Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No asi takhle - minulý týden jsem instaloval dceři nějakou stupiditu (Sims) a rázem mi to připomnělo, proč jsem z PC přešel před 10 lety na konzole. Nutná instalace celého DVD na HD, registrace, stahování 1,6 GB patche - kdovíproč nezdařeno - znova, nastavování atd. Cca 4 hodiny od prvního zasunutí disku k hraní? To opravdu není pro mě.
  • Dogkiller
    Já s PC taky nemám žádné problémy. A pokud se náhodou nějaký problém objeví, tak ho hravě vyřeším. PC se dá snadno opravit, vyměnit vadnou součástku (pokud nejsi lama). Konzoli můžeš po záruce vyhodit. A konzole je sice levnější, to jo, ale PC má zase levnější hry a lepší grafiku, takže zase argumenty o ničem... *6*
  • TheGGG
    Tak pár jich není, to nelží. Navíc s konzolemi nejsou žádné problémy, s PC jich je hromada. Navíc jsou výrazně levnější, radši PS4 za 10 000,- než PC za 30 000,-, ve kterým se mě může kdykoliv něco vy*at. Ale pravda, taky mám PC, ale hlavně kvůli Armě, Dawn of war a Total war sériím.
    Jinak, když tě nezajímají konzole, proč vůbec chodíš do této diskuze? Trollolo?
  • ucho
    řekl bych, že to bude jednoduché. xbox 360 a ps3 už jsou přeci jen krapet zastaralé a nové konzole poskytují celkem slušnou modernizaci. proto byl steambox slušný nápad, ale ke smůle valve trochu zaspali. mohlo to být zajímavé. no třeba ještě bude, i když tam bude počítám cena zcela jinde, což bude hlavní kámen úrazu.
  • Dogkiller
    Říkejte si co chcete, ale exkluzivky jsou opravdu JEDINOU výhodou konzolí oproti PC. Mám PC + monitor + TV + gamepad; a s tímto kombem můžu hrát jak ze židle tak z gauče, hry všech žánrů včetně hardcore strategií a stříleček. Rád bych tedy konečně slyšel nějakou jinou výhodu konzole oproti PC než těch pár exluzivek.
  • jestli to nejak nesouvisi s t imhle

    http://www.osud.cz/opravdu-lide-hloupnou-podle-vedcu-lidska-inteligence-od-viktorianske-ery-stale-klesa
  • God-of-War
    Protože je to kvalitně udělaná konzole, ketrá má zásobu exkluzivních titulů. Až vyjde Uncharted, Bloodborne, Last Guardian, Gran Turismo, Driveclub a jiné, nebudou stíhat doplňovat zásoby konzolí. Troufnu si napsat, že se zopakuje úspěch jako měla kozole PS2.
  • TheGGG
    Vážně NPK, co jsou potom lidi, co urážejí a napadají konzolisty? A to mnohem hůř než já PCčkářš (ke kterým ostatně patřím).
  • Vubec bych se nebal, ze zakaznici dojdou a nebude komu konzole prodavat.
    Naopak cekam, ze prodeje jeste zrychli a s tim jak budou pribejvat hry, budou pribejvat i zakaznici.Ano, vedle trhu mobilnich telofonu a tabletu je konzolovej trh velice malej, ale presto tady zustava pomerne dost lidi, kterym hrani na mobilu nestaci a stacit nikdy nebude.Jinak konkretne na Sony je znat, ze se hodne ponaucila z chyb v minule generaci a ted zvolila tu spravnou cestu a politiku, zadna jina zahada v tom neni.
  • God-of-War
    Ty seš slušně vypatlanej.
  • Čichám blbce.
  • Proč? Protože Sony oškube lidi méně než Microsoft. Přijde mi to logické. Už u předešlé generace jsem nechápal, proč někdo může upřednostňovat Xbox 360 před PS3.
  • Myslíte že kdyby USA na Japonsko neshodili jadernou hlavici Xbox by vyhrál?
  • zahraj si xcom eu a uvidíš, že i hra na tablete môže byť super
  • TheGGG
    Nailed it!!!
  • "velky trh na PC" - pěkný oxymorón *1*
  • TheGGG
    Nedoufej, vím, že PCčkáři zase brečí a prskají, ale Sony nejsou zrádci, ví, jak obrovské množství svých fandů by naštvali a tak se postarají o to aby exklusivitky zůstali exklusivitkama. Mrkvosoft nemůžeš srovnávat, ti dou jen po prachách, hráči, nehráči.
    Jinak je funny jak furt dělaj pcčkáři petice, ale nikdy jsem si nevšiml, že by dělali petice konzolisti. Přitom, jsou to PCčkáři, kdo furt napadají a útočí.
  • TheGGG
    *14* *14* Přesně tak, my konzolisti jsem totiž takový dacani, že se dokonce vydáváme za PCčkáře a sepisujeme petice, abychom se jim pak mohli smát.
  • Mart9
    Všichni ne, jenom ti idioti vydavatelé (čest výjimkám). Mluvil o tom někdy před rokem i Dan v podcastu.
  • Na to byhc nespolehal,bude zalezet na vyvojarich,prece nebudou ignorovat tak velky trh na PC,
    kdyz nove konzole jsou architekturou spis PC nez konzole,mnohem lehci konverze na PC nez za dob starsich konzoli,kde se to dost prodrazilo.
    Staci aby to 1 udelal a budou to delat vsichni.
    Videl bych to,ze exclusivky na PS4 vyjdou na PC po roce vydani na PS4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit