Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám to chápat tak, že buildy pro recenzenty jsou natolik jiné od release buildů, že hodnocení na jejich základě pozbývá validity? Nebo jak mám té poznámce rozumět?
  • Z poloviny sis odpověděl sám a pro druhou si budeš muset poskočit.
    Ale za pár dní se dozvíme výsledek.
  • XorxoxTalarius
    No po Gamer Gate nelze brat recenze moc vazne ;)
    Takovy Polygon napriklad hodnoceni nafoukl hlavne proto ze hrac hraje za zenskou postavu. Takze takove recenze maji vypovydajici podstatu nula
  • No, tím jak brzo padlo embargo na recenze, bylo jasné že si vývojáři a hlavně vydavatel dost věří.

    Naopak často hodně smrdí, když embargo končí až v den vydání...
  • Nesouhlasím, ale budiž. Z těch jednoodstavcových souhrnů, které vídám na Games.cz, nebo na MetaCritic, si moc představu o kvalitách hry udělat neumím.
  • Když mají recenzenti k dispozici buildy speciálně pro recenzování, nevidím důvod, aby recenze nevycházely ještě před uvedením titulu na trh.
  • Super, jsem zvedav, zda bude absolutni verdikt.
  • Krescz
    jediné něco říkající recenze jsou od hráčů
  • ales.smutny
    Už je za rohem. Ta hra je pořádný macek a dohrání chvilku zabralo :)
  • Recenze před vydáním smrdí.
    Rozhodně nepřeji žádné hře nic špatného - já bych si přál aby se to vždycky povedlo, ale přesně jak říká XorxoxTalarius.
  • V zahraničí už vyšla hromada recenzí a hodnocení jsou vesměs hodně vysoká.
  • Další klon Far Cry tlačený hypem a fanboyismem - nebo geniální akční RPG v otevřeném světě? Pořád si nejsem jistý...
  • XorxoxTalarius
    No herni prumysl mne za poslednich par let vyskolil natolik ze cim vetsi hype, tim lepsi je poseckat.
  • A kdy planujete vydat recenzi? Tesim se na textik z vasi redakce.dekuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit