Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KamilZm
    Ve kterém DLC je tak puška s tlumičem? Našel jsem jen tyto, podle popisu mi to nějak nehraje. Nebo v rámci Sesson Passu je už všech 12 zmiňovaných přístupných a vlastně to tedy Sesson Pass není, protože jsou k dispozici s vydáním hry?
    http://store.steampowered.com/app/312660/
    Sniper Elite 4 - Season Pass
    Sniper Elite 4 - Target Führer
    Sniper Elite 4 - Camouflage Rifles Skin Pack
    • nightborne
      Silenced Warfare Pack. Pravděpodobně teprve bude =).
      • KamilZm
        Díky
  • Jack1947
    Musím říct že po 4 té to samé jen v jiné lokalitě už mě moc nebaví - sice to není dlouhé 8-10hodin ? nicméně dá se tam dělat spousta nepovinných úkolů protože jsem to nevěděl 1 misi jsem dělal přes hodinu. Podobné jako Hitman ale horší - že bych hrál znova nehrozí vůbec navíc mise podobné

    Sice to jede na max +DX12 a tam není ani poznat že by tam nějaké efekty vůbec byli. Ad DLC ty si možná zapařím, mám to skoro dopařené... a tichý postup jde už po prvním prozrazení rychle do kytek.
  • Mňa žerie že opúšťajú našu lokalitu čo sa týka prekladu. Myslel som že preklad do CZ bude stúpajúci a opak je pravdou. 3-ka bola ešte CZ. 4 už nie. Nápodobne je to aj z inými hrami. Už je v kurze Poľsko. Napriek tomu som ju kúpil. No nebyť denuvo, poviem na plno, nekúpil by som ju pre práve zmieňovaný problém lokalizácie. Hoci u nás nejáky čas bol myslím zákon, že všetko by malo mať preklad čo sa u nás predáva ale neják to už neplatí..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit