládám, že hra a bonusové věci se budou prodávat v tom sudu.
  • CrocoRay
    Kura, to nas*re *10*
    Teď na to zrovna nemám peníze a pak jdu na rok do zahraničí a pochybuju, že tu sběratelku půjde ještě někde sehnat. A přitom za tuhle sběratelku, jako snad opravdu jednu z mála, bych byl ochotný vypláznout nějakou tu větší sumu. No každopádně chválím a ten sud opravdu vypadá dobře.
  • MrSanta
    Ten soudek bude s rumem, nebo prázdnej? *2*
  • To mám bejt jako vodrovnanej ze sudu? To už tam mohli dát rovnou lafetu námořního děla...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit