Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty máš dost, z tohohle hejterství se už nevykecáš..
  • Darius: Jseš hater, dementní příspěvky tady jsou jenom ty tvoje, očividně jsi si o tý hře nezjistil ani minimum pro vedení diskuze, nemáš pravdu téměř v ničem co sis o SWTOR vymyslel. NUFF SAID!
  • Tvrdím že nemůže kritizovat wow pro jeho obtížnost když si sotva vešel do hc raidu a jediné co jsi zvládnul byl ňákej boss na normalu pokud vůbec to.Pokud si magor kterej miloval wow za vanilli kdy jen příprava na raid trvala 2 hodiny tak nevím jak se ti bude líbit tor.
    Navíc nejsem žádnej permanentní hater dokážu ocenit dobrou mmo i když to není wow, jenom reaguju na vrookuv dementní příspěvek, jak de wow víc a víc do haje i když nedokážeš ani napsat proč.Jen ty keci že za starejch dobrejch času to bylo mnohem lepší *13*.
    A poslední věta:Všechny ukázky z dungu a raidu byli jednoduché, to mi nikdo nevyvrátí pokud si vyděl videjko ve kterém to vypadá že se aspoň trochu zapotily tak ho sem prosím postni.
  • No tak odpoved zni ze nevim jakou to bude mit obtiznost a ze je mi to jedno, protoze to budu hrat kvuli necemu jinymu.
  • ,,Zajímalo by mě co čekáte od toru když vám vadí že wow je teť tak primitivní?" Ta věta je naprosto jasná otaska zněla:Jakou obtížnost čekáš od toru když wow ti připadá primitivní.
  • Nj a ty zas ten co tvrdi ze nemuzes kritizovat WoW dokud nemas vsechny bosse na HC, ted kdo z vas ma pravdu? *5*
  • No s Dragon Age 2 to spackali, to je pravda.
  • Ty jsi moc jejich her nehrál, že?
  • Ptal ses co cekam od SW, ja ti odpovedel, tak ti odpovim znova. Je mi jedno jestli to bude stejne jak wow, bude to novej svet atd. Staci?
  • You mad? HAHA! Neboj se i když bude mít TOR úspěch, tak ti WoWko jen tak nevypnou, tak kvuli tomu nemusíš vyšilovat. Jsem rád, že permanentní hateři hejtujou i SWTOR, protože čim víc jich je v diskuzích na internetu, tim míň jich bude v general chatu ingame *15*
  • Ti už nedokážou udělat ani kvalitní rpg takže bych jim tak nevěřil.
  • Přečti si prosím napřed na co jsem reagoval, pak si to promysli a pak to můžeš napsat jinak to nemá cenu.Reagoval jsem na to že podle vrooka je wow jednoduché, pak jsem naznačoval že tor na tom bude ještě hůř.
  • Pokud nedokáže udělat kvalitní MMORPG Bioware, tak už asi nikdo. Pak bude většina hráčů hrát pořád dokola 1000x stejné instance ve WoW. Vývoj tak velké hry je tak nákladný, že pochybuju, zda se objeví někdo další, kdo by mohl konkurovat.
  • U wow není žádna hc obtižnost?Ty si asi jeden s těch co daj raid na normal a pak si stěžujou že je to mooc easy.Vyděl jsem ty oficialní videjka a tam to rozhodně jednoduché bylo,možna to ale zrovna hrály na obtížnosti 5-9 let.A to videjko z raidu?Boss tam měl míň abilitek než ten pitomej boss v DM,taky to možná ale hraly na obtížnost pro děti do 10 let.
  • Zmenu, neco novyho, svet SW, Biowarovsky propracovany questy a story ?
  • Nevim jak ty ale já docela sleduju všechny možný novinky, panely na conech, developers blogy, fora atd.. BW se zaměřujou na to, aby TOR byla hra pro casualy i pro hc hráče, takže ops nebudou mít jenom dvě obtížnosti, ale několik. A co jsem zatim mohl vidět z ukázek raidů, tak ty taktiky rozhodně primitivní nejsou a to ukazovali řekl bych ten easy mod. U TOR se nebojim, že by bylo příliš jednoduchý... pokud nechceš.
  • janchor
    Jde o rozhovor sestřiženej do souvislýho povídání.
  • Cahir
    Nemyslím.
  • Zajímalo by mě co čekáte od toru když vám vadí že wow je teť tak primitivní?Nevím co čekáte ale tor rozhodně nebude pro hc hráče, podle mě bude naopak ještě jednoduší.
  • *nezažil ofc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit