Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chce to vice pameti pro hry jako takove,4gb,je malo,8gb melo jen killzone,a taky je to graficky maso!
    • vzdit vyvojari,rikali,ze jim sony poskytuje jen 4gb karty,kvuli tomu dopadl god of war kolekce,jak dopadla,skuba se to,horsi textury,velmi nekvalitni zvuk!Kdyz clovek koukne na killzone,tak to vita musi zvladnout levou zadni!
  • Další věc je, pro jaký uživatele určená? Já si kdysi koupil hned PSP jak jsem ho uviděl v obchodu.Ten displej byl prostě boží, hry byly taky dobrý, ale drahý. PSP jsem za rok prodal, protože jsem zjistil, že když jsem doma, tak hraju na PC nebo konzoli. Sedět doma a hrát na handheldu mi přijde ujetý. V tý době už jsem nechodil do školy a když jsem někam jel, tak jsem řídil. Napadá mě max. využití v práci, když si chcete zahrát. PC je už každý firmě samozřejmě monitorovaný
    • Az budes mit male deti, zjistis, ze pri jejich hlidani mas spoustu casu, ale nemuzes ho stravit u tv nebo monitoru. Dale je fajn vzit si ho do vany nebo postele, velmi dobre vyuziti ma na slýzebnich cestach, o vikendu na chalupe, o dovolenych a podobne. Prilezitosti, kdy muzes hrat jen na nem, je dost a kdyz mas rozehranou dobrou hru, tak se ti potom na tu konzoli nebo pc nechce jit ani kdyz muzes.
  • To mam!Ale nevim jak to pouzit,nemuzu se s nicim spojit!
    • Vite prosim jak se spojit v aplikaci network player?Nemuzu se spojit!Jeden pan to tady vyuziva,a je to pry super!
      • Je to dlna klient, jeste k tomu musis mit dlna server. Jestli nevis co je to dlna, pak to pro tebe pravdepodobne nebude mit vyuziti.
  • Prej podporu :DDD youtube na vite je naprosta prisernost :D
    • Naopak yt klient na vite je nejlepsi co jsem videl, ten na pc, ps3, mobilu/tabletu i smart tv se mi jevi uzivatelsky daleko horsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit