Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě koupíš a nemusíš roky řešit nějaký upgrady.

    Sbohem, Konzolový Argumente.
    • Sbohem, Konzolový Argumente. *1* *1* *1*
    • No a co se na tom změnilo? Nějak jsem si nevšiml, že by někdo oznámil konec podpory základní PS4. Nebo se pletu?
      • Tak hned ze začátku nemůžou, ale počkej po roce 2017 hned bude prohlášení :))) že nové hry pouze na neon přece neonky nebudou držet ve skladech ne ? ...
        • Ono bohatě postačí, když si Chupacabra na své PS4 zahraje mulťák v 720/30 s někým, kdo pojede 1440/60. Pak mu to začne docházet a dostaví se zvláštní pachuť, kterou v konzolovém světě ještě neokusil.
        • Možná by sis o tom nejdřív měl něco přečíst...
    • Já myslím že už je ve výrobě i PS5 a jen co si člověk koupí PS neo pár krát si zahraje a už bude na pultech nová ''echt'' konzole
  • Stejně, když vidím chování místních PC hráčů, jsem fakt rád, že nepodporuju nákupem her platformu s takhle ne zrovna psychicky normálním obecenstvem a radši kupuju konzolové verze.
    Člověk by řekl, že PC je platformou (prý) prodospělé publikum a ono ani moc ne.
    • Inteligence zdejších yupíků, Veskoslavů opravdu uráží i orangutany...
      • "Inteligence..."

        Nepoužívej slova, kterým nerozumíš.
        • stěr jako ze školky. Co tak použít aspoň 0,001% svého mozku a vypotit lepší stěr. Tohle bylo tak slabé...
          • co takhle zrušit inkognito at vime s kym mame cest. evidentne na necem jedes.
      • Veskoslav
        Za to tvoje vytříbená inteligence zvedá zdejší průměr inteligence někam k Jackovi.
        • ty máš drzost urážet Jacka, jo? Ty hlavá dubová. Ulhanec který lže kvůli games.cz :D. Jsi naprostý ztroskotanec, co leze do každé diskuze, aby se podělil o svoji blbost a lži. Je mi tě líto, ale už mě absolutně lezeš na nervy, takže už proboha zavři tu držku a aspoň měsíc sem nelez, protože jsi nasraný v každé diskuzi a nikoho nezajímáš, chápeš?
    • No pokud ti není jasné že na tuhle stránku nechodí zrovna náhodný reprezentativní výběr kohokoliv, ale až na vyjímky specifická malá skupina tak se asi nemá smysl bít do prsou jak jsi sám na výši a jak to těm PC hráčům inteligenčně natíráš.
    • Dospely clovek neda litr € na hrani
      • záleží esi je to dospělá socka nebo dospělej masér *5* někdo si vydělá za měsíc na 4 pc po 1k eur, a jinej reší esi má na benzín - pokud teda má vubec auto.
        • Draken69CZ
          Prý masérka. K u rva je to!
          • provozujji neziskovku... podporuji gay movement, islam tolerance a hate free, mám duhový tapety a dřu jak kůn
    • Pc hraci hry nekupuju ale stahuju z warezstranok lebo im po neustalom upgrade masiny neostavaju prachy na hry
      • Zatímco konzolový hráč si koupí mašinku, pak točí hry přes bazar a ještě se tím chlubí. Mimochodem, neustálý upgrade PC už je dávno mýtus. To platilo možná v době, kdy se na PC posouvala hranice vizuálu. Od té doby, co se hry dělají primárně na konzole, která jede na několik let zastaralém hw, už není důvod upgradovat. Taky se technologie nikam neposouvá. Vlastně jo, máme kvalitní blur, nízký FOV způsobující některým lidem závratě, pruhy, 30fps a QTE. Grafika se posouvá akorát v cutscénách, který jsou bohužel nehratelný a proto tak dobře vypadaj, protože můžou narvat všechny polygony do jedný postavy a vše za ní rozmáznout. Řikám si, proč to prostě rovnou neudělají v ještě lepší grafice, netřeba se omezovat hw, když je to jen cutscéna. Není přece důvod, aby to hw počítal v reálu. Vlastně jeden tu je. Ukázat *jakože* magický výkon konzole. *6*
        • A trafrna hus zagagaala
        • Jack1947
          Pany se dost prodražej teda aby byla ve reálné velikosti a měla patřičnou odpovídajicí výbavu. Pod 60 se skoro člověk nevleze to bacha náka mána noname brand mu těžko něco dá *3*
        • běž si raději poplakat kvůli mínuskám nulo
          • Nulo? Hele, nesuď lidi podle sebe a radši už si vem ten prášek.
            • a ty píšeš srance jako pc trotl pod konzolovou novinkou *15*
            • Co? Tady brečíš akorát ty kvůli svojí konzoli. Tvoje snaha mi nacpat, že mi vadí nějaký mínuska, je fakt trapná. Já se tomu maximálně tak směju. Řikám, nesuď podle sebe. *15*
            • Píše člověk, co tu 12 hodin brečí kvůli mínuskám. Nech se vyšetřit nebo si aspoň kup nafukovací panu, jelikož živý objekty asi nevyhledáváš, když tu brečíš kvůli pár mínuskám...
      • Veskoslav
        Ano proto trh na pc roste nejrychleji ze všech trhů..... *7*

        To je to, když "zástupce" konzolí Jejdásek tvrdil, že Fallout 4 se na pc prodá maximálně 300 000 kusů a zbytek to šlohne.
        • mohl bys už konečně zavřít zobák psychopate. Nikdo na ty tvoje retardované příspěvky není zvědavý. Nech se léčit...
          • Veskoslav
            Napiš to ještě pod dalšími 50 inkognito účty tupounku:)
          • Hele, troll jménem Nikdo si myká. *15*
  • MARTASLJ19
    A je to, asi končím s konzolami úplne a som znechutený si vôbec aj nejakú ešte kupovať. To si radšej budem upgradovat PC, ako každé 2 roky kupovať novu "high end" krabicu. Momentálne nemám žiadnu konzolu, ale po čase som si chcel PS 4 kvôli pár hrám kúpiť, ale už neurobím ani to. Už radšej vždy investujem do PC. To je to jediné čo sa oplatí.
    • MARTASLJ19 j kupuj si do PC co chceš a konzole nech na pokoji, nikoho to nezajímá víš...
    • corfer
      V tuhle chvíli, po tomto oznámení nevidím jediný důvod, proč by si měl hráč vlastnící PC kupovat konzoli PS4 a vlastně jakoukoliv jinou konzoli určenou pro hardcore hráče. Věci z Xboxu dříve či pozdějí na PC vychází a kupovat si upgradovatelnou konzoli mi přijde jako totální mindfu*k...
  • Moc dobře jsem věděl že není kam spěchat a že minulá generace je stále dostačující a jsou na ní mraky super her. Lidi to museli mít hned, z poloviny hrají stejně jen remastery a tak nikoho vůbec nelituju. Je lepší si počkat min. do poloviny cyklu konzole a opět se to potvrdilo...
  • Jack1947
    4,5 ,4,6 ,4,7 ,4,8 -4,9 -5.0 Pokrok prostě nezastavíš *5* *4*
    • Presne tak, technologicky pokrok jak vidno predbiha korporatni strategy.
      • Jack1947
        Tak se to ojebávání děje už i na konzoly takže to zavře hubu těm všem pc srááčům jak je odíraj na pc *3* *4*
  • 4K a 60 fps bych moc neřešil, spíš na tom starším PSku bude problém rozjet hry za 2 roky
    • Tak by hry vypadali stejne hnusne osm let jako za predchozi generace. Spis bych videl problem s tou jejich virtualni realitou, kterou ta starsi krabice zvladne maximalne v pixelart grafice ;)
    • A proc si myslis ze to cely vymysleli?
  • Tyhle upgrady konzolí každého jenom otravují. To už si člověk může koupit PC. *7*
  • Já mám jiný problém. Počítač poskládaný bezmála za skoro třicet litrů a hraju na tom R6 raven shield, SWAT 3, Dooma 1,2, Project reality, Fallout 2

    jediný hry, co si ted trochu vezmou z výkonu je ARMA 3 a RAGE.
    • Jestli ti Rage bere výkon z pc, tak ARMA 3 ti ho musí doslova drtit, teda jestli tu armu nevytahuješ až na low/medium a nepřeháníš to s rozlišením 800x480 :)))
  • Koukám, že cenzor se při mazání opět veze na vlně double standardu (viz posty True Jejdaska a Wallet Warriora). PC hráči nemaj peníze a Veskoslav je troll, protože píše pravdu.

    Směšné, jako tento web...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit