Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Ta nostalgie, to vytáčení modemu nemělo chybu :) A pak stahování 98MB dema 5 a půl hodky doufajíc, že to nespadne :D Ale ty smažby na LANkách, tehdejších "čtverečkovaných" her, z té doby snad zapomene jen málo kdo *3*
    Já to komentuju postupně *1* ke kořenům multiplayerového klání na PC snad myslím patří Retaliator a "sériový kabel" :)
    No a ten Witcher 2, bude co by dup a těším se těším. ˇŠkoda jen, že při výběru lokalizované verze nelze získat benefity z různých jiných zdrojů (GOG: DRM Free, atd)
  • Na Steamu to nemají všechny hry - tam je Steam Cloud ve Steamworks hrách a ve hrách, kam to vývojáři přidají. Takže Cloud mají i např Plants vs Zombies, Dawn of War II, CoD atd., stačí dát vlastnosti hry, záložku Updates a tam už je to vidět.
    • Hmm, vedle. Měla to být reakce na smejkiho post níž.
  • bože proč sem nemůžou psát lidé aspoň nad 90 IQ :(
    • se nevytahuj ,to ze mas 91 me netankuje :-)
  • Ethy
    Je sice fajn, že tady dneska máme hry jako black ops, ale na časy strávené s 1,5 a 1,6 při latency +- 100ms nikdy nezapomenu, patřili mezi ty nejlepší co jsem v MP za PC strávil :)
  • Jen se trochu oteplí, Alžběta se vyletní, čuňátka už diskutujou, čile při tom masturbujou...
    • *12*
  • Jen se trochu oteplí a Alžběta se vyletní, tak tu už čuňátka a puberťáci čile diskutujou... *1*
  • smejki
    trochu mě mate tvrzení, že SteamCloud je jen pro valví hry. To mají všechny hry na Steamu, nebo se pletu? mám jich tam sice 90, ale ověřenou funkčnost mám jen asi u čtyřech, z toho 2 jsou nevalví indie hry.
    • Psychotic
      Nezapomeň, že mluví o PS3.
  • No jo, UTčko byla moje první origoška. Ale na mulťák jsem si musel počkat, páč jsme tehdá net ještě neměli. Ale až jsme si ho pořídili, tak jsem se vyřádil(Taky že se hraje dodnes). *5*
  • smejki
    2000/2001 - učebna informatiky na základce - half life 1 v pěti lidech. felt good, man!
    • mapa crossfire pecka *1*
  • MrSanta
    Dneska se jim to povedlo. Úroveň pořadu mi přijde stále lepší, a to je jedině dobře.
    Achievement unlocked *1*
    • Polibek od fanouška mě taky rozesmál. Jinak rozhodně zajímavější díl než ta nuda z minulého týdne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit