Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nyarlathotep
    No tak tohle, mi začíná víc a víc připomínat třeba takové COD MW. Zlatý SGW a SGW2.
  • 1:58 zvuk kalacha z countra 1.6? *1*
    • Heh, jak jsem to uslyšel, tak mě napadly dvě věci 1) ten zvuk se sem vůbec nehodí 2) ten zvuk moc dobře znám :)
  • Simulace, urcite... Pretoze ked po vas strielaju dvaja typci do chrbta zo vzdialenosti 3metre tak sa nikto nemoze trafit a potom jedina 180 otocka a dvaja typci su dole... Tiez niesom nadseny z toho ako hovoria, ze kazdy kill ma svoje dosledky. Takze ak budem typom SNAKE z MTGS a ticho odstranovat nepriatelov tak po mne eventualne pojde 50typkov? Len aby to bolo "dynamickejsie"? Uprimne dufam, ze nie...
  • Ta carka do titulku nepatri.
    • AlešSmutný
  • tady se plýtvá slovem "simualce" jak řekové eurama
    • Majkl
      tak to už se asi doplýtvalo
  • stoupeek
    No, mě prostě slovo "simulace" k tomuhle ale vůbec nesedí. Nesedí mi myšlenka, že jeden odstřelovač by šel sám do takový akce. Do takový akce, kdy střílí ze 150m ve chvíli, kdy je okolo 50 nepřátelskejch vojáků.
    Minimálně by ho měl doprovázet kolega pozorovatel. Prostě podle toho, co jsem zatim o odstřelovačích četl, tak by "simulace" byla hrozně nudná hra. Celodení průzkum a čekání na jeden výstřel (a převážně by ani nešlo o střelbu, jen o intel) atd.
  • Sr_Lobo
    Hlavně aby to nebyla jako dvojka, to byla oproti jedničce, která mě dost bavila vcelku zrada *7*
  • N0isy
    Prej simulátor odstřelovače. *15* Spíše simulátor "Nepřítel-tě-vidí-z-5-kilometrů".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit