Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ach jo, skoda ze to porad vypada jako 2ka...
  • deathfish
    No to je teda novinek... Simici teď UŽ mužou mit každy jiny tvar těla, předělane tvořeni simika a rychlejši stavěni a .... to je všechno.

    "Dobré, to určitě bude stačit tyhle tři 'novinky' na čtvrtý díl. Lidi to zas budou kupovat i všechny ty datadisky, které zas přidají roční období, psi a kočky a dovolené. Jdeme do toho!".

    Nenavidim EA. Kež by zkrachovali. Skvěle THQ tu už není, ale EA, ktere dostalo už nevim kolik zlatych ho*en tu furt bude dal a dal bude kazit všechny možne tituly... *16*
    • Tech novinek je vic a jsou mnohem vyznamejsi. Staci hledat a ne jen hatovat.
      Prestoze s tvym nazortem na EA jinak souhlasim.
      • deathfish
        No ještě si vzpominam že řikali, že simici budou moct dělat vic věci naraz, ale to už je asi važně všechno. Jake vyznamnějši změny oproti Sims 3 tam ještě jsou?
        • Moznost pracovat v jednom meste,zajit na nakup do jineho a bydlet ve tretim meste. A to vse bez ztraty kontaktu,prani atd. To je asi nejvetsi zmena. Dalsi pak treba to,ze lokace jako park,bazen atd uz konecne budou zaplneny lidmi a ne ze se tam par simiku objevi az ve chvili kdy tam jste hodinu herniho casu jako ve trojce. Moznost instslace jakehokoliv obsahu primo ze hry. Vylepsene emoce. Kazdy simik uz ma sice jentri charakterove vlastnosti,ale s mnohem vetsim dopadek na hru a moznosti simiku. Atd...
  • Ono to je v podstate play for free titul akurát že ten základ ktorý má byť zadarmo nám dávajú za peniaze
  • Jack1947
    Už ted si můžete koupit v předprodeji 30 DLC ( Season pack na zbytek grátis)

    Shake my head... EA FTW.
  • Amylee.Anderson
    Zkoušela jsem demo, které obsahovalo jenom CAS a dost mě to zklamalo. Ovládání neintuitivní, barvy přednastavené, málo oblečení, přibylo "párty" oblečení, které má dost omezené možnosti (ženy mohou na párty asi jenom v sukni a tílčíčku). Co se mi narozdíl od 3. dílu líbí je prvotní výber účesů, ty jsou hezké, stejně tak jako stylizace simů se mi líbí. Ale jinak moje nejoblíbenější část, tedy tvoření simíka, stojí za prdlačku :(
    • Podle me je ovladani jen o zvyku. Me se zatim "tahani obliceju" take nelibi a chybi mi slidery. ALe uz me to nestve,coz je pokrok :)
      Obleceni v demu moc neni celkove,ale nikdo snad ani necekal ze tam budou vsechny. Barvy jsou prednastavene a za sebe musu rict ze me ty barvy vyhovuji. V zivote jsem v Sims 3 nepouzil tvorbu vzoru nebo zmenu barev. Takze pro me je to,jak to udelali v Sims 4 vlastne bonus navic.
      S vlasy nesouhlasim. Naopak vlasy jsou asi nejosklivejsi cast simiku(par peknych ucesu se najde).

      Ale hodne me stve,ze si clovek nemuze sam nastavit co bude jako party obleceni,co bude oficialni atd. Ze si musi vybirat z toho co autori povazuji za vhodne. Naprosto nepochopitelne *7*
      • Amylee.Anderson
        Jediný, co mi u vlasů chybí, jsou dlouhé pro muže, bez toho to nejde!
      • copa, nenašel jsi svůj účes "půlprdele z křoví"?
    • fizola
      Ono sa tam kludne dali meniť tie oblečky tak, že aj v rámci párty si mal všetko, len to chcelo vypnúť filter. A tie slidery vs. ťahanie. dlho mi trvalo, kým som vyrobil seba, so slidermi mi to ide v 3ke lahšie, ale asi je to o zvyku, ani tam som najprv nevedel po prechode z dvojky urobiť seba *1*
    • Ovládání neintuitivní? Právě že už nejsou ani ty slidery takže velikost a tvar všeho měníš posouváním myši.. nevím co víc bys chtěla, asi telepatické ovládání?
      • Amylee.Anderson
        Ty slidery byly mnohem lepší a tvář tvárnější.
        • No nevim, před tím sis musela najít požadovanou část, v menu najít slider a potom tažením měnit. Teď jen čapneš část a tažením upravuješ - podle mě se to nedá srovnávat. A co se týče oblečení, ber to spíš jako ukázku, s datadiskama přijde takových hadrů.. a určitě i v plné hře toho bude mnohem víc než v tomto demíčku..
          • Amylee.Anderson
            No já doufám, že s plnou hrou toho bude víc, ale nechce se mi tomu věřit. A že toho přijde víc s datáčema? Nepochybně *11*
  • Oznámeny nové datadisky:

    The Sims 4: Pools - toto DLC přidává do hry bazény!

    The Sims 4: Water for Pools - nyní můžete do bazénů napustit vodu!

    The Sims 4: Pool Ladders - přidává žebříky pro vylézání z bazénů, takže se Váš Simík již neutopí!
  • mě to připadá pořád stejné už od 2005
    jsou tam nějaké novinky?
    • Co chces slyset? V kazdem dile byly novinky.
      Pokud to nesledujes,stejne ti to moc nerekne.
  • moc nechápu nadávání na grafiku. Stará grafika je hezčí, než nová. A do Sims by se reálná grafika ani nehodila.
  • simáka máš v kalhotech Veselý, řiká se Simové nebo Simíci..
  • Od prvních The Sims se koukám lecos změnilo..no hru jsem si objednal a uvidíme..vždycky byla zábava postavit barák a mučit v něm simáky :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit