Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu, jak demetně jsi to napsal, ho to napadnout fakt nemohlo.
  • Tahle hra neni špatná...ale jedna mise MĚ NAPROSTO NASÍRÁ!!! ...a sice ta mise s ,,big boner"...nejhorší defend mise jakou jsem kdy hrál a furt se přes ní nemůžu dostat ale jinak jde v celku o dobrou hru i když vykrádá nejméně 4 hry...
  • Spíš ukázka toho že na tom videu to hrál stejnej maňas jako jste vy...
  • Prej frustrace a podobný mrdačky. "Člověk" kterej tuhle hru recenzoval evidentně pokaždé dává obtížnost na easy jinak si tyhle ubohý komunistický píčoviny co tu v tý recenzi vyblil nedokážu vysvětlit - za mě krásných 8/10 a jedna z nejlepšíh her tohoto roku...
  • ...takže při převrácení osy Y (nejběžnější alternativa) panáček při posunu analogu nahoru míří dolů...

    Podle mě naopak zcela pochopitelné a přirozené, například pro toho, kdo už někdy v životě něco pilotoval *3*.
  • Imho naprosto zcestná recenze, bohužel - a to autor vypadá jako fanoušek. Shadow of the Damned je herně ve skutečnosti starý dobrý Resident Evil 4 (v podstatě totožné ovládání, jenom místo kudly máte pochodeň) v šíleném prostředí a s šílenými protivníky. Hra je zaměřena na head-shoty, bez nich si neškrtnete, stejně jako v RE - vlastně je to v Shadow ještě lepší, protože head shot většinu potvor opravdu instantně zabije. Pokud někdo neumí mířit, hra pro něj může být těžká a nestravitelná, protože do zombáka je třeba vysypat fakt hodně nábojů, když se do hlavy trefit neumíte. Ovšem když jo, je to paráda: bum-bum-bum a útočná skupinka je na cucky. Další věci v recenzi jsou taky dost mimo, technických nedodělků jsem si nevšiml, jediná opravdu pravdivá výtka je to přehození osy Y v 2D pasážích, to jsem taky nějak nepochopil...

    Každopádně platí:
    - "brokovnice" je útočná puška, funguje famózně a později po vylevelování funguje i jako ta brokovnice (obrovský rozptyl, zabije cokoliv malého instantně bez míření)
    - atmosféra je parádní a hratelnost skvělá, osobně jsem RE4 považoval za nejlepší 3rd person hru na konzolích, ale teď má zdatného konkurenta
    - prostředí je docela na jedno brdo a grafika nic moc, ale to je mi, upřímně řečeno, úplně jedno. Koukat se na to dá, víc mne nezajímá...

    Škoda, že to je relativně jednotvárné a ne nějak ukrutně dlouhé, dal bych 8/10.
    Rozhodně doporučuju. *3*
  • U každé hry bych nechal hodnotit hru čtenáři kdy se vyvarujete tomuto hodnocení a všichni dohromady udělají čistý průměr hry . U každé hry je s tímto problém.
  • Ako toto je podcenene hodnotenie.ja som sa pri tom bavil slvelo.8 si to zasluzi
  • Pokud vím, tak recenze by měla být názorem recenzenta...
  • Co sakra všichni máte proti UE3 ? Vždyť vypadá pěkně...lol
  • Nejlepší je, ře F.3.A.R dostane 8 a je to docela propadák a toto lepší hra jak celej fear a dostane 5? Větší reklamní akce = na tiscali + 3 body!
  • S recenzi souhlasim, jen bych tomu jeste par bodu ubral
  • Shadows of the Damned mají šmrnc, stejně jako většina her z produkce Suda51. Hra by určitě neměla ujít pozornosti někomu, kdo podobnou japonskou tvorbu vyhledává. Zřejmě celá kontroverze kolem hry a jejího hodnocení, která se zdaleka netýká jen Games.cz, vyplývá z toho, že není tak jednoznačné, jak hladce humor a šílenost překonává všechny ty "mouchy".
  • neřešil bych číselné hodnocení, jako spíš vyznění celé recenze, které nejen že hru neprávem kritizuje za věci, které jsou spíš problémem na straně recenzenta, ale podává poněkud zkreslený obraz hry za účelem slovní ekvilibristiky. Uznávám, že Shadows of the Damned má nějaké mouchy, ale zábavností, šíleností, humorem a hratelností je hladce překoná.

    Řekl bych, že dobrý recenzent by měl dokázat zhodnotit, že určitá hra asi není určená pro něj, ať už jde o skill, náturu nebo vkus, a přenechat ji někomu otevřenějšímu.
  • Ne ze bych nekterymu z tehle zdroju prikladal nejakou velkou vahu, ale....
    ...taky si myslim.
    Pritom autor skoro zni jako fanousek podobnejch her.
    Ona se tam asi HODNE promitla ta frustrace, o ktery pise...
  • Tak jsem to mezitim precetl, a nevim co si myslet.
    Ta frustrace muze z velky casti pramenit z neschopnosti - to treba takovyho gamepadovyho kouzelnika jako je dr.Crook zajimat nemusi. Stejne jako hranatejsi modely, nebo kdesi cosi...
    A krom toho to i z tyhle recenze zni velice zajimave.
    Ja teda urcite zkusim, a pro pripadny pristi clanky (teda hlavne diskuse pod) urcite doporucuju trosicku nadhledu...
  • obracenyKybl
    Jak píše kolega, DS je akční hra, na kterou přilepili nálepku 'horor'. Vyloženě na lekačkách mi nikdy moc nezáleželo. DS je spíše 'napínavá akční řežba'. O tom, jak moc intenzivní zážitek to bude, velmi rozhoduje nastavení obtížnosti (zejména při prvotním průchodu hrou) a kdy a jak to člověk hraje. DS se musí hrát 'poctivě' večer/v noci, o samotě a se sluchátky - pak je to úplně někde jinde. (+ samozřejmě záleží na konkrétním jedinci, který hru hraje). Já byl takřka celou dobu napjatý -> v zásadě spokojený. Mimochodem Amnesii jsem nehrál, nicméně po ní už dlouho pošilhávám *4*
  • IGN 7
    gamespot 8,5
    gameinformer 9,25 wtf?

    user rating vetsinou kolem 8,5

    takze ta 5ka je docela ulet nebo ne?
  • tahle hra mela dostat 6, ale uz by to bylo asi po "třicáté" tak tam radši šoupli 5ku:-D
  • Hmmm...
    Chatra a smajlik, ze je argument? To by nenapadlo ani takovyho de Bila, jako jsem ja.
    Chatra byla myslena nadsazene, coz mel ten smajlik zduraznit i tem mene chapavym...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit