Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč to neudělají jako MMO, kde by se mohl člověk seznamovat s ostatními lidmi, zakládat rodinu, chodit do práce a bavit se. Počkat... Co jsem to právě napsal?
    • to už tu bylo, jmenovalo se to Sims Online, EA si představovali že tam lidi budou okopávat zahrádky a péct jablečné koláče v idilickém městečku, ale místo toho tam všichni š*kali se všema, provozovali bordely, dětskou prostituci a mafii šikanující ostatní hráče.. *1*
      • Sithard
        Kde tu hru sezenu ?? :D
        • už je zrušená, celé to hnízdo neřesti vypálili do základů *1*
    • no proč ne, ačkoliv nekdo muže namitnout že to mužou rovnou žit realny život, tak spousta lidí si treba nevydela na poradny barak, auto, nebo nemužou byt rockovou hvezdou a pod. - co v teto hre jde.
  • neni ta grafika nejaka prepalena? stejne byli nejlepši sims 1 to byla revoluce, pak už od druheho dilu se z toho stala hra spiš pro holky
  • nejlepší rpg jake muže byt
  • Simáci?...
  • V EA slaví nový zdroj přijmů aneb DLC věcí z minulých dílů začíná
  • Za par mesicu oznamej datadisk a bude to mit tuny rozsireni jako 3 a pul roku udelaj 5.dil *1* RF
    • a protože sou to nenažraný židi tak to má už od Sims 2 furt stejnou grafiku
      • Tak tohle zrovna není ani trochu pravda. Zrovna nedávno jsem dvojku po X letech nainstaloval a okamžitě mě praštilo do očí, jak zastaralá oproti trojce grafika je.

        I u čtyřky jde vidět grafický pokrok.
        • Souhlasim s tebou. Rozdil mezi 2 a 3 je obrovsky. Mezi 3 a 4 nevim,to ukaze az hra. Ale demo napovida ze i tam je pokrok
        • Kde konkrétne vidíš grafický pokrok ? Tá grafika bola stará už pri sims 3, v roku 2014 je to čistý výsmech hlúpym zákaznikom
        • to te to asi prastilo poradne,kdyz se ti zde,ze je nejakej pokrok mezi 3 a 4 *1*
          • Je tam pokrok, nasvícení je mnohem lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit