Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker
    Já jsem si o zaklínačovi myslel, že bude opravdu hardcore, ale hraju to na těžkou obtížnost a řeknu ti, že to není to, co jsem opravdu očekával. Ale hra to je vynikající.

    reakce na ultraviolence
    • Slyšel jsem, že s patchem se to nějak zjednodušilo (jestli to může někdo potvrdit?) Ale tak hlavně narážím na to, že z předváděček se obtížnost hodnotit nedá
      • Joha
        Iba v uvode. Po novom patchi prakticky nemas sancu v prologu umret. Ta zmena sa ale tyka len toho prologu. :)
  • jaaaaj, tohle je uzasny, to nevydrzim.....
  • Odulin
    Jj tak tohle půjde. :) Sakra těšim se, tahle série je srdcovka a tenhle díl ostudu patrně neudělá. Už aby tu byl ;)
  • Core
    Ságu The Elder Scrolls moc nemusím, ale Skyrim vypadá solidně. Chování AI v jeskyni se mi nelíbilo, pravda, ale Skyrim bude jednoznačně bodovat s epickými souboji s draky. Hodně se mi líbily 3 věci: draci, přivolání bouřky a využití blesků k destrukci ještěrek, potok protékající dungeonem. Ostatní už bylo viděno v minulých dílech (více či méně). Jinak, může mi někdo vysvětlit, proč vývojáři dělají takové lapsy jako že v jednom dílu koně jsou a v dalším už zase ne? Když mám technologii, která to umožňuje a svět, který čítá XY km2, proč opět rušit něco, co funguje? Tohle fakt nechápu...
    Jinak doufám, že Zaklínač 2 ustojí titul RPG roku :)))))
    • Technologie se stále mění, koně nikoliv. :-D
    • Vždyť psali, že koně budou o.O
    • Řekl bych že ustojí... Hlavně doufám, že se naplní co se slibovalo a budou moc taky hlasovat hráči...
    • neboj kone budou ve stahnutelnem pridavku za penize samozrejme :)
  • mmrrxx
    inak technologicky posun nie je az taky od Oblivionu, zatial co medzi oblivion a morrowind bol obrovsky technologicky skok, zeby konzole?
    • Možná taky trochu ale jde o to že vývoj PC docela stagnuje, od morrowinfu k oblivionu se PC výkonově vyvinuli opravdu hodně, poslední dobou to ale neni tak rychlé a grafika je plně dostačující
      • Vývoj her na PC stagnuje z důvodu konzolí...kdyby měli dělat hry jen na PC tak by vypadali jinak ale jde o to aby to utáhly aji ty konzole, aby to koupilo víc lidí že... :)
      • Core
        Vývoj PC stagnuje? Neřekl bych...
  • skaven123
    hidden attack s lukom bola fakt kktina, jedneho zastreli a druhy vytiahne mecik a cumi do blba, fakt realne :)
    a to nevravim pouzitie magie na drakov - draci vsade vo fantasy su popisovani ako imunni voci magii, popripade velmi odolni, neviem ako to chcu skombinovat s tym ze mozu vyhladit cele mesto ale na 2hej strane ho hero 2 bleskami zabije..fail
    ..a moja klasicka vytka.. sekat kostlivcov mecom :)
    • zahraj si Might and Magic VI,VII,VIII a pochopis ze draci su neni uplne odolny proti magii a ked mas draka ohnieho tak bude nachylny na vodnu magiu a naopak chapeme sa?

      a mecom nemusis rozseknut kost staci ze sa rozsype na marne kusky a je po skeletonovi
    • já by jsem ty trolly banoval
      • skaven123
        chod do severnej korey, zober job sefa nejakeho tabora a realizuj sa *7*
        • K těm kostlivcům- mečem je samozřejmě ničit lze (neusekávali si snad ve středověku či starověku bojovníci končetiny pomocí mečů?)
          A k drakům- říkáš, že ve všech fantasy jsou odolní vůči magii. Tak zrovna tady zrovna ne. To je těžké pochopit? Nebo si snad myslíš, že v každé knize jsou draci úplně stejní?
          • skaven123
            vo filmoch ano :)
            a jasne, kedze nam to vyhovuje, tak draci budu len vacsie jasterice :)
            skor som to bral tak ze draci maju byt uber bossovia v skyrime, ved sa spominalo ze maju mat svoju inteligenciu, mozu nicit mesta a pod. a to co som v traileri videl bolo smutne. Cakal som ze hero sa musi vypracovat, najst 1 z 3 uber zbrani v Skyrime, ktore na drakov platia.Ale vyzera to tak, ze hero mal 100% imunitu na ohen a na drtive zranenia a drak bol nachylny na hrdzu (ten kyjak ci co to bolo).. to je jedno :) podla vacsiny som troll :))
            • ty si kktxD brat draky z filmu do sveta elder scolls xD *12*
            • Tak oprava, koukám, že nesmrtelnost ne, ale určitě je to nějak zjednodušené. O Zaklínači si z předváděček taky hodně lidí myslelo, že souboje budou primitivní. Prostě je to zjednodušené, aby se s tím nepiplali půl hodiny
            • Jelikož to byla představovačka, tak pochopitelně měl ten kdo to hrál nacheatovanou nesmrtelnost (a možná ještě něco aby dával větší dmg).
    • jo a to sem zapoměl, co mas zase proti sekani kostlivcu mecoom? meč je těžký a má nějakou silu, to znamena že jim zlame kosti, odseká klouby a pápá... kostlivec neni z titanu
      • skaven123
        jj hlavne jednorucak vsak ;) schvalne si skus seknut mecom bud do kosti alebo do cca rovnako hrubeho konara, zistis o com tocim ;)...ale ja viem, ide o fantasy pre massy ..efektivne :)
        • A v tomhle má pravdu, já si mečem jednou do masa sekl i do kosti a hry s tím nemají nic společného, což je škoda. Představy lidí z Bethesdy o boji jsou z ranku pohádek :D Hry jsou to ale dobré
        • miker17
          trolololol
          • skaven123
            ved si to kupte, ja vam nebranim *1*
            len som si dovolil mat vlastny nazor
            • Máš pravdu, mě třeba strašně štve, jak je možný, že hrdina nenastydnul, když chodil v tý jeskyni v potoce. To je hra fakt pro hloupí masy - každej přece ví, že když skočíš do studený vody, tak se nachladíš.
    • zaprvý se v tom moc rejpeš a zadruhý seš v*l. Ještě jim do vydání chybí nějakej pátek takže to s tim hidden attakem je pochopitelný. A že drak má bejt immuní vuči magii? noa? to mě absolutně vubec ne*ere :D
      • skaven123
        tak som vol, pretoze vidim faily ktore prezentuju v traileroch? (nech to kua tam nedaju a nech sa pysia tym co nevyzera dementne )
        .. alebo ty si vol ze im to odpustis a budes tajne dufat ze to opravia? a este si to predobjednas pretoze to vyzera kuul?:)
  • No souboje s draky jsou velmi pusobive, necekal jsem ze se souboj s drakem da provest tak "osobně" kdyz ma volnej prulet okolo :)

    A kombinace veci v rukach super napad. Konecne je to napadlo :)
  • Moc se těším, celá série TES je moje srdeční záležitost a Skyrim vypadá úžasně. Jen doufám, že to můj PC zvládne, resp. grafika, mám jen HD 5770, zbytek sestavy to určitě zvládne bez problémů. Snad to nebude náročnější než Wiedźmin 2 :-)
    • mmrrxx
      bez problemov zvladne, ked to zvladne xbox360
      • miker17
        tady není problém jestli to zvládne Xbox tam oni musí udelat spičkouvou optimalizaci(xbox) jinak by si to americké prasata nekoupily ..... ale problém je pc ono je lepší opt. odflákout a pak říkat že nemáme dobry počítač neco jako GTA IV
        • Pevne verim, ze si daji s optimalizaci zalezet, preci jen - Bethesda. Osobne doufam v lepsi optimalizaci potazmo mensi naroky nez co mel Witcher 2. Nicmene na ofigo hw pozadavky jsem taky hodne zvedavej.
  • Apropo hudba je hodne povedena a dela 50% toho traineru jen tak dale
  • Hodne pekny a povedeny kousek, doufejme ze TES V bude jeste lepsi nez IV hlavne v oblasti zivota sveta , ktery snad bude stejne velky ne-li vetsi nez v TES IV
    Uz ted se tesim a take to doufam vyjde i na PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit