Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dozvědel jsem toho asi jako z hlášení v Duty Calls:
    Bla bla bla SECRET BASE bla bla bla NUCLEAR MISSILE bla COUNTING ON YOU GOOD LUCK.
  • Připadá mi, že mluví jen naučenými frázemi....
  • Zayl
    Bude to epické, bude to vylepšené, bude to skvělé, jsme pyšní na náš team...

    Nemůžu si pomoct, ty rozhovory jsou jak přes kopírák. Beru že je to součást PR, ale sakra, dyť všechny studia melou to samé. *7*

    V tom rozhovoru se nenacházela ani kapka nové informace.
    • Co ty bys rekl kdyby na tom zalezela tvoje vyplata :) Ze nas tym ma strasne problemy, ze hra stoji za starou belu a nikdo ji nekupujte :) Taky na druhou stranu zalezi na co se toho cloveka ptas, a jestli za kamerou stali naci ocasi co moc neumi anglicky tak se neni co divit ze nedokazou zaprest zajimavy rozhovor...
      • Někteří ocasi neumí moc ani česki...
  • nejlepsi MMORPG vsech dob je byla a navzdy bude UO (Ultima Online). Nemusi se vam to libit, muzete protestovat, ale to je asi tak vse co s tim nadelate.
  • Tedy ale to pomalé (ne)načítání videí mě začíná opravdu dopalovat...
    • Cahir
      U mě taky všechno v pohodě.
    • ucho
      já s tím zatím nikdy neměl, všechna videa načtená během 2-3 sekund.
  • Mne je luto ze to usilie nedali do vytvorenia noveho Kotoru kedze osobne sa mi paci tak ako stara filmova saga .
  • Ataker
    Poprvé se mi to teď taky stalo (pomalejší načítání) jinak jsem problém zatím nikdy neměl.
  • Paul_cz
    Bylo by možné zahrnovat v těch rozhovorech i otázky? Nejlepší rozhovor co jste zatím vydali byl ten z E3 o Deus Ex 3...a tam otázky byly.
    • sleepless
      Zminovany rozhovor probihal trosku jinak, to zalezi obvykle na vyvojari a jeho spolupraci s nami. Zrovna se to hodilo. GC rozhovory jsou vsechny bez otazek, protoze by tezko nekoho zajimalo nase blekotani a umele by to natahlo delku rozhovoru :)
      • Kori
        Ha, a já myslel, že tomuhle se zrovna říká prezentace nebo tak nějak... rozhovor je většinou mezi dvěma a více lidmi -)
        • janchor
          Jde o rozhovor sestřiženej do souvislýho povídání.
      • Mě to vaše "blekotání" také zajímá, více mě to vtáhne do rozhovoru.
      • Paul_cz
        Když to blekotání je část zábavy :-). Škoda.
        • janchor
          Věř mi, není.
  • Jasne ja chapem, ze je to boss s Bioware a je to taka mensia pocta urobit s nim rozhovor, ale na druhu stranu by mozno bolo aj 10x zaujimavejsie spravit to s nejakym no-name vyvojarom ktory nema tak kvalitne naucene PR zvasty a vedel by povedat aj nieco z coho by clovek nemal pocit ze to su len kecy ked vtacka lapaju ;)....

    Len otazka ci by sa tam taky vobec nasiel :). Inak opat dobra praca.
    • A myslíš že lidi od Biowaru nechaj mluvit no-name vývojáře? Pokud to neni jejich tiskovej mluvčí nebo hlavoun, který ho tim pověřili, tak asi ne.
  • xixixao
    Muzyka - co na to říct, jede jako dobrá muzika :D Hra mě sice stále nepřesvědčila, ale jestli bych se nechal od někoho "překecat", tak rozhodně od něj (nejlepší jsou sekvence adjektiv za sebou, opravdu neuvěřitelný výkony) :)
    • Jo ty jeho "ctyrsprezi" superlativu jsou epicky komplexne genialne promysleny. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit