Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ydyot brání Ydyota. Bravo
  • všichni jste tady psychopati, Crysis byl, je a bude jednou z nejlepších a nejdokanlejších her vůbec...
  • mě strašně bavil ten příběh...
  • Souhlas z tebou, 1 bylo v rámci 3d stříleček docela inovativní a zábavná. Načež 2 jsem dohrál už jen z povinosti a tak od necelé půlky mě to fakt už nebavilo. Mno a 3 mě teda podle materiálů, videí a fotek zatim upoutala nejmíň, zatim mě to přinde jako slušnej krok zpět *11*
  • Lol vidim, ze tu je dalsi debilek co si mysli ze neco zna a dela ze sebe magora. Jen tak dal debilku roznasej svoje "moudra", vsechny nas tvuj nazor zajima...
  • Tikov
    ... nebo to vzali do NY přes ČR. Měli jen štěstí, že jejich lodě nemají kola, jinak by se odsud už nehli :D
  • Hele super, Crysis beru za nej střílečku po HalfLife 2. Já jim věřím.
  • to je fakt, jedničku jsem si stáhl, dohrál a poté koupil a koupil i Warhead a minimálně jednou za čtvrt roku obě dohraju a stále mě to baví. Crysis 2 jsem stáhnul a u něj jsem měl pocit že hraju úplně jinou hru, hlavně příběhem. Takže smazal a nekoupil. Z ní si taky pamatuju pouze soundtrack který byl geniální.
  • Jednička byla super, filmový příběh, skvělá grafika apod. Prostě jedinečná hra. Crysis 2 a Crysis 3 mi přijde úplně odlišná, už taková víc mainstreamová. Vůbec mě to netáhne si to zahrát a ani koupit.
  • Tak pokud si dobře pamatuju v Crysis 1 byli hlavně jiní sephové. Podle mě jen jakoby nějací scouti/průzkumníci na průzkum okolí,nepřátel atd. Tak možná proto,třeba to měli schválně,aby když někoho zmrazí mohli jej zkoumat. Ale to je jen můj vlastní úsudek.
  • Hudba mi přijde dobrá ve všech dílech,ale tahle skladba není z nejlepších to se musí nechat. Hans Zimmer umí dělat hudbu. Určitě v plné hře v určitých situací bude lepší :-)
  • No že jo. Pořád čekám kdy vstane a třeba začne tancovat a ono nic.
  • ta voda je fakt nudná, vůbec mě nepobavila!
  • přesně tak, ta hra je úplně špicová. Na nepřátele se dá zvyknout. Pamatuju si jak jsem byl unešen tim paradním světem. Nepamatuju že by nějaka hra byla z prostředí afriky. Navíc ta paradní grafická scenerie, která byla narozdíl od jiných her, promyšlená. Protože pořád se bylo čím kochat a vše bylo takové pěkné reálné. Prostě poctivá střílečka, bez těch dnešních deb... zjednodušení. A hlavně bez mimozemštanů. Ten kdo tu hru nedohrál alespon do pulky, at nepomlouvá!!!
  • Grafika pekná, atmosféra priemerná, hudba príšerná. Fakt nechápem, prečo tam pchajú ten filmový štýl.
  • http://prirucka.ujc.cas.cz/ vyhledávání:

    MÍHO Přibližný počet výsledků: 0
    MÝHO Přibližný počet výsledků: 0

    U mad bro?
  • crysis 1 FC 1 PC only.
    enough said.
  • Vietcong 1 na nejtěžší, tomu říkám systém uzdravování, pak ještě americas army to maj podobně, zastavit krvácení a dost
  • Správně je ale "mýho". *3* A nebo nejlépe napsat "mého".
  • BoB.2
    Google vyhledávaní
    MÍHO Přibližný počet výsledků: 23 800 000
    MÝHO Přibližný počet výsledků: 1 090 000

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit