Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No upřímně, mistře. Radši bych dal na jeho určení kvality, než od někoho, kdo za vrchol hratelnosti považuje deviantní šmirglování myši se stolem při epileptické arena-chujovině a mluví nějakou čecho engliš hatmatilkou.
  • Konzole master race skiller owner neni schopnej ovladat webovou diskuzi? *7*
  • to nebyla reakce na tebe, chtěl jsem to napsat nahoru a nějak se to tak posralo...
  • Spousta konzolistů má i PC nebo NB, takže mají možnost si na něm zahrát, proto nepotřebujou sepisovat petice. PC hráč sepisuje petici, aby si nemusel kupovat krabičku za 10K kvůli 1-2 hrám, který ho zajmají. Tvoje bláboly nemají logiku.

    A ještě detail. To, kde je větší kvalita her, neurčuješ ty ani žádný jiný fanboyský konzolista s tunel vision syndromem.
  • ne, konzolista tělem i duší, ačkoliv uznávám, že i PC platforma má své přednosti, třeba výkon, cenu, nebo hry co na něj vycházejí, vlastně je lepší ve většině parametrů, no, vlastně spíš ve všem
  • marketing a presviedcanie rodicov je urazka? neber svoju mladost tak vazne *1*
  • ano, omezenost pc-čkářů v praxi, o tom jsem tu mluvil celou dobu, než jsi mě začal napodobovat, zlé, zlé, zlé PC, fujky!
  • můj otec je cikán a matka ovce
  • ještě by jsi to mohl napsat pod Opatem, jinak jestli tě to baví, klidně se dál ponižuj, tvoje věc, krásně se ukazuje omezenost pc-čkářů v praxi...
  • už zase krade nicky, kurňák jeden falešný, přestaň se za mě laskavě vydávat, je to trapné
  • Prachatej konzolista by se nikdy nehádal o tom, že PC nabízí za víc peněz víc muziky...
  • PC scéna by byla dobrá, jen té pryže okolo, to je tragédie. Obtěžuje to nomální uživatele (jako třeba mě) a zbytečně to prská nad všema grafikama a počtem smínků na lejna a pořád dokola. Každýmu se selským rozumem musíbýt jasný, že konzole je dobrá věc. Já bych to nechal být, páč se bitva na poli za Brnem, kterou organizuje kolega dole, definitivně rozhodne.
  • A ty na brekot.
  • OMG !!! Kde jsi zebral že pc stojí 60.000 ? Slovy klasika ''To je ale pí*a'' 21.500,- jeden z nej.
    konzole stojí o něco málo se součastkami než pc, ale neplatíš za PS+, cena her o 500 levnější (někdy i víc)
    a přitom lepší grafika, ovládání je mnohem komplexnější - lze se tak kochat krásnou přírodou ve hrách s dobrou grafikou. Nehledě na to že takové KODKA se nemusí kupovat ale stahovat
    *1* - smrtící argument když se ti něco podělá v konzoli, tak ji můžeš rovnou recyklovat, pc si můžeš vyměnit prakticky jakoukoli součástku..... bye bye konzolíí *1* *3*
  • Zase si se zmohl jen na krádež nicku.. jsi ubohý jak ta tvoje pc-platforma... *10*
  • Ty jsi pc-čkář?
  • A že my, konzolisti žijeme v jedné velké iluzi pc master race a pořád jenom brečíme.
  • já tu vidím podotýkam v konzolové novince nářky pc-čkářů...Takže tu laskavě nelži...
  • V téhle diskuzi se zase ukazálo jaký propastný rozdíl je mezi PC a konzolovou scénu. PC hráčí se zmůžou akorát na urážení, vulgarity, posměšky, překurocaní slov, psaním pod vícero nicky, psaním pod cizímy nicky. Opravdu je mi smutno kam až "dospěla" PC scéna..
  • V téhle diskuzi se zase ukazálo jaký propastný rozdíl je mezi PC a konzolovou scénu. PC hráčí se zmůžou akorát na urážení, vulgarity, posměšky, překurocaní slov, psaním pod vícero nicky, psaním pod cizímy nicky. Opravdu je mi smutno kam až "dospěla" PC scéna...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit