Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Man's Sea?
  • Oceňuji, že si Mars tu známku v textu obhájil, ale s recenzí nejde souhlasit. Mám pocit, že by se s kamarády stejně bavil i ve VR chatu, za který se nemusí platit 60$.
    • jabbo126
      Souhlasím s tebou - akorát bych ani neřekl, že si to recenzent nějak moc obhájil - to že se bavím s kamarádama, to jsem se dovedl bavit i u uplných kravin, které s touto hrou nemají nic společnýho. To podle mě není obhajoba na úrovni recenzenta games.
    • jeanczarny
      Argument "s kamarády je to fajn" vždycky trochu kulhá. Pokud ta hra zaujme jen tím, proč bych si tu zábavu s kamarády neužil v nějaké hře, která je skutečně dobrá...
      • Tak PUBG je taky solo nehratelna slatanina kde korat kazde sedi na hajzlu s brokovnicí. Pritom s kamaradama je to sranda a zábava.
      • SixThe9th
        No ja bych rekl, ze hra urcena vyhradne pro multiplayer, bude s kamarady urcite fajn:) Zaroven si myslim, ze by nebylo na skodu si precist celou recenzi a nejen zlomek verdiktu. Pak mozna argument 'hra zaujme jen tim' nebude uz tolik tizit ;)
        • Jack1947
          Co si má číst na recenzi která s tou známkou prostě smysl nedává protože každý kdo to má si stěžuje na to stejné tedy hru bez obsahu ?
          • SixThe9th
            Kazdy, kdo to ma si stezuje, aha.Tak to potom jo.
            • místo arogance a ignorance bys mohl zajít mrknout na forum SoT.. zjistil bys, že se na RARE strhnul moc pěknej shitstorm, že ta hra vypadá uplně stejně jako vypadala beta.. jako vypadala alpha.. je tam dokonce míň skinů (asi příprava na ingame shop za cash). tím chci říct, že až na fanboye a white knighty, kteří nechtějí vidět negativní feedback, je zdrbnul snad opravdu každej.. a hráči recenzovali hlavně peněženkama.. teď je totiž to forum místo shitstormu skoro pustý.. snad nikdo ten game pass totiž neprodloužil.
  • nechápu tu vysokou známku. chybí obsah, na servru skoro nepotkáte hráče a hra stojí 70 €
    • Ke zbytku se nebudu vyjadřovat, nru nevlastním, ale dle diskuzí na tom něco bude.

      Kde jsi ale viděl tu cenu 70 eur? Vždyť se to dá dle heureky koupit za cca. 1200kč/47eur.
      • Tu cenu jsem videl na MS store. Kradené klíče z Ruska mne nezajímají.
        • Tak na heurece najdeš normální a legalní krabicovku, která určitě z ruska pocházet nebude.

          I když teďka si říkám, jestli nekoukáš na PC verzi hry, která je opravdu nesmyslně dražší., to by pak vysvětlovalo.
          • Jo, PC verzi.
            • Je ale možné zakoupit Xbox game pass, kde pokud je hra Play Anwhere, což SoT je, tak v rámci ceny (150 měsíčně) je možné jej i zahrát takto a nemusíš dát těch 1700 kč. Třeba by tě tato alternativa zaujala více.

              Navíc bys mohl odehrát i:
              Gears of War 4
              Halo Wars 2
              Halo Wars: Definitive Edition
              ReCore
              Riptide GP: Renegade
              Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection
              Super Lucky's Tale
  • 7/10 hře , která v podstatě nemá pořádnej herní obsah jako vtip dobré pokud to autor myslí vážně tak fakt ne.
  • Ja bych se.nebal nazvat tuto "hru" jako podvod na lidi .
    • Jack1947
      Já ne pokud jsou lidi hloupý tak si zaslouží nakálet na hlavu - pokud ještě jim to nevadí a rádi si v tom hlavu vyválej tak je to jejich problém - jen mi vadí že díky tomu bude více takových her dojdeme do finále kdy -

      Chceš hrát ? Dokup si další levely, postavy a mise atp... za lidových 60 nebo 80 ojro.
  • finální produkt je stejnej jako ten insider program do ktereho nas pousteli. neni tam co delat - nikdy nebylo. totálně prázdná, krásná mapa. ta známka je špatnej vtip. za mě 2/10
  • Už se těším na recenzi dalšího titulu, který bude setřen díky nedostatku obsahu . To bude paráda.

    Hraní s přáteli moc nejde brát jako relevantní argument, protože pak by se to dalo aplikovat všude. Stačí vytvořit engine s pár nástroji a hodit tam partu lidí ať si blbnou, ale bude se ještě jednat o hru? To už je na každém.
  • Odulin
    4 večery přes gamepass byly nádherný...ale působily spíš jak slušnej early access. Tu myšlenku coop zážitku chápu, ale já bych uvítal itemy, čísla nebo aspoň honbu za lootem, crafting, cokoli...to prozkoumávání ostrovů si o to říká nebo spíš řve...atmosféra jak blázen a tam všude furt ten samej sud s banánama, plaňkama a koulema...to mě bral amok. Štve mi to, protože jinak to bylo skvělý.
  • No man sky me bavilo asi tak 10x dyl a i toho obsahu melo vic hned po vydani ... to asi k hodnoceni staci. Ta hra je strasne prazdna.
  • 4/10 max, Snickers trochu ujel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit