Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru jsem nehral, ale jsem zasadne proti invazi BW redaktoru na skvely TG! Pryc s tou chatrou! : D
    No ne - skoro vazne... Je skoda, ze lidi jako Lukas G, Petr Polacek, atd., jsou asi natolik vytizeni, ze recenze vubec nepisou. A pana Skrampala vazne prosim nebrat. PROSIM!
  • Když se podívám na jména který se na hře podíleli tak je tvoje tvrzení o naivitě uplně mimo.
  • Autor očividně neumí mířit na konzoli (a mimochodem citlivost míření se dá upravit a je to potom o poznání lepší) a "brokovnice" je spíš útočná puška, nevím kde bere autor představu, že by s ní měl zasáhnout víc cílů najednou.
    Hra má super atmosféru, je vtipná a vizuálně originální. I přes trochu frustrace (spíš z některých příliš dlouhých bossfightů) a ke konci trochu opakování, zasloužila by si hodnocení minimálně o 2 body lepší, je minimálně o dva body technicky, originalitou i hratelnostně lepší než třeba Duke. OSobně bych od Suda51 čekal něco trochu víc šíleného, ale i tohle se dá hrát a je to velká zábava.
    Ale chápu, že autor, který dá nudnému pokračování typu iNfamous 2 9/10 nedokáže moc ocenit originalitu.
  • Napadlo te, ze to bylo mysleny obecne?
  • Ale tie hry nerobi jedno studio ako si ty myslis :D
  • Cajk
    Amnesia to zrovna neni no. Ale DS je hlavně o akci, proto má přízvisko hororová akce:))
  • obracenyKybl
    Jooo, Wheatley nastavil laťku hooodně vysoko *4*
    BIRD BIRD BIRD BIRD !!
  • Tushan
    jestli někdo čekal dobrou hru tak musí být hodně naivní človíček *7*
  • Odulin
    Po 2 hoďkách hraní stále nevim, jestli do toho jít nebo ne. Resp. asi vím, ale furt tomu chci dát ještě šanci. Postavy, svět, příběh, hudba se mi líbí a rád bych věděl, jak to bude dál a jak to skončí, ale bohužel je to trochu ošklivější a celkově míň charismatický než jsem čekal, ale ještě tomu zkusim dát šanci. Btw. Zjišťuju, že po Wheatlym to u mě bude mít každý vtipný společník ve hře asi trochu těžší, ale to časem snad otupí.:)
  • Vydavaj hry jako by to byl denni tisk, tak to podle toho taky vypada
  • No jo tak se s toho nezblazněte že to ma trošku težší ovladani a horší grafiku tomu napařit hned 5? No nic moc teda...
  • A kolik tam tedy těch lekacích scén bylo? V jedničce žádná, protože někdo dostal skvělý nápad hráči dopředu ukázat nepřítele, který na něj měl za chvíli vyskočit. A zrovna Tebou zmíněné věci (hlavně ta trubka) jsou hodně provařené...
  • Průměrné hodnocení AP je kolem 70%. Je krásné, že 5 se zde bere jako průměr, ale nechápu, proč originální a zábavný kousek dostane 5 a v podstatě kopie prvního dílu inFamous 2 dostane 9 a recyklát Black Ops 7.
  • Cajk
    pár dobrejch se v DS 1 i 2 našlo.. Napadá mě vyskakování potvor z oken ve stylu čokla z RE1.. A ten Hunter nebo jak se mu tam řiká - ten mi docela naháněl hrůzu, regenerátor jeden:)
  • Stylizace ale vypadá velkolepě:)
  • Jako promin , ale hra , ktera na lekacky vsazi ... Bylo jich ukrutne malo :(
  • promin asi sem divnej ale parkrat sem se v DS2 leknul (hlavne kdyz sme jednicku v ty dobe nikdy nehral skusil sme ji az po dvojce) viz. hned nazactku kdy se zapne tv a zrni sem se hned leknul pak ne jednom miste para z trubek ze stropu *1* ale fakt ze tma toho nebylo tolik ale i tak pro me byli lekacky dobry
  • Alpha Protocol 8/10 tak ti nevim, navic se zda ze v GT se rozhodli opravdu drzet kolem 5 jako prumeru a do cisel jako 8-10 jit jen opravdu vyjmecne....zatim to tak vypada
  • Lekačky v DS2? Tak to jsem se zasmál.

    Shadows of the Damned bude to samé jako Alpha Protocol - hra, kterou recenzenti strhají, ale hráči ji milují, protože dovedou kvalitnímu dílu odpustit technické nedodělky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit