Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Přijde mi to stejně nudný jak dvojka. Nějak se nemůžu zbavit dojmu že si crytek svým zaměřením na technický zpracování kompenzujou neschopnost nadesignovat zajímavou hru.
    • Co myslíš technickým zpracováním? Když vyšel Crysis, tak to byla grafická bomba. Od té doby se vůbec nic nového neobjevilo.
      • Malleth
        Jako je tam vidět zlepšení (nasvícení, shadery, více detailů...).
        • S DX11 patchem vypadá Crysis 2 líp než jednička jenže to má obří ALE. Už vůbec to slovo PATCH napovídá, že to nebude 100% odladěné. Hra není udělaná pořádně, dají se tam nalézt nelogické věci (proč je nejvíce tesselovaným objektem ve hře betonová zábrana na silnici, nebo dřevěná podlaha s velkým tesselačním faktorem i když není potřeba?? ). Ano, Crysis 2 se zlepšil jenže Crysis 1 ždímal z DX10 maximum kdežto Crysis 2 má z DX11 velmi málo (a ještě špatně implementováno) a o to tady běží. Navíc z toho udělaly dost nechutnou koridorovku (i když jsou možnosti obejít/zabít/težká zbraň nikdy sem nepociťoval nutkání jít Stealth modem)
          • Malleth
            To beru, ale i tak...není moc her který takhle vypadaj. I když je to jen pozlátko.
  • Generická akce bez nápadu.
  • Už dvojka byla neskutečná bezpáteřní demence. Za něco stála jenom muzika v menu, to je tak jediný co si z toho paskvilu v pozlátku pamatuju.
    Koukněte radši na natural selection 2 ...
    • to je fakt, jedničku jsem si stáhl, dohrál a poté koupil a koupil i Warhead a minimálně jednou za čtvrt roku obě dohraju a stále mě to baví. Crysis 2 jsem stáhnul a u něj jsem měl pocit že hraju úplně jinou hru, hlavně příběhem. Takže smazal a nekoupil. Z ní si taky pamatuju pouze soundtrack který byl geniální.
    • Jeste vetsi srhacka
    • Mimochodem recenze týhle hry (NS2) se tady dočkáme asi až v roce 2013....hlavně že nás denně otravujou stupidníma článkama o ničem na rádoby bezmozek-styl AAAAAA tituly....hlavně že to sype
  • Robotron3
    Máte zablokovaný fullscreen u přehrávače a když kliknu na odkaz youtube, tak to po mě chce zase přihlášení. Dobrý by bylo, kdyby fungoval fullscreen hned tady na stránce.

    Jinak u Crysis 3 doufám, že zapracují také na vyprávění příběhu, který byl u dvojky hodně divný a zmatený. Jinak hra vypadá dobře.
    • Vrook
      >2012
      >nemit acc na youtube
      :P
    • To máš jedno.Mají lepší fightcluby/profesionálnější/ i s chatem.To zas klobouk dolů. *1*
      • Vrook
        Jn, který se spouštěj okamžitě jakmile jen otevřeš games.cz (teda alespoň mě) i když se na to nechceš dívat a nezajímá tě to.. takže zase klobouk pěkně zpátky na hlavu.
  • Prijde mi to nudne uz ted
  • crysis 1 = revoluce, spicka, kterou zacal FarCry1. (far cry2 = odpad, crysis 2 = konzolodini nezazivna traparna.) Crysis 3 vypada na to samy. nebrat. Nuda. Od dob crysis1 + FC1, crytek jen plodi sragory.
    • crysis 1 FC 1 PC only.
      enough said.
    • souhlasim az na FarCry 2, na ten nedam dopustit. Do dneska se k nemu vracim a porad me bavi. Jasne, ten respawn si mohli odpustit, ale neni to nic na co by se nedalo zvyknout....a navic to ma svoji funkci. Asi by me nebavilo jezdim mezi misema prez pul predem vystrileny mapy kde se nic nedeje.
      • přesně tak, ta hra je úplně špicová. Na nepřátele se dá zvyknout. Pamatuju si jak jsem byl unešen tim paradním světem. Nepamatuju že by nějaka hra byla z prostředí afriky. Navíc ta paradní grafická scenerie, která byla narozdíl od jiných her, promyšlená. Protože pořád se bylo čím kochat a vše bylo takové pěkné reálné. Prostě poctivá střílečka, bez těch dnešních deb... zjednodušení. A hlavně bez mimozemštanů. Ten kdo tu hru nedohrál alespon do pulky, at nepomlouvá!!!
    • Mr.Lolendo
      FarCry 2 spíše = re-spawning SH|T
  • běžíme koridorem, střílíme a když je nejhůř, autoheal nám pomůže
    • for all magor's, to není autoheal, ale armor nanoobleku, to co ubíhá na ukazateli není život nýbrž enrgie pro armor. V ten moment jak je ukazatel na nule tak přestává fungovat armor což je pro méně chápající taková neprustřelná vesta, která je po celem těle a pak teprve dochází k tomu že chitíš kulku či dvě a dřevěnej kabát a sbohem Franto. Comprendo ?!?!?!?!? *16* A vubec všechny hry od Cryteku jsou nářez, tečka
      • neměl bys psát domácí úkoly místo klikání na internetu?!!! Smrade malej...počkej až přijdu domu z rodičáku!!!
  • Vojenská stanoviště "rozestavěná" okolo výbušných sudů už jsou opravdu trapný...mimojiné...fakt nevim, co by mě muselo donutit si tudle hru koupit za plnou cenu...jdi dopředu a nepřestávej střílet
  • Jednička byla super, filmový příběh, skvělá grafika apod. Prostě jedinečná hra. Crysis 2 a Crysis 3 mi přijde úplně odlišná, už taková víc mainstreamová. Vůbec mě to netáhne si to zahrát a ani koupit.
    • Souhlas z tebou, 1 bylo v rámci 3d stříleček docela inovativní a zábavná. Načež 2 jsem dohrál už jen z povinosti a tak od necelé půlky mě to fakt už nebavilo. Mno a 3 mě teda podle materiálů, videí a fotek zatim upoutala nejmíň, zatim mě to přinde jako slušnej krok zpět *11*
      • mě strašně bavil ten příběh...
  • Mr.Lolendo
    Graficky to vypadá že by to mohlo být i hezčí než Warhead. Ale co mě vyloženě s3r3 ten konzolovej pohled kdy máte zbraň a ruku přez 1/3 obrazovky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit