Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mr.Lolendo
    jn chtělo by přijít s nějakým novým pořádným cover-systémem pro FPS. Jako např.: měl Medal of Honor (2010).
  • Vsiml sem si tvyho vyjadrovani jinde, sorry ale s nulou nikdy neztacim cas
  • Mr.Lolendo
    Tak to má Halo - štít- auto a zdraví na lékarnicky. Podle mě nejlepší systém jaký kdy kdo vymyslel je v PREY
  • Magister_Peditum
    Ledový zbraně a vymakanější mašinky jim ukradli Severokorejci, tak proto. *1*
  • Magister_Peditum
    Sám sis na to odpověděl. *3*
  • Hele já s tím nemám problém kupovat si to nebude takže stáhnu zahraju ohodnotim a bude to. To zavšení příběhu trilogie mně docela zajímá. Možná zjistím proč Sephové maj v Crysis 2 jen kulky a lasery a v Crysis 1 ledový znraně a podobně vymakanější mašinky. *4*
  • TheFeardemon
    Nezvýšili Alcatrazovi,teda už Prophetovi trošičku výdrž?Ve dvojce už na normální (Co teprv na ty dvě těžší úrovně) byla celkem fuška přemoct 10 chlápků.Tady si mezi nima při příme palbě běhal a žil.No i když hádám že to bylo jen kvůli tomu demu,aby ukázali jak hra běží a vypadá...
  • No teda...čekal jsem nějaký grafický posun vpřed, ale co je tohle? Kouř, výbuchy a vůbec obecně particle efekty stojí za prd, fyzika naprosto otřesná, voda nudná, jinak naprosto nic zvláštního... A ještě je úžasně vtipné, jak tam běhá, střílí přes optiku (což je samo o sobě kravina), optika se klepe jak ďas ale kříž sedí nehybně uprostřed xD
  • MP3 jsem ještě nehrál, tak nevím, ale pokud je to tak a painkillery jsou "celkem nedostatkovým zbožím", tak by to nemuselo bejt špatný.
  • Jo něco v tomhle stylu. Kdy ti hra nějakou tu chybku odpustí ale nedovolí ti rambo style.
  • Magister_Peditum
    Tak ta tráva vypadá hezky, to jo. *15* Jinak mě ale ukázka ničím nezaujala.
  • Magister_Peditum
    Celkem mi vyhovoval systém v Max Payne 3, kde byl autoheal opravdu jen decentní a jinak hráč musel sbírat "drogy proti bolesti".
  • v jedný hře je to dělaný tak, že voják má jakoby "štít" kterej se v krytu regeneruje po vyplácání ale zdraví ne, to se musíš ošetřit...to mi přijde jako dobrý kombo...
  • Vojenská stanoviště "rozestavěná" okolo výbušných sudů už jsou opravdu trapný...mimojiné...fakt nevim, co by mě muselo donutit si tudle hru koupit za plnou cenu...jdi dopředu a nepřestávej střílet
  • souhlasim az na FarCry 2, na ten nedam dopustit. Do dneska se k nemu vracim a porad me bavi. Jasne, ten respawn si mohli odpustit, ale neni to nic na co by se nedalo zvyknout....a navic to ma svoji funkci. Asi by me nebavilo jezdim mezi misema prez pul predem vystrileny mapy kde se nic nedeje.
  • "Mího" ? To jsi vážně tak stupidní nebo tak mladý vemeno z kachny?
  • Třeba Far Cry 2 přišel se zajímavě pořešeným systémem zdraví.
  • neměl bys psát domácí úkoly místo klikání na internetu?!!! Smrade malej...počkej až přijdu domu z rodičáku!!!
  • Tak ono ani jedno řešení není úplně ideální. Mě by osobně víc sedlo kdyby se mě hra snažila přimět přímo víc se krejt a nenechat se postřelit než hledat lékárničky.
  • Jsem zvědav co bude lepší Crysis 3 nebo Far Cry 3? Jinak Crysis 3 asi nerozjedu - to zase budu muset kvůli tomu dokoupit komponenty...ach jooo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit