Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Az to padne na nejakou smysluplnou cenu kolem petistovky tak si to moc rad zhraju.
    • Byly doby, kdy se tyhle novinky daly bez problémů koupit za 800-1000 (a to nemluvím o cenách v obchodech G2A atd.), není to tak dávno. Nevím, co se s cenami stalo, že tak vylétly nahoru. To bude asi podobný případam jako s DDR pamětmi. Nenažranost je holt prevít.
      • Stalo se, že jsme v digitálních distribucích spadli do regionu západní Evropa. Zas kolik her stojí za koupi v den vydání? Já mam titulů, že je ani nestíham hrát, takže mi fakt nedělá problém si pár měsíců počkat, a pak něco koupit za o hodně míň, než litr. Navíc se v situaci, kdy hromada her vychází nedodělaná a plná bugů počkat vyplatí i z jinejch důvodů, než je cena.
      • Konzole se stali. Bohužel se pak PC ceny začali přibližovat konzolovým
        • Stalo se denuvo a ne konzole
          • ano ve chvili kdy lidi prestali piratit sly ceny okamzite o tretinu nahoru
            • V tom pripade sorry, vyznelo to dost jako sarkasmus.
            • vsak to nebyla ironie
            • Staci se malinko zamyslet a uvidis, ze to dava dokonaly smysl.
    • Ja si to rad zahraju, az to vyjde na uloz.to.
      • Me se libi jak se nestydis za to ze si socka. Takova odvaha se jen tak nevidi. Dobre ty *5*
  • Snad se to brzy objeví v nějaké slevové akci, protože 1500,- za singleplayer v délce CoD, to je fakt zvěrstvo.
  • Jednička mě nechytla, dvojka mě strašně moc bavila, byť to byl spíš simulátor Ramba než snipera:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit