Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to zatím podle videa porovnám s Call of Duty tak atmosféra stokrát lepší!!! ale ty přestřelky prostě viděl jsem v tom Call of Duty tupě nabíhajicí vojáci rovnou na smrt a docela mě mrzí ta "nesmrtelnost" hl. postavy (možná to je tou obtížností) ... mohli tam přidat medika kterej by vás léčil nebo tak ... atmosféra je krásná ale trochu bych tam uvítal více realičnosti ... netoužím hrát Call of Duty v jiném kabátě ale i tak to má u mě velké plus a ta atmosféra vypadá zatím úchvatně .. :)
  • Bliss
    Je pravda, že některejch těch skriptů je škoda, ale ta atmosféra je prostě úžasná.
  • hmm... nevím nějak to na mě už nefunguje tohle "4 Amíci proti celosvětovému terrorismu a všichni téměř nesmrtelní" *1* Asi potřebuji ještě delší oddych... *6*
    • FUrt lepší jak jeden proti všem. Jinak co bys chtěl ovládat 100 000 vojáků? Si možeš zahrát nějakou rts. V Call of Duty je jeden proti milionu
    • V jiných hrách hrajete jeden, proti celý mimozemský invazi ap. Kdo chce hledat realitu ve hrách je kkt... a teď mínuska :)
      • Jo, ale tam je to alespoň vysvětleno nano-oblekem *2*
  • Epický scény vždicky umělo Infinity Ward, teď má konkurenci *4*
  • No jó, to video už jsem viděl dávno, jen rozkouskovaný. A já doufal v něco nové. Každopádně, hrají to dost na "efektivní skripty". Takhle to možná bude těch slibovaných 12 hodin, ale znovuhratelnost nulová. Ale zase na druhou stranu pořád mají eso v rukávu pořád schované.
    • Snad 12 minut ne?
      • No jó to musíš číst pořádně příspěvky. Ale jinak 12ti hodinový video bych si nechal líbit. *1*
      • Spades
        gameplay... ne video :D
        • To bude jako takhle dlouhý? *7*
          • Tak tvrdí to.
            • Přijímáš mou omluvu? *1*
  • Superb grafika, ale na pohled dost nudny gameplay. Jestli to bude cele filmove naskriptovane jako COD a grafikou a feelingem naopak realistickym, tak nevim nevim. Modern Warfare 2 ma debilni hratelnost, ale jako akcni bijak to pusobi skvele, tady zatim nevim co si o tom myslet. Osobne mi coop hrani z ocekavane Operation Flaspoint Red River prislo zajimavejsi. Ale BF je preci jen predevsim o multaku a o nem nepochybuji, ze bude promakany a zabavny.
  • smejki
    Kde jsou ti borci, co mluvili o padání baráku po zásahu RPGčkem? *1*
    • Tak ono to tehdá tak vypadalo, když to usekli v nejlepším.
    • Pete.palis
      jj taky mě to po shlídnutí trklo *1*
  • No pre mna jasna kupa a velmi dufam ze predajnost bf3 na pc zavre huby kritikom tliachajucim o piratstve niciace pc scenu.(snad nie som naivny).Inak osobne som uplne najviac zvedavy na chovanie vrtlunika dufam ze bude blizsie bf2 nez bfbc2 a dufam ze bude poriadne hardcore narocny na ovladanie nech do toho nebeha kazdy amater.Situacie ked sme s kamosom behom 10s. zlikvidovali 3 tanky + 5 clenny squad sa nezabudaju.
  • Video pusobi opravdu luxusne, ale radsi si pockam na recenze a dojmy hracu nez objednam. Co se scriptu u singlu tyce, nevidim na tom nic spatneho, pokud to neni extrem jako v CoD. Na vytvoreni atmosfery tam byt proste musi, stejne jako byly u serie HalfLife, Fear, Doom.. no co me napada proste u vsech FPS. Nekde vice nekde mene. Sem zvedavej na ukazky z multipalyeru, mohlo by to byt zajimave (zadny predchozi BF sem nehral) a treba se konecne zbavim mnohalete zavislosti na CS a presedlam na neco noveho :-)
    • Scripty v doomovi? Schvalne mi skuste pripomenut ake konkretne scripty mate na mysli? Teda bavime sa o doom1 ano?
      • Ale notak.. Staci si vzpomenout hned na prvni level a Impa na balkone, byl tam vzdy a prvni fireball sel vzdy hned na urcite misto a to sem si jen tak nahodne vzpomenul. Vzdy zevloval enemy na stejnem miste a tusim ze i hned po startu byl jeden u barelu a byl tam pokazde. To neni script? Ono ale ani jinak nejde, dokud se nevymysli genialni AI.
        • Ze tam ten typek na balkone byl je vec desingu, ne skriptu. Prvni skutecne skriptovanou hrou byl prvni Half-life (alespon se o nem v teto souvislosti casto mluvi a ja nemam duvod tomu neverit).
          • Tikov
            na kolik bych hledal skripty v Doomovi pravda nevím, ale v Dukenovi ('96) již byly s jistotou (dva roky před HL ('98))- konkrétně mám na mysli ten výbuch zdi v jednom z prvních levelů
            • Tikov
              konkrétně mám na mysli to, co tady ve 2,23 bohužel není vidět- ve chvíli odchodu ze záchodu exploduje zeď. Za Script lze koneckonců vzít již úvodní sekvenci s padajícím skútrem http://www.youtube.com/watch?v=H6JcZv3wPuU
            • Duka jsem dohral nekolikrat ale naprosto netusim jakou situaci myslis. At vzpominam jak vzpominam nepamatuju si zadnou skriptovanou sekvenci, ale to samozrejme neznamena ze tam zadna neni.

              Wiki o Half-life
              "Unlike its peers at the time, Half-Life used scripted sequences, such as an alien ramming down a door, to advance major plot points. While most contemporary first-person shooters relied on cut-scene intermissions to detail their plotlines, Half-Life's story is put forth entirely through scripted sequences, keeping the player in control of his first-person viewpoint."
            • Je fakt, ze sem zrejme chybne spojil skripty AI (enemy, NPC) a udalosti v prostredi levelu. Ale myslim, ze to od sebe nema zase tak daleko. Bych to uz neresil. Proste v singlu to bez techto "nahodnych" udalosti nejde, pokud ma hra mit atsosferu.
  • Vizuelně nádhera, jediná věc mě štve i proto, že je to prkotina - zbytečná. Ty arabský textury jsou prostě blbě. Font je v pořádku, ale je posazenej obráceně zleva doprava. Škoda. Navíc často nemají nic společného s realitou. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit